Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 9823
  • Návštěvy: 99/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    83375
    Týden:
    99
    Dnes:
    19
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 08.08. 17:00 Táborsko - Hradec Králové 0:0 [ více ]
    3. Ne 16.08. 17:00 Hradec Králové - Pardubice 1:1 [ více ]
    4. Ne 23.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Hradec Králové 1:4 [ více ]
    5. Ne 06.09. 15:00 Hradec Králové - Frýdek-Místek 1:0 [ více ]
    6. Čt 10.09. 18:00 Znojmo - Hradec Králové 2:1 [ více ]
    8. So 26.09. 16:30 Vlašim - Hradec Králové 0:0 [ více ]
    9. Ne 04.10. 15:00 Hradec Králové - České Budějovice 0:0 [ více ]
    10. So 10.10. 17:00 Opava - Hradec Králové 0:1 [ více ]
    7. St 14.10. 17:00 Hradec Králové - Varnsdorf 4:4 [ více ]
    11. Ne 18.10. 15:00 Hradec Králové - Vyšehrad 3:0 [ více ]
    12. So 24.10. 14:30 Karviná - Hradec Králové 0:1 [ více ]
    13. Ne 01.11. 15:00 Hradec Králové - Třinec 5:0 [ více ]
    14. So 07.11. 10:15 Sokolov - Hradec Králové 1:1 [ více ]
    15. Ne 15.11. 15:00 Hradec Králové - Ústí n/L 0:0 [ více ]
    16. Ne 22.11. 14:30 Hradec Králové - Táborsko 1:0 [ více ]
    18. So 12.03. 15:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc B 3:0 [ více ]
    19. So 19.03. 15:00 Frýdek-Místek - Hradec Králové 2:1 [ více ]
    20. Ne 27.03. 17:00 Hradec Králové - Znojmo 3:1 [ více ]
    21. Ne 03.04. 16:30 Varnsdorf - Hradec Králové 0:0 [ více ]
    22. Ne 10.04. 17:00 Hradec Králové - Vlašim 2:0 [ více ]
    23. 15.04. 18:00 České Budějovice - Hradec Králové 0:3 [ více ]
    17. Út 19.04. 17:00 Pardubice - Hradec Králové 1:2 [ více ]
    24. So 23.04. 11:00 Hradec Králové - Opava 1:0 [ více ]
    25. So 30.04. 10:15 Vyšehrad - Hradec Králové 0:2 [ více ]
    26. Ne 08.05. 17:00 Hradec Králové - Karviná 0:2 [ více ]
    27. So 14.05. 10:15 Třinec - Hradec Králové 0:1 [ více ]
    28. Út 17.05. 17:30 Hradec Králové - Sokolov 2:0 [ více ]
    29. So 21.05. 17:00 Ústí n/L - Hradec Králové 1:2 [ více ]
    Správce soutěže: Ondřej Pech