Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 15. listopadu 2019
svátek má Leopold.
Hlavní menu
  • ID: 1110
  • Návštěvy: 25/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3400
    Týden:
    25
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.předkolo - odvety

    Čt 08.07. 17:00 Metalurg Skopje - Qarabağ 1:1 (0:0)
    Čt 08.07. 17:00 Tauras - Llanelli 3:2 pp (2:2)
    Čt 08.07. 17:00 Banants FC - Anorthosis 0:1 (0:1)
    Čt 08.07. 17:30 Mogren - UE Coloma 2:0 (2:0)
    Čt 08.07. 17:30 Sliema - Šibenik 0:3 (0:0)
    Čt 08.07. 17:45 Flora - Dinamo Tbilisi 0:0 (0:0)
    Čt 08.07. 18:00 Dnepr - Laçi 7:1 (3:0)
    Čt 08.07. 18:00 FC Khazar - Zaria Balti 1:1 (0:1)
    Čt 08.07. 18:00 Skonto FC - Portadown 0:1 (0:1)
    Čt 08.07. 18:00 Bnei Yehuda - Ulysses 1:0 (1:0)
    Čt 08.07. 18:00 Myllykosken - Trans Narva 5:0 (0:0)
    Čt 08.07. 18:30 FC Györ - Nitra 3:1 (1:1)
    Čt 08.07. 18:30 Dudelange - Randers 2:1 (1:1)
    Čt 08.07. 18:30 Dacia - Zeta Golubovci 0:0 (0:0)
    Čt 08.07. 19:00 Gefle - Runavík 2:1 (1:0)
    Čt 08.07. 19:00 Zalaegerszegi - Tirana 0:1 pp (0:0)
    Čt 08.07. 19:15 Lusitans FC - Rabotnicki FK 0:6 (0:3)
    Čt 08.07. 19:15 Port Talbot - TPS Turku 0:4 (0:2)
    Čt 08.07. 19:30 Zrinjski - Tobol 2:1 (1:0)
    Čt 08.07. 20:00 EB/Streymur - Kalmar 0:3 (0:1)
    Čt 08.07. 20:00 Dundalk - Grevenmacher 2:1 (2:0)
    Čt 08.07. 20:30 Siroki Brijeg - Ol. Lublaň 3:0 (0:0)
    Čt 08.07. 20:30 Ruch Chorzów - Karagandy FC 1:0 (0:0)
    Čt 08.07. 20:30 Faetano - Zestafoni 0:0 (0:0)
    Čt 08.07. 20:30 Glentoran - KR Reykjavík 2:2 (1:1)
    Čt 08.07. 21:00 Fylkir - Zhodino 1:3 (1:1)

    1.předkolo - 1.zápasy

    Čt 01.07. 16:00 Dinamo Tbilisi - Flora 2:1 (1:1)
    Čt 01.07. 16:00 Tobol - Zrinjski 1:2 (1:0)
    Čt 01.07. 16:00 Ulysses - Bnei Yehuda 0:0 (0:0)
    Čt 01.07. 16:30 Laçi - Dnepr 1:1 (1:0)
    Čt 01.07. 17:00 Trans Narva - Myllykosken 0:2 (0:2)
    Čt 01.07. 17:00 Rabotnicki FK - Lusitans FC 5:0 (2:0)
    Čt 01.07. 17:00 Karagandy FC - Ruch Chorzów 1:2 (1:1)
    Čt 01.07. 17:30 Zeta Golubovci - Dacia 1:1 (0:1)
    Čt 01.07. 17:30 Zhodino - Fylkir 3:0 (0:0)
    Čt 01.07. 17:30 Tirana - Zalaegerszegi 0:0 (0:0)
    Čt 01.07. 18:00 Zestafoni - Faetano 5:0 (3:0)
    Čt 01.07. 18:00 Zaria Balti - FC Khazar 0:0 (0:0)
    Čt 01.07. 18:00 Nitra - FC Györ 2:2 (1:1)
    Čt 01.07. 18:00 TPS Turku - Port Talbot 3:1 (3:0)
    Čt 01.07. 18:00 Qarabağ - Metalurg Skopje 4:1 (2:0)
    Čt 01.07. 18:30 Šibenik - Sliema 0:0 (0:0)
    Čt 01.07. 19:00 Randers - Dudelange 6:1 (3:0)
    Čt 01.07. 19:00 Anorthosis - Banants FC 3:0 (2:0)
    Čt 01.07. 19:00 UE Coloma - Mogren 0:3 (0:1)
    Čt 01.07. 19:30 Grevenmacher - Dundalk 3:3 (0:1)
    Čt 01.07. 19:30 Portadown - Skonto FC 1:1 (1:0)
    Čt 01.07. 20:00 Runavík - Gefle 0:2 (0:1)
    Čt 01.07. 20:05 Llanelli - Tauras 2:2 (1:2)
    Čt 01.07. 20:45 Ol. Lublaň - Siroki Brijeg 0:2 (0:1)
    Čt 01.07. 21:00 Kalmar - EB/Streymur 1:0 (0:0)
    Čt 01.07. 21:15 KR Reykjavík - Glentoran 3:0 (2:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]