Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 4. dubna 2020
svátek má Ivana.
Hlavní menu
  • ID: 10982
  • Návštěvy: 5/1
  • Liga mistrů
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Liga mistrů - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2270
    Týden:
    5
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    2.předkolo - odvety

    Út 19.07. 17:00 Alashkert - Dinamo Tbilisi 1:1 (0:1)
    Út 19.07. 18:00 FK Liepāja - Salzburg 0:2 (0:1)
    Út 19.07. 19:00 Sheriff - Beer Sheva 0:0 (0:0)
    Út 19.07. 19:00 SJK Seinäjoki - BATE Borisov 2:2 (1:2)
    Út 19.07. 19:00 APOEL Nikósie - New Saints 3:0 (0:0)
    Út 19.07. 19:15 FC Kodaň - Crusaders FC 6:0 (2:0)
    Út 19.07. 20:30 Crvena Zvezda - Valletta 2:1 (1:1)
    Út 19.07. 20:45 Mladost - Ludogorets 0:3 (0:1)
    Út 19.07. 20:45 Legia Varšava - Zrinjski 2:0 (1:0)
    St 20.07. 16:00 Astana - Žalgiris Vilnius 2:1 (1:0)
    St 20.07. 18:00 Dudelange - Qarabağ 1:1 (0:0)
    St 20.07. 19:15 Norrköping - Rosenborg 3:2 (0:1)
    St 20.07. 19:30 Ferencvárosi - Tirana 1:2 np (1:1)
    St 20.07. 20:15 Trenčín - Ol. Lublaň 2:3 (2:2)
    St 20.07. 20:45 Din. Zagreb - Vardar Skopje 3:2 (0:1)
    St 20.07. 20:45 Celtic - Lincoln Red Imps 3:0 (3:0)
    St 20.07. 21:15 Hafnarfjördur - Dundalk 2:2 (1:0)

    2.předkolo - 1.zápasy

    Út 12.07. 18:30 Zrinjski - Legia Varšava 1:1 (0:0)
    Út 12.07. 19:00 Qarabağ - Dudelange 2:0 (2:0)
    Út 12.07. 19:00 Dinamo Tbilisi - Alashkert 2:0 (0:0)
    Út 12.07. 19:50 Beer Sheva - Sheriff 3:2 (1:0)
    Út 12.07. 20:00 BATE Borisov - SJK Seinäjoki 2:0 (1:0)
    Út 12.07. 20:00 Valletta - Crvena Zvezda 1:2 (1:0)
    Út 12.07. 20:00 Lincoln Red Imps - Celtic 1:0 (0:0)
    Út 12.07. 20:00 New Saints - APOEL Nikósie 0:0 (0:0)
    Út 12.07. 20:30 Salzburg - FK Liepāja 1:0 (0:0)
    Út 12.07. 20:45 Vardar Skopje - Din. Zagreb 1:2 (0:1)
    St 13.07. 19:15 Rosenborg - Norrköping 3:1 (0:0)
    St 13.07. 19:15 Žalgiris Vilnius - Astana 0:0 (0:0)
    St 13.07. 19:30 Ludogorets - Mladost 2:0 (2:0)
    St 13.07. 20:00 Crusaders FC - FC Kodaň 0:3 (0:2)
    St 13.07. 20:00 Tirana - Ferencvárosi 1:1 (0:0)
    St 13.07. 20:30 Ol. Lublaň - Trenčín 3:4 (2:4)
    St 13.07. 20:45 Dundalk - Hafnarfjördur 1:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]