Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 12. prosince 2019
svátek má Simona.
Hlavní menu
  • ID: 10263
  • Návštěvy: 28/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4963
    Týden:
    28
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    3.předkolo - odvety

    Čt 06.08. 18:00 AC Omonia - Bröndby 2:2 (2:2)
    Čt 06.08. 18:00 Inter Baku - Bilbao 0:0 (0:0)
    Čt 06.08. 18:00 Kazaň - Sturm Graz 1:1 (0:0)
    Čt 06.08. 18:00 FK Qäbälä - Apollon Limassol 1:0 (0:0)
    Čt 06.08. 19:00 Başakşehir - Alkmaar 1:2 (1:1)
    Čt 06.08. 19:00 Poltava - Žilina 3:1 pp (2:0)
    Čt 06.08. 19:00 Trabzonspor - FK Rabotnički 1:1 pp (1:0)
    Čt 06.08. 19:00 Kiryat Shmona - Slovan Liberec 0:3 (0:2)
    Čt 06.08. 19:00 Göteborg - Belenenses 0:0 (0:0)
    Čt 06.08. 19:00 Odds - Elfsborg 2:0 (1:0)
    Čt 06.08. 19:00 Strömsgodset - Hajduk Split 0:2 (0:0)
    Čt 06.08. 19:00 Rosenborg - Debreceni 3:1 (2:1)
    Čt 06.08. 19:15 Din. Minsk - Curych 1:1 pp (0:1)
    Čt 06.08. 19:30 Larnaca - Bordeaux 0:1 (0:1)
    Čt 06.08. 19:30 Vaduz - Thun 2:2 (2:1)
    Čt 06.08. 19:45 FC Kodaň - Jablonec 2:3 (0:1)
    Čt 06.08. 20:00 St. Etienne - Targu Mures 1:2 (0:1)
    Čt 06.08. 20:00 Arnheim - Southampton 0:2 (0:1)
    Čt 06.08. 20:00 Astra Giurgiu - West Ham 2:1 (2:1)
    Čt 06.08. 20:00 Zarja Luhansk - Charleroi 3:0 (0:0)
    Čt 06.08. 20:00 Žel.Sarajevo - St. Lutych 0:1 (0:0)
    Čt 06.08. 20:05 Trnava - PAOK Soluň 1:1 (1:0)
    Čt 06.08. 20:15 Slovan Bratislava - Krasnodar 3:3 (0:2)
    Čt 06.08. 20:30 Dortmund - Wolfsberger 5:0 (0:0)
    Čt 06.08. 20:45 Aberdeen - Almaty 1:1 (0:0)
    Čt 06.08. 20:50 Atromitos - AIK Stockholm 1:0 (0:0)
    Čt 06.08. 21:00 Legia Varšava - Kukësi 1:0 (0:0)
    Čt 06.08. 21:00 Vojvodina - Sampdoria 0:2 (0:1)
    Čt 06.08. 22:15 Guimaraes - Altach 1:4 (0:1)

    3.předkolo - 1.zápasy

    St 29.07. 18:00 Jablonec - FC Kodaň 0:1 (0:0)
    Čt 30.07. 16:45 Almaty - Aberdeen 2:1 (2:0)
    Čt 30.07. 18:00 Elfsborg - Odds 2:1 (1:1)
    Čt 30.07. 19:00 PAOK Soluň - Trnava 1:0 (0:0)
    Čt 30.07. 19:00 Sturm Graz - Kazaň 2:3 (1:2)
    Čt 30.07. 19:00 Slovan Liberec - Kiryat Shmona 2:1 (1:0)
    Čt 30.07. 19:00 Apollon Limassol - FK Qäbälä 1:1 (1:0)
    Čt 30.07. 19:00 AIK Stockholm - Atromitos 1:3 (0:2)
    Čt 30.07. 19:00 Altach - Guimaraes 2:1 (1:0)
    Čt 30.07. 19:00 Krasnodar - Slovan Bratislava 2:0 (1:0)
    Čt 30.07. 19:30 Thun - Vaduz 0:0 (0:0)
    Čt 30.07. 19:30 Žilina - Poltava 2:0 (1:0)
    Čt 30.07. 19:30 Alkmaar - Başakşehir 2:0 (1:0)
    Čt 30.07. 19:30 Curych - Din. Minsk 0:1 (0:0)
    Čt 30.07. 20:00 Debreceni - Rosenborg 2:3 (1:0)
    Čt 30.07. 20:00 Targu Mures - St. Etienne 0:3 (0:1)
    Čt 30.07. 20:00 Bröndby - AC Omonia 0:0 (0:0)
    Čt 30.07. 20:00 FK Rabotnički - Trabzonspor 1:0 (1:0)
    Čt 30.07. 20:00 Kukësi - Legia Varšava 0k:3
    Čt 30.07. 20:30 St. Lutych - Žel.Sarajevo 2:1 (2:0)
    Čt 30.07. 20:30 Bordeaux - Larnaca 3:0 (0:0)
    Čt 30.07. 20:30 Charleroi - Zarja Luhansk 0:2 (0:0)
    Čt 30.07. 20:45 Bilbao - Inter Baku 2:0 (1:0)
    Čt 30.07. 20:45 West Ham - Astra Giurgiu 2:2 (1:0)
    Čt 30.07. 21:00 Sampdoria - Vojvodina 0:4 (0:1)
    Čt 30.07. 21:00 Belenenses - Göteborg 2:1 (2:0)
    Čt 30.07. 21:00 Hajduk Split - Strömsgodset 2:0 (0:0)
    Čt 30.07. 21:05 Southampton - Arnheim 3:0 (2:0)
    Čt 30.07. 21:05 Wolfsberger - Dortmund 0:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]