Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 8865
  • Návštěvy: 45/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    27026
    Týden:
    45
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    1. So 09.08. 10:00 Vlašim - Čáslav 0:0 [ více ]
    2. So 16.08. 00:00 Vlašim - Kunice 3:0 [ více ]
    3. Ne 24.08. 10:15 Spartak Příbram - Vlašim 2:2 [ více ]
    4. So 30.08. 10:00 Vlašim - SK Rakovník 1:1 [ více ]
    5. Ne 07.09. 10:15 Sedlčany - Vlašim 4:2 [ více ]
    6. So 13.09. 10:00 Vlašim - Nové Strašecí 3:1 [ více ]
    7. So 20.09. 10:15 Neratovice - Vlašim 7:3 [ více ]
    8. So 27.09. 10:00 Vlašim - Hořovicko 3:0 [ více ]
    9. Ne 05.10. 10:15 Mnich. Hradiště - Vlašim 1:0 [ více ]
    10. So 11.10. 10:00 Vlašim - Tatran Rakovník 1:0 [ více ]
    11. Ne 19.10. 10:15 Kosmonosy - Vlašim 2:0 [ více ]
    12. So 25.10. 10:00 Vlašim - Dobříš 5:1 [ více ]
    13. Ne 02.11. 10:15 Kutná Hora - Vlašim 0:5 [ více ]
    14. So 08.11. 10:00 Vlašim - Nymburk 4:2 [ více ]
    15. So 15.11. 10:00 ČLU Beroun - Vlašim 4:0 [ více ]
    16. So 07.03. 10:00 Čáslav - Vlašim 2:2 [ více ]
    17. So 14.03. 10:00 Kunice - Vlašim 4:3 [ více ]
    18. So 21.03. 10:00 Vlašim - Spartak Příbram 3:0 [ více ]
    19. So 28.03. 09:30 SK Rakovník - Vlašim 1:0 [ více ]
    20. So 04.04. 10:00 Vlašim - Sedlčany 2:2 [ více ]
    21. Ne 12.04. 10:15 Nové Strašecí - Vlašim 3:2 [ více ]
    22. So 18.04. 10:00 Vlašim - Neratovice 0:2 [ více ]
    23. Ne 26.04. 12:20 Hořovicko - Vlašim 3:0 [ více ]
    24. So 02.05. 10:00 Vlašim - Mnich. Hradiště 2:1 [ více ]
    25. Ne 10.05. 10:15 Tatran Rakovník - Vlašim 0:2 [ více ]
    26. So 16.05. 10:00 Vlašim - Kosmonosy 4:0 [ více ]
    27. Ne 24.05. 10:15 Dobříš - Vlašim 3:1 [ více ]
    28. Ne 31.05. 09:30 Vlašim - Kutná Hora 3:1 [ více ]
    29. So 06.06. 10:15 Nymburk - Vlašim 3:1 [ více ]
    30. So 13.06. 10:00 Vlašim - ČLU Beroun 3:0 [ více ]
    Správce soutěže: Luděk Rublič