Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 13838
  • Návštěvy: 51/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3281
    Týden:
    51
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. St 21.08. 10:15 Dukla Praha B - Sokolov 5:1 [ více ]
    3. So 24.08. 10:00 Sokolov - Teplice B 0:3 [ více ]
    1. St 28.08. 11:00 Sokolov - Slovan Liberec B 0:3 [ více ]
    4. So 31.08. 14:30 FF Roudnice - Sokolov 0:1 [ více ]
    5. So 07.09. 10:00 Sokolov - Ústí n/L B 4:3np [ více ]
    6. So 14.09. 11:00 Varnsdorf - Sokolov 3:2np [ více ]
    7. So 21.09. 10:00 Sokolov - Louny 5:1 [ více ]
    8. 27.09. 10:00 Chomutov - Sokolov 2:1np [ více ]
    9. So 05.10. 10:00 Sokolov - Karlovy Vary 2:5 [ více ]
    10. So 12.10. 11:00 Sokolov - Česká Lípa 5:2 [ více ]
    11. So 19.10. 11:30 Jablonec B - Sokolov 9:1 [ více ]
    12. So 26.10. 10:00 Sokolov - SK Rakovník 1:2 [ více ]
    13. So 02.11. 10:00 Motorlet Praha B - Sokolov 2:3 [ více ]
    14. So 09.11. 10:00 Sokolov - Mostecký FK B 2:4 [ více ]
    15. So 16.11. 10:00 Ervěnice - Sokolov 1:4 [ více ]
    16. So 07.03. 12:30 Slovan Liberec B - Sokolov [ více ]
    17. So 14.03. 12:30 Sokolov - Dukla Praha B [ více ]
    18. So 21.03. 10:30 Teplice B - Sokolov [ více ]
    19. So 28.03. 10:00 Sokolov - FF Roudnice [ více ]
    20. So 04.04. 10:00 Ústí n/L B - Sokolov [ více ]
    21. So 11.04. 11:00 Sokolov - Varnsdorf [ více ]
    22. So 18.04. 10:00 Louny - Sokolov [ více ]
    23. So 25.04. 10:15 Sokolov - Chomutov [ více ]
    24. 01.05. 10:00 Karlovy Vary - Sokolov [ více ]
    25. So 09.05. 11:00 Česká Lípa - Sokolov [ více ]
    26. So 16.05. 11:00 Sokolov - Jablonec B [ více ]
    27. So 23.05. 10:00 SK Rakovník - Sokolov [ více ]
    28. So 30.05. 10:00 Sokolov - Motorlet Praha B [ více ]
    29. So 06.06. 10:00 Mostecký FK B - Sokolov [ více ]
    30. So 13.06. 12:30 Sokolov - Ervěnice [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout