Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 13830
  • Návštěvy: 44/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Plzeňský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    589
    Týden:
    44
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. So 24.08. 10:00 Stříbro - Vejprnice 2:3 [ více ]
    1. St 28.08. 16:00 Stříbro - Košutka 4:2 [ více ]
    4. So 31.08. 10:00 Rokycany - Stříbro 2:1np [ více ]
    2. St 04.09. 16:00 Rapid Plzeň - Stříbro 0:7 [ více ]
    5. Ne 08.09. 10:00 Stříbro - Sušice 4:2 [ více ]
    6. Ne 15.09. 10:00 Přeštice - Stříbro 2:1 [ více ]
    7. So 21.09. 10:00 Stříbro - Nepomuk 3:5 [ více ]
    8. So 28.09. 10:00 Klatovy - Stříbro 2:3np [ více ]
    9. So 05.10. 10:00 Stříbro - Doubravka 1:2 [ více ]
    10. So 12.10. 10:00 Luby - Stříbro 1:5 [ více ]
    11. So 19.10. 10:00 Stříbro - Domažlice 1:3 [ více ]
    12. So 26.10. 10:00 Bolevec - Stříbro 1:5 [ více ]
    13. So 02.11. 10:00 Stříbro - Horažďovice 4:0 [ více ]
    14. Ne 10.11. 10:00 Horšovský Týn - Stříbro 0:3 [ více ]
    15. So 16.11. 10:00 Stříbro - Tachov 1:4 [ více ]
    16. Ne 08.03. 10:00 Košutka - Stříbro [ více ]
    17. So 14.03. 10:00 Stříbro - Rapid Plzeň [ více ]
    18. So 21.03. 10:00 Vejprnice - Stříbro [ více ]
    19. So 28.03. 10:00 Stříbro - Rokycany [ více ]
    20. So 04.04. 10:00 Sušice - Stříbro [ více ]
    21. So 11.04. 10:00 Stříbro - Přeštice [ více ]
    22. Ne 19.04. 10:00 Nepomuk - Stříbro [ více ]
    23. So 25.04. 10:00 Stříbro - Klatovy [ více ]
    24. So 02.05. 10:00 Doubravka - Stříbro [ více ]
    25. So 09.05. 10:00 Stříbro - Luby [ více ]
    26. Ne 17.05. 10:00 Domažlice - Stříbro [ více ]
    27. So 23.05. 10:00 Stříbro - Bolevec [ více ]
    28. Ne 31.05. 10:00 Horažďovice - Stříbro [ více ]
    29. So 06.06. 10:00 Stříbro - Horšovský Týn [ více ]
    30. Ne 14.06. 10:00 Tachov - Stříbro [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout