Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 29. března 2020
svátek má Taťána.
Hlavní menu
  • ID: 14199
  • Návštěvy: 1002/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    34338
    Týden:
    1002
    Dnes:
    71
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 10.08. 17:00 Boh. Poděbrady - Hvozdnice 4:1 [ více ]
    2. So 17.08. 17:00 Boh. Poděbrady - Kosoř 5:0 [ více ]
    3. So 24.08. 10:15 Hřebeč - Boh. Poděbrady 1:3 [ více ]
    4. So 31.08. 17:00 Boh. Poděbrady - Nespeky 0:1np [ více ]
    5. So 07.09. 10:15 Klíčany - Boh. Poděbrady 7:0 [ více ]
    6. So 14.09. 16:30 Boh. Poděbrady - Tuchlovice 1:0np [ více ]
    7. So 21.09. 16:30 Dobrovice - Boh. Poděbrady 2:3 [ více ]
    8. So 28.09. 16:00 Boh. Poděbrady - Lhota 4:3np [ více ]
    9. So 05.10. 16:00 Kosmonosy - Boh. Poděbrady 4:3 [ více ]
    10. So 12.10. 15:30 Boh. Poděbrady - Lysá n.L. 3:0 [ více ]
    11. So 19.10. 15:30 Nové Strašecí - Boh. Poděbrady 2:1np [ více ]
    12. So 26.10. 14:30 Boh. Poděbrady - Poříčí n/S. 0:3 [ více ]
    13. So 02.11. 10:30 Komárov - Boh. Poděbrady 3:1 [ více ]
    14. So 09.11. 14:00 Boh. Poděbrady - Vlašim B 3:2np [ více ]
    15. So 16.11. 13:30 Velim - Boh. Poděbrady 4:0 [ více ]
    16. So 07.03. 11:00 Hvozdnice - Boh. Poděbrady 4:1 [ více ]
    20. So 04.04. 16:30 Boh. Poděbrady - Klíčany [ více ]
    21. So 11.04. 16:30 Tuchlovice - Boh. Poděbrady [ více ]
    17. St 15.04. 15:00 Kosoř - Boh. Poděbrady [ více ]
    22. So 18.04. 17:00 Boh. Poděbrady - Dobrovice [ více ]
    18. St 22.04. 17:00 Boh. Poděbrady - Hřebeč [ více ]
    23. Ne 26.04. 17:00 Lhota - Boh. Poděbrady [ více ]
    24. So 02.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Kosmonosy [ více ]
    19. St 06.05. 18:00 Nespeky - Boh. Poděbrady [ více ]
    25. Ne 10.05. 17:00 Lysá n.L. - Boh. Poděbrady [ více ]
    26. So 16.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Nové Strašecí [ více ]
    27. So 23.05. 17:00 Poříčí n/S. - Boh. Poděbrady [ více ]
    28. So 30.05. 17:00 Boh. Poděbrady - Komárov [ více ]
    29. So 06.06. 17:00 Vlašim B - Boh. Poděbrady [ více ]
    30. So 13.06. 17:00 Boh. Poděbrady - Velim [ více ]
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška