Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 13928
  • Návštěvy: 64/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Brno-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    533
    Týden:
    64
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. Čt 29.08. 17:00 Bílovice - Moravská Slavia 10:0 [ více ]
    5. Ne 01.09. 12:30 Medlánky B - Moravská Slavia 4:0 [ více ]
    2. Út 03.09. 17:00 Moravská Slavia - Svratka C 0:13 [ více ]
    6. So 07.09. 10:00 Moravská Slavia - Jundrov 3:2 [ více ]
    7. Ne 15.09. 14:00 Nový Lískovec - Moravská Slavia 3:2 [ více ]
    8. So 21.09. 10:00 Moravská Slavia - Horní Heršpice 1:1 [ více ]
    9. Ne 29.09. 13:30 Bosonohy - Moravská Slavia 4:2 [ více ]
    4. Čt 03.10. 17:00 Moravská Slavia - Líšeň d 1:1 [ více ]
    10. Ne 06.10. 10:00 Moravská Slavia - SK Obřany 3:1 [ více ]
    12. Ne 20.10. 10:00 Moravská Slavia - Start Brno B 0:7 [ více ]
    13. Ne 27.10. 11:30 Lelekovice - Moravská Slavia 1:1 [ více ]
    1. Ne 03.11. 10:00 Moravská Slavia - Chrlice 0:4 [ více ]
    16. So 28.03. 10:00 Moravská Slavia - Bílovice [ více ]
    17. Ne 05.04. 10:00 Líšeň d - Moravská Slavia [ více ]
    18. So 11.04. 10:00 Moravská Slavia - Medlánky B [ více ]
    19. Ne 19.04. 11:30 Jundrov - Moravská Slavia [ více ]
    20. Ne 26.04. 14:00 Moravská Slavia - Nový Lískovec [ více ]
    21. Ne 03.05. 11:30 Horní Heršpice - Moravská Slavia [ více ]
    15. Út 05.05. 17:00 Svratka C - Moravská Slavia [ více ]
    22. So 09.05. 10:00 Moravská Slavia - Bosonohy [ více ]
    23. Ne 17.05. 11:30 SK Obřany - Moravská Slavia [ více ]
    25. So 30.05. 10:00 Start Brno B - Moravská Slavia [ více ]
    26. Ne 07.06. 14:00 Moravská Slavia - Lelekovice [ více ]
    14. Ne 14.06. 11:30 Chrlice - Moravská Slavia [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout