Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 7. prosince 2019
svátek má Ambrož, Benjamin.
Hlavní menu
  • ID: 294
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Brno-venkov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2833
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 15.08. 16:30 RAFK B - Mokrá B 2:2 [ více ]
    2. Ne 22.08. 11:00 Mokrá B - Rajhradice 5:3 [ více ]
    3. So 28.08. 16:30 Troubsko - Mokrá B 0:1 [ více ]
    4. Ne 05.09. 11:00 Mokrá B - Blažovice 3:1 [ více ]
    5. So 11.09. 16:30 Moutnice B - Mokrá B 0:1 [ více ]
    6. Ne 19.09. 11:00 Mokrá B - Tvarožná 1:2 [ více ]
    7. Ne 26.09. 16:00 Babice n.Svit. - Mokrá B 4:0 [ více ]
    8. Ne 03.10. 11:00 Mokrá B - FK Podolí 0:1 [ více ]
    9. Ne 10.10. 15:30 Blučina - Mokrá B 3:6 [ více ]
    10. Ne 17.10. 11:00 Mokrá B - Kobylnice 1:2 [ více ]
    11. So 23.10. 15:00 Pozořice B - Mokrá B 0:1 [ více ]
    12. Ne 31.10. 11:00 Mokrá B - Újezd u Brna B 1:1 [ více ]
    13. So 06.11. 13:30 Ochoz - Mokrá B 0:0 [ více ]
    14. Út 00.00. 00:00 Mokrá B - RAFK B 4:2 [ více ]
    15. Ne 03.04. 16:00 Rajhradice - Mokrá B 1:1 [ více ]
    16. So 09.04. 16:00 Mokrá B - Troubsko 0:1 [ více ]
    17. So 16.04. 16:30 Blažovice - Mokrá B 1:2 [ více ]
    18. So 23.04. 16:30 Mokrá B - Moutnice B 3:0 [ více ]
    19. So 30.04. 16:30 Tvarožná - Mokrá B 1:1 [ více ]
    20. So 07.05. 16:30 Mokrá B - Babice n.Svit. 1:0 [ více ]
    21. So 14.05. 16:30 FK Podolí - Mokrá B 3:0 [ více ]
    22. So 21.05. 16:30 Mokrá B - Blučina 0:1 [ více ]
    23. So 28.05. 16:30 Kobylnice - Mokrá B 1:3 [ více ]
    24. So 04.06. 16:30 Mokrá B - Pozořice B 3:0 [ více ]
    25. So 11.06. 16:30 Újezd u Brna B - Mokrá B 2:2 [ více ]
    26. So 18.06. 16:30 Mokrá B - Ochoz 5:2 [ více ]
    Soutěž nemá správce [ více ]