Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 28. března 2020
svátek má Soňa.
Hlavní menu
  • ID: 13878
  • Návštěvy: 299/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Olomoucký kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    9269
    Týden:
    299
    Dnes:
    47
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 03.08. 17:00 Jindřichov - Nový Malín 5:1 [ více ]
    2. So 10.08. 17:00 Jindřichov - Písečná 7:1 [ více ]
    3. So 17.08. 14:00 Postřelmov - Jindřichov 3:2 [ více ]
    4. So 24.08. 16:30 Jindřichov - Ruda n. M. 1:2 [ více ]
    5. So 31.08. 16:00 Zlaté Hory - Jindřichov 4:0 [ více ]
    6. So 07.09. 16:00 Jindřichov - Loučná 2:1 [ více ]
    7. Ne 15.09. 14:00 Žulová - Jindřichov 3:2 [ více ]
    8. So 21.09. 15:30 Jindřichov - Štíty 2:0 [ více ]
    9. So 28.09. 15:30 Vikýřovice - Jindřichov 5:1 [ více ]
    10. So 05.10. 15:00 Jindřichov - Bernartice 7:1 [ více ]
    11. So 12.10. 15:00 Sudkov - Jindřichov 0:1 [ více ]
    12. So 19.10. 14:30 Jindřichov - Libina 3:2np [ více ]
    13. So 26.10. 14:30 Bludov - Jindřichov 4:2 [ více ]
    14. So 02.11. 14:00 Nový Malín - Jindřichov 0:4 [ více ]
    16. So 28.03. 15:00 Jindřichov - Postřelmov výsl. [ více ]
    17. Ne 05.04. 15:30 Ruda n. M. - Jindřichov [ více ]
    18. So 11.04. 15:30 Jindřichov - Zlaté Hory [ více ]
    19. So 18.04. 16:00 Loučná - Jindřichov [ více ]
    20. So 25.04. 16:00 Jindřichov - Žulová [ více ]
    21. So 02.05. 16:30 Štíty - Jindřichov [ více ]
    22. So 09.05. 16:30 Jindřichov - Vikýřovice [ více ]
    23. So 16.05. 16:00 Bernartice - Jindřichov [ více ]
    24. So 23.05. 17:00 Jindřichov - Sudkov [ více ]
    25. So 30.05. 17:00 Libina - Jindřichov [ více ]
    26. So 06.06. 17:00 Jindřichov - Bludov [ více ]
    15. So 13.06. 17:00 Písečná - Jindřichov [ více ]
    Správce soutěže: Erik Kappel