Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 11. prosince 2019
svátek má Dana.
Hlavní menu
  • ID: 13848
  • Návštěvy: 260/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Ústecký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    14451
    Týden:
    260
    Dnes:
    28
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 17.08. 17:00 Rumburk - Ledvice 2:4 [ více ]
    3. So 24.08. 10:45 Chuderov - Rumburk 4:0 [ více ]
    4. So 31.08. 14:30 Rumburk - Libouchec 3:2 [ více ]
    5. So 07.09. 14:00 Černovice - Rumburk 4:2 [ více ]
    6. So 14.09. 14:30 Rumburk - Liběšice 6:1 [ více ]
    7. Ne 22.09. 14:00 Roudnice - Rumburk 1:2np [ více ]
    8. So 28.09. 10:30 Rumburk - Proboštov 3:4 [ více ]
    10. So 12.10. 10:30 Rumburk - Bílina 2:3 [ více ]
    11. So 19.10. 15:30 Šluknov - Rumburk 1:0 [ více ]
    12. So 26.10. 10:30 Rumburk - Ervěnice 3:2 [ více ]
    13. So 02.11. 11:00 Dobroměřice - Rumburk 9:1 [ více ]
    14. So 09.11. 14:00 Rumburk - Střekov 2:1 [ více ]
    15. Ne 17.11. 10:15 Neštěmice - Rumburk 2:0 [ více ]
    1. So 23.11. 10:30 Rumburk - Spořice 4:3 [ více ]
    9. So 29.02. 14:00 Klášterec - Rumburk [ více ]
    16. So 07.03. 14:30 Spořice - Rumburk [ více ]
    17. So 14.03. 14:30 Ledvice - Rumburk [ více ]
    18. So 21.03. 15:00 Rumburk - Chuderov [ více ]
    19. So 28.03. 15:00 Libouchec - Rumburk [ více ]
    20. So 04.04. 16:30 Rumburk - Černovice [ více ]
    21. So 11.04. 16:30 Liběšice - Rumburk [ více ]
    22. So 18.04. 17:00 Rumburk - Roudnice [ více ]
    23. So 25.04. 17:00 Proboštov - Rumburk [ více ]
    24. So 02.05. 17:00 Rumburk - Klášterec [ více ]
    25. So 09.05. 17:00 Bílina - Rumburk [ více ]
    26. So 16.05. 15:00 Rumburk - Šluknov [ více ]
    27. So 23.05. 17:00 Ervěnice - Rumburk [ více ]
    28. So 30.05. 17:00 Rumburk - Dobroměřice [ více ]
    29. So 06.06. 17:00 Střekov - Rumburk [ více ]
    30. So 13.06. 15:00 Rumburk - Neštěmice [ více ]
    Správce soutěže: Standa Novotný