Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 3319
  • Návštěvy: 139/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    34471
    Týden:
    139
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. Ne 14.08. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Letohrad 2:1 [ více ]
    2. Ne 21.08. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Česká Lípa 4:0 [ více ]
    3. Ne 28.08. 17:00 hřiště Roudnice - Slovan Liberec B 2:0 [ více ]
    4. Ne 04.09. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - SK Kladno 2:0 [ více ]
    5. So 10.09. 10:15 hřiště Chrudim - Slovan Liberec B 1:0 [ více ]
    17. St 14.09. 17:00 hřiště Hlavice - Slovan Liberec B 3:0 [ více ]
    6. Ne 18.09. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Vltavín 3:1 [ více ]
    7. Ne 25.09. 10:15 hřiště Domažlice - Slovan Liberec B 4:2 [ více ]
    8. Ne 02.10. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Chomutov 0:2 [ více ]
    9. So 08.10. 10:15 hřiště Písek - Slovan Liberec B 3:1 [ více ]
    10. Ne 16.10. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Mladá Boleslav B 1:2 [ více ]
    11. So 22.10. 15:30 hřiště Kunice - Slovan Liberec B 2:0 [ více ]
    12. Ne 30.10. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Pardubice 1:0 [ více ]
    13. Ne 06.11. 14:00 hřiště Králův Dvůr - Slovan Liberec B 1:3 [ více ]
    14. Ne 13.11. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Ovčáry 2:1 [ více ]
    15. Ne 20.11. 10:15 Viktoria Plzeň B - Slovan Liberec B 6:1 [ více ]
    16. Ne 27.11. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Karlovy Vary 2:2 [ více ]
    18. So 10.03. 14:30 hřiště Letohrad - Slovan Liberec B 0:2 [ více ]
    19. Ne 18.03. 15:00 hřiště Česká Lípa - Slovan Liberec B 2:1 [ více ]
    20. Ne 25.03. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Roudnice 2:3 [ více ]
    21. So 31.03. 10:15 hřiště SK Kladno - Slovan Liberec B 0:1 [ více ]
    23. So 14.04. 10:15 hřiště Vltavín - Slovan Liberec B 3:0 [ více ]
    33. St 18.04. 17:00 hřiště Karlovy Vary - Slovan Liberec B 1:1 [ více ]
    24. So 21.04. 14:00 hřiště Slovan Liberec B - Domažlice 3:1 [ více ]
    22. St 25.04. 17:00 hřiště Slovan Liberec B - Chrudim 0:3 [ více ]
    25. So 28.04. 10:15 hřiště Chomutov - Slovan Liberec B 4:0 [ více ]
    32. Út 01.05. 17:00 hřiště Slovan Liberec B - Viktoria Plzeň B 2:4 [ více ]
    26. Ne 06.05. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Písek 3:1 [ více ]
    34. St 09.05. 14:00 hřiště Slovan Liberec B - Hlavice 1:3 [ více ]
    27. Ne 13.05. 10:15 hřiště Mladá Boleslav B - Slovan Liberec B 3:2 [ více ]
    28. Ne 20.05. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Kunice 0:4 [ více ]
    29. So 26.05. 10:15 hřiště Pardubice - Slovan Liberec B 6:0 [ více ]
    30. Ne 03.06. 10:15 hřiště Slovan Liberec B - Králův Dvůr 2:3 [ více ]
    31. St 06.06. 17:00 hřiště Ovčáry - Slovan Liberec B 0:1 [ více ]
    Správce soutěže: X X