Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 10818
  • Návštěvy: 63/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3103
    Týden:
    63
    Dnes:
    0
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.předkolo - odvety

    Út 05.07. 17:45 Birkirkara - Siroki Brijeg 2:0 (1:0)
    Út 05.07. 18:30 Chikhura - FC Zimbru 2:3 (1:1)
    Út 05.07. 18:45 Jeunesse Esch - St.Patrick´s 2:1 (1:0)
    St 06.07. 17:45 FC Infonet - Hearts 2:4 (0:3)
    Čt 07.07. 14:00 Ordabasy - Čukarički 3:3 (1:3)
    Čt 07.07. 15:00 Shirak Gyumri - Dila Gori 2:0 np (1:0)
    Čt 07.07. 16:45 Almaty - Teuta Durrës 5:0 (2:0)
    Čt 07.07. 17:00 Pyunik - College Europa 2:1 (1:1)
    Čt 07.07. 17:00 Samtredia - FK Qäbälä 2:1 (1:1)
    Čt 07.07. 17:00 Myjava - Admira 2:3 (1:2)
    Čt 07.07. 17:00 Dacia - Käpäz 0:1 (0:0)
    Čt 07.07. 17:30 Jelgava - Breidablik 2:2 (1:2)
    Čt 07.07. 17:30 Rudar Pljevlja - Kukësi 0:1 (0:0)
    Čt 07.07. 18:00 Bijeljina - Beroe St.Zagora 0:2 (0:0)
    Čt 07.07. 18:00 Debreceni - La Fiorita 2:0 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 Zagłębie Lubin - Slavia Sofia 3:0 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 HJK Helsinki - Atlantas 1:1 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 Rovaniemi - Shamrock Rovers 1:1 (1:1)
    Čt 07.07. 18:00 Mariehamn - Odds BK 1:1 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 FC Kalju - Riteriai 4:1 (0:1)
    Čt 07.07. 18:00 FK Spartaks - Din. Minsk 0:2 (0:1)
    Čt 07.07. 18:00 Neftçi - Balzan Youths 1:2 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 MTK Budapešť - Aktobe 2:0 (1:0)
    Čt 07.07. 18:00 Lok. Zagreb - UE Coloma 4:1 (2:0)
    Čt 07.07. 18:30 Gorica - Maccabi Tel-Aviv 0:1 (0:1)
    Čt 07.07. 18:30 Bröndby - Valur Reykjavík 6:0 (3:0)
    Čt 07.07. 18:30 AC Omonia - Banants Jerevan 4:1 pp (0:1)
    Čt 07.07. 18:30 CS Fola - Aberdeen 1:0 (1:0)
    Čt 07.07. 18:45 Beitar Jeruzalém - Tuzla 1:0 (0:0)
    Čt 07.07. 19:00 Stabaek - Quay FC 0:1 (0:1)
    Čt 07.07. 19:00 Zaria Bălţi - MOL Fehérvár 2:0 (2:0)
    Čt 07.07. 19:00 HB Tórshavn - Levadia 0:2 (0:0)
    Čt 07.07. 19:00 Podgorica - FK Rabotnički 1:0 (1:0)
    Čt 07.07. 19:00 Slovan Bratislava - Tirana 3:0k
    Čt 07.07. 19:00 FK Süduva - Midtjylland 0:1 (0:1)
    Čt 07.07. 19:30 Bala Town - AIK Stockholm 0:2 (0:2)
    Čt 07.07. 20:00 Vojvodina - Kotor 5:0 (2:0)
    Čt 07.07. 20:00 Cracovia - FK Škendija 1:2 (0:1)
    Čt 07.07. 20:00 Llandudno - Göteborg 1:2 (0:1)
    Čt 07.07. 20:00 Mirandés - Trnava 0:3 (0:1)
    Čt 07.07. 20:00 Sileks Kratovo - Vaduz 1:2 (1:0)
    Čt 07.07. 20:00 Soligorsk - Runavík 5:0 (2:0)
    Čt 07.07. 20:00 Vikingur - Ventspils 0:2 (0:0)
    Čt 07.07. 20:30 Folgore - Larnaca 1:3 (1:0)
    Čt 07.07. 20:30 Lusitanos - Domžale 1:2 (1:2)
    Čt 07.07. 20:45 Cliftonville - Differdange 1:0 (1:0)
    Čt 07.07. 20:45 Glenavon FC - KR Reykjavík 0:3 (0:2)
    Čt 07.07. 20:45 Cork City - Linfield 1:1 (0:0)

    1.předkolo - 1.zápasy

    Út 28.06. 18:00 FK Rabotnički - Podgorica 1:1 (0:1)
    Út 28.06. 18:00 Käpäz - Dacia 0:0 (0:0)
    Út 28.06. 18:00 Tirana - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)
    Út 28.06. 20:45 St.Patrick´s - Jeunesse Esch 1:0 (1:0)
    Čt 30.06. 16:00 Aktobe - MTK Budapešť 1:1 (1:1)
    Čt 30.06. 16:00 Dila Gori - Shirak Gyumri 1:0 (1:0)
    Čt 30.06. 17:00 Admira - Myjava 1:1 (1:0)
    Čt 30.06. 17:00 UE Coloma - Lok. Zagreb 1:3 (0:1)
    Čt 30.06. 17:00 Ventspils - Vikingur 2:0 (2:0)
    Čt 30.06. 17:30 Kotor - Vojvodina 1:1 (1:1)
    Čt 30.06. 18:00 MOL Fehérvár - Zaria Bălţi 3:0 (1:0)
    Čt 30.06. 18:00 Banants Jerevan - AC Omonia 0:1 (0:1)
    Čt 30.06. 18:00 Levadia - HB Tórshavn 1:1 (0:1)
    Čt 30.06. 18:00 Riteriai - FC Kalju 2:1 (0:1)
    Čt 30.06. 18:00 Din. Minsk - FK Spartaks 2:1 (1:0)
    Čt 30.06. 18:00 Atlantas - HJK Helsinki 0:2 (0:0)
    Čt 30.06. 18:00 Tuzla - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)
    Čt 30.06. 18:00 Balzan Youths - Neftçi 0:2 (0:1)
    Čt 30.06. 18:30 Göteborg - Llandudno 5:0 (3:0)
    Čt 30.06. 18:30 Slavia Sofia - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
    Čt 30.06. 18:30 College Europa - Pyunik 2:0 (2:0)
    Čt 30.06. 18:30 AIK Stockholm - Bala Town 2:0 (1:0)
    Čt 30.06. 19:00 Larnaca - Folgore 3:0 (3:0)
    Čt 30.06. 19:00 Odds BK - Mariehamn 2:0 (0:0)
    Čt 30.06. 19:00 Differdange - Cliftonville 1:1 (1:0)
    Čt 30.06. 19:00 Midtjylland - FK Süduva 1:0 (0:0)
    Čt 30.06. 19:00 Siroki Brijeg - Birkirkara 1:1 (1:1)
    Čt 30.06. 19:00 Vaduz - Sileks Kratovo 3:1 (2:0)
    Čt 30.06. 19:00 Kukësi - Rudar Pljevlja 1:1 (1:0)
    Čt 30.06. 19:00 FC Zimbru - Chikhura 0:1 (0:1)
    Čt 30.06. 19:00 FK Qäbälä - Samtredia 5:1 (3:0)
    Čt 30.06. 19:15 Maccabi Tel-Aviv - Gorica 3:0 (2:0)
    Čt 30.06. 19:30 Beroe St.Zagora - Bijeljina 0:0 (0:0)
    Čt 30.06. 20:00 Domžale - Lusitanos 3:1 (3:1)
    Čt 30.06. 20:00 Runavík - Soligorsk 0:2 (0:1)
    Čt 30.06. 20:00 Teuta Durrës - Almaty 0:1 (0:0)
    Čt 30.06. 20:15 Trnava - Mirandés 3:0 (2:0)
    Čt 30.06. 20:15 Quay FC - Stabaek 0:0 (0:0)
    Čt 30.06. 20:30 La Fiorita - Debreceni 0:5 (0:2)
    Čt 30.06. 20:30 Čukarički - Ordabasy 3:0 (0:0)
    Čt 30.06. 20:45 Aberdeen - CS Fola 3:1 (0:0)
    Čt 30.06. 20:45 Linfield - Cork City 0:1 (0:0)
    Čt 30.06. 21:00 Shamrock Rovers - Rovaniemi 0:2 (0:1)
    Čt 30.06. 21:00 FK Škendija - Cracovia 2:0 (1:0)
    Čt 30.06. 21:00 Hearts - FC Infonet 2:1 (2:1)
    Čt 30.06. 21:15 Breidablik - Jelgava 2:3 (1:3)
    Čt 30.06. 21:15 KR Reykjavík - Glenavon FC 2:1 (1:1)
    Čt 30.06. 23:00 Valur Reykjavík - Bröndby 1:4 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]