Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. prosince 2019
svátek má Albína.
Hlavní menu
  • ID: 13845
  • Návštěvy: 222/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11427
    Týden:
    222
    Dnes:
    25
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. So 24.08. 10:30 Chlumec - Č. Kamenice 4:2 [ více ]
    4. So 31.08. 13:30 Č. Kamenice - Union Děčín 7:1 [ více ]
    5. Ne 08.09. 17:00 Hostovice - Č. Kamenice 1:3 [ více ]
    6. So 14.09. 13:30 Č. Kamenice - Benešov n.Pl. 5:4 [ více ]
    7. So 21.09. 13:00 Mojžíř - Č. Kamenice 4:0 [ více ]
    8. So 28.09. 13:00 Č. Kamenice - Bohušovice 3:2np [ více ]
    9. Ne 06.10. 16:00 Junior Děčín - Č. Kamenice 3:2 [ více ]
    10. So 12.10. 12:30 Č. Kamenice - Pokratice 3:4 [ více ]
    11. So 19.10. 12:00 Vaňov - Č. Kamenice 2:1np [ více ]
    12. So 26.10. 11:00 Č. Kamenice - České Kopisty 1:2 [ více ]
    13. So 02.11. 10:30 Svádov-Olšinky - Č. Kamenice 2:1 [ více ]
    14. So 09.11. 10:30 Č. Kamenice - Unčín 4:3np [ více ]
    15. Ne 17.11. 13:30 Bezděkov - Č. Kamenice 1:2 [ více ]
    1. So 23.11. 10:00 Č. Kamenice - Heřmanov 2:1np [ více ]
    2. So 30.11. 13:30 Č. Kamenice - Křešice 3:4 [ více ]
    16. So 07.03. 00:00 Heřmanov - Č. Kamenice [ více ]
    17. So 14.03. 00:00 Křešice - Č. Kamenice [ více ]
    18. So 21.03. 00:00 Č. Kamenice - Chlumec [ více ]
    19. So 28.03. 00:00 Union Děčín - Č. Kamenice [ více ]
    20. So 04.04. 00:00 Č. Kamenice - Hostovice [ více ]
    21. So 11.04. 00:00 Benešov n.Pl. - Č. Kamenice [ více ]
    22. So 18.04. 00:00 Č. Kamenice - Mojžíř [ více ]
    23. So 25.04. 00:00 Bohušovice - Č. Kamenice [ více ]
    24. So 02.05. 00:00 Č. Kamenice - Junior Děčín [ více ]
    25. So 09.05. 00:00 Pokratice - Č. Kamenice [ více ]
    26. So 16.05. 00:00 Č. Kamenice - Vaňov [ více ]
    27. So 23.05. 00:00 České Kopisty - Č. Kamenice [ více ]
    28. So 30.05. 00:00 Č. Kamenice - Svádov-Olšinky [ více ]
    29. So 06.06. 00:00 Unčín - Č. Kamenice [ více ]
    30. So 13.06. 00:00 Č. Kamenice - Bezděkov [ více ]
    Soutěž nemá správce [ více ]