Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 13928
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-15
  • Brno-město  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    276
    Týden:
    19
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    3. Čt 29.08. 17:00 Bílovice - Moravská Slavia 10:0 [ více ]
    5. Ne 01.09. 12:30 Medlánky B - Moravská Slavia 4:0 [ více ]
    2. Út 03.09. 17:00 Moravská Slavia - Svratka C 0:13 [ více ]
    6. So 07.09. 10:00 Moravská Slavia - Jundrov 3:2 [ více ]
    7. Ne 15.09. 14:00 Nový Lískovec - Moravská Slavia 3:2 [ více ]
    8. So 21.09. 10:00 Moravská Slavia - Horní Heršpice 1:1 [ více ]
    9. Ne 29.09. 13:30 Bosonohy - Moravská Slavia 4:2 [ více ]
    4. Čt 03.10. 17:00 Moravská Slavia - Líšeň d 1:1 [ více ]
    10. Ne 06.10. 10:00 Moravská Slavia - SK Obřany 3:1 [ více ]
    12. Ne 20.10. 10:00 Moravská Slavia - Start Brno B 0:7 [ více ]
    13. Ne 27.10. 11:30 Lelekovice - Moravská Slavia 1:1 [ více ]
    1. Ne 03.11. 10:00 Moravská Slavia - Chrlice 0:4 [ více ]
    16. So 28.03. 00:00 Moravská Slavia - Bílovice [ více ]
    17. So 04.04. 00:00 Líšeň d - Moravská Slavia [ více ]
    18. So 11.04. 00:00 Moravská Slavia - Medlánky B [ více ]
    19. So 18.04. 00:00 Jundrov - Moravská Slavia [ více ]
    20. So 25.04. 00:00 Moravská Slavia - Nový Lískovec [ více ]
    21. So 02.05. 00:00 Horní Heršpice - Moravská Slavia [ více ]
    15. Út 05.05. 00:00 Svratka C - Moravská Slavia [ více ]
    22. So 09.05. 00:00 Moravská Slavia - Bosonohy [ více ]
    23. So 16.05. 00:00 SK Obřany - Moravská Slavia [ více ]
    25. So 30.05. 00:00 Start Brno B - Moravská Slavia [ více ]
    26. So 06.06. 00:00 Moravská Slavia - Lelekovice [ více ]
    14. So 13.06. 00:00 Chrlice - Moravská Slavia [ více ]
    Správce soutěže: Antonín Kohout