Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 13812
  • Návštěvy: 275/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-14
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2711
    Týden:
    275
    Dnes:
    49
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. So 24.08. 12:15 1.FK Příbram FA - FC Liberec-mládež 3:6 [ více ]
    4. So 31.08. 12:00 FC Liberec-mládež - Jablonec 10:2 [ více ]
    5. So 07.09. 13:00 CU Bohemians - FC Liberec-mládež 7:1 [ více ]
    6. So 14.09. 12:00 FC Liberec-mládež - Viktoria Plzeň 0:4 [ více ]
    7. So 21.09. 12:00 Sparta Praha - FC Liberec-mládež 12:1 [ více ]
    8. So 28.09. 12:00 FC Liberec-mládež - Pardubice 2:1 [ více ]
    9. Ne 06.10. 15:00 Č.Budějovice Ak - FC Liberec-mládež 4:0 [ více ]
    10. So 12.10. 12:00 FC Liberec-mládež - Hradec Králové 1:5 [ více ]
    11. So 19.10. 12:00 Mladá Boleslav - FC Liberec-mládež 1:5 [ více ]
    12. So 26.10. 12:00 FC Liberec-mládež - Meteor 3:2np [ více ]
    13. St 30.10. 14:45 Teplice - FC Liberec-mládež 8:3 [ více ]
    2. So 09.11. 12:00 FC Liberec-mládež - Vyšehrad 7:2 [ více ]
    1. So 16.11. 12:00 FC Liberec-mládež - Slavia Praha [ více ]
    14. So 07.03. 00:00 Slavia Praha - FC Liberec-mládež [ více ]
    15. So 14.03. 00:00 Vyšehrad - FC Liberec-mládež [ více ]
    16. So 21.03. 00:00 FC Liberec-mládež - 1.FK Příbram FA [ více ]
    17. So 28.03. 00:00 Jablonec - FC Liberec-mládež [ více ]
    18. So 04.04. 00:00 FC Liberec-mládež - CU Bohemians [ více ]
    19. So 11.04. 00:00 Viktoria Plzeň - FC Liberec-mládež [ více ]
    20. So 18.04. 00:00 FC Liberec-mládež - Sparta Praha [ více ]
    21. So 25.04. 00:00 Pardubice - FC Liberec-mládež [ více ]
    22. So 02.05. 00:00 FC Liberec-mládež - Č.Budějovice Ak [ více ]
    23. So 09.05. 00:00 Hradec Králové - FC Liberec-mládež [ více ]
    24. So 16.05. 00:00 FC Liberec-mládež - Mladá Boleslav [ více ]
    25. So 23.05. 00:00 Meteor - FC Liberec-mládež [ více ]
    26. So 30.05. 00:00 FC Liberec-mládež - Teplice [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout