Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 29. února 2020
svátek má Horymír.
Hlavní menu
  • ID: 9853
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    27036
    Týden:
    39
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    Rozpis zápasů pro tým

    2. So 15.08. 16:30 hřiště Slovan Brno - Kuřim 1:4 [ více ]
    3. Ne 23.08. 16:30 hřiště Šlapanice - Slovan Brno 2:0 [ více ]
    4. So 29.08. 16:30 hřiště Slovan Brno - Kunštát 2:2 [ více ]
    5. So 05.09. 16:30 hřiště Svratka - Slovan Brno 2:0 [ více ]
    6. So 12.09. 16:00 hřiště Slovan Brno - Žebětín 2:3 [ více ]
    7. Ne 20.09. 16:00 hřiště Tasovice B - Slovan Brno 2:1 [ více ]
    8. So 26.09. 16:00 hřiště Slovan Brno - Zastávka 1:1 [ více ]
    9. Ne 04.10. 15:30 hřiště Líšeň B - Slovan Brno 3:1 [ více ]
    10. So 10.10. 15:00 hřiště Slovan Brno - Dobšice 2:2 [ více ]
    11. So 17.10. 15:00 hřiště Slatina - Slovan Brno 1:1 [ více ]
    12. So 24.10. 14:30 hřiště Slovan Brno - Tišnov 1:2 [ více ]
    13. So 31.10. 14:00 hřiště Hrušovany - Slovan Brno 2:2 [ více ]
    1. So 07.11. 14:00 hřiště Slovan Brno - Miroslav 0:2 [ více ]
    15. So 26.03. 15:00 hřiště Kuřim - Slovan Brno 3:0 [ více ]
    16. So 02.04. 15:30 hřiště Slovan Brno - Šlapanice 6:0 [ více ]
    18. So 16.04. 16:00 hřiště Slovan Brno - Svratka 1:3 [ více ]
    19. So 23.04. 16:00 hřiště Žebětín - Slovan Brno 0:0 [ více ]
    17. St 27.04. 17:30 hřiště Kunštát - Slovan Brno 3:0 [ více ]
    20. So 30.04. 16:30 hřiště Slovan Brno - Tasovice B 0:1 [ více ]
    21. So 07.05. 16:30 hřiště Zastávka - Slovan Brno 8:0 [ více ]
    22. So 14.05. 16:30 hřiště Slovan Brno - Líšeň B 1:3 [ více ]
    23. Ne 22.05. 16:30 hřiště Dobšice - Slovan Brno 2:0 [ více ]
    24. So 28.05. 16:30 hřiště Slovan Brno - Slatina 1:6 [ více ]
    25. Ne 05.06. 16:30 hřiště Tišnov - Slovan Brno 7:1 [ více ]
    26. So 11.06. 16:30 hřiště Slovan Brno - Hrušovany 0:7 [ více ]
    14. So 18.06. 16:30 hřiště Miroslav - Slovan Brno 5:5 [ více ]
    Správce soutěže: Jaroslav Andrla