Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 12. července 2020
svátek má Bořek.
Hlavní menu
  • ID: 9474
  • Návštěvy: 5/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
2854
Týden:
5
Dnes:
2
On-line:
1

Rozpis zápasů pro tým

1. 19.09. 19:30 Gentofte - Aalborg 2:3np [ více ]
3. 26.09. 19:30 Aalborg - Herning 5:4np [ více ]
4. Út 30.09. 19:00 Herlev - Aalborg 1:2np [ více ]
5. 03.10. 19:30 Aalborg - Frederikshavn 1:2 [ více ]
6. 10.10. 19:30 Odense - Aalborg 1:5 [ více ]
7. Út 14.10. 19:00 Aalborg - SønderjyskE 3:4 [ více ]
10. Ne 19.10. 15:30 Rungsted - Aalborg 3:1 [ více ]
13. 24.10. 19:30 Aalborg - Rodovre 0:2 [ více ]
16. 31.10. 19:00 Esbjerg - Aalborg 7:4 [ více ]
19. St 12.11. 19:15 Herning - Aalborg 2:5 [ více ]
20. 14.11. 19:30 Aalborg - Herlev 2:1 [ více ]
23. 21.11. 19:30 Odense - Aalborg 4:3 [ více ]
24. So 22.11. 19:30 Aalborg - SønderjyskE 3:2np [ více ]
25. Út 25.11. 19:00 Aalborg - Rungsted 2:3 [ více ]
27. Čt 27.11. 19:00 Rodovre - Aalborg 5:2 [ více ]
32. 05.12. 19:30 Aalborg - Esbjerg 3:6 [ více ]
33. Ne 07.12. 15:30 Aalborg - Gentofte 5:1 [ více ]
35. 12.12. 19:30 Gentofte - Aalborg 0:5 [ více ]
36. Ne 14.12. 15:30 Aalborg - Herning 2:5 [ více ]
38. 19.12. 20:00 Herlev - Aalborg 2:3 [ více ]
40. So 27.12. 19:30 Aalborg - Odense 1:2 [ více ]
42. Út 30.12. 19:30 SønderjyskE - Aalborg 3:3np [ více ]
43. So 03.01. 19:00 Frederikshavn - Aalborg 1:4 [ více ]
44. Út 06.01. 19:45 Rungsted - Aalborg 2:1 [ více ]
46. Út 13.01. 19:30 Aalborg - Rodovre 1:6 [ více ]
47. 16.01. 19:00 Esbjerg - Aalborg 6:2 [ více ]
48. So 17.01. 19:30 Aalborg - Gentofte 5:2 [ více ]
50. 23.01. 19:30 Herning - Aalborg 5:3 [ více ]
52. Út 27.01. 19:00 Aalborg - Herlev 3:0 [ více ]
53. Čt 29.01. 19:00 Frederikshavn - Aalborg 5:1 [ více ]
54. 30.01. 19:30 Aalborg - Frederikshavn 4:1 [ více ]
56. Út 10.02. 19:00 Aalborg - Odense 5:6np [ více ]
57. 13.02. 19:30 SønderjyskE - Aalborg 4:3pp [ více ]
59. Út 17.02. 19:30 Aalborg - Rungsted 6:0 [ více ]
59. 20.02. 19:00 Rodovre - Aalborg 5:1 [ více ]
60. Út 24.02. 19:30 Aalborg - Esbjerg 2:7 [ více ]
Správce soutěže: Lukáš Manoušek