Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 11403
  • Návštěvy: 33/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5034
    Týden:
    33
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    4.předkolo - odvety

    Čt 25.08. 18:30 Qarabağ - Göteborg 3:0 (2:0)
    Čt 25.08. 19:00 Grasshoppers - Fenerbahçe 0:2 (0:0)
    Čt 25.08. 19:00 Bröndby - Panathinaikos 1:1 (1:0)
    Čt 25.08. 19:00 Slovan Liberec - Larnaca 3:0 (3:0)
    Čt 25.08. 19:00 Rosenborg - Austria Vídeň 1:2 (0:0)
    Čt 25.08. 19:30 Tirana - Krasnodar 0:0 (0:0)
    Čt 25.08. 20:00 BATE Borisov - Astana 2:2 (1:0)
    Čt 25.08. 20:00 Genk - Lok. Zagreb 2:0 (1:0)
    Čt 25.08. 20:00 Anderlecht - Slavia Praha 3:0 (2:0)
    Čt 25.08. 20:00 PAOK Soluň - Dinamo Tbilisi 2:0 (2:0)
    Čt 25.08. 20:00 Sparta Praha - Sonderjyske 3:2 (1:2)
    Čt 25.08. 20:00 FK Škendija - Gent 0:4 (0:0)
    Čt 25.08. 20:00 Alkmaar - Vojvodina 0:0 (0:0)
    Čt 25.08. 20:00 Osmanlispor - Midtjylland 2:0 (1:0)
    Čt 25.08. 20:15 Maribor - FK Qäbälä 1:0 (0:0)
    Čt 25.08. 20:30 Crvena Zvezda - Sassuolo 1:1 (0:1)
    Čt 25.08. 20:30 Hajduk Split - Maccabi Tel-Aviv 3:4 np (2:1)
    Čt 25.08. 20:45 Olympiakos - Arouca 2:1 pp (0:1)
    Čt 25.08. 20:45 St. Etienne - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)
    Čt 25.08. 20:45 West Ham - Astra Giurgiu 0:1 (0:1)
    Čt 25.08. 21:00 Šachtar Doněck - Başakşehir 2:0 (1:0)
    Čt 25.08. 21:05 Rapid Vídeň - Trenčín 0:2 (0:2)

    4.předkolo - 1.zápasy

    St 17.08. 18:00 Beitar Jeruzalém - St. Etienne 1:2 (1:2)
    Čt 18.08. 16:00 Astana - BATE Borisov 2:0 (0:0)
    Čt 18.08. 18:00 Dinamo Tbilisi - PAOK Soluň 0:3 (0:1)
    Čt 18.08. 18:15 Sonderjyske - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    Čt 18.08. 18:30 Krasnodar - Tirana 4:0 (3:0)
    Čt 18.08. 18:30 Midtjylland - Osmanlispor 0:1 (0:1)
    Čt 18.08. 19:00 FK Qäbälä - Maribor 3:1 (1:1)
    Čt 18.08. 19:00 Larnaca - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
    Čt 18.08. 19:00 Austria Vídeň - Rosenborg 2:1 (0:0)
    Čt 18.08. 19:00 Slavia Praha - Anderlecht 0:3 (0:0)
    Čt 18.08. 19:00 Göteborg - Qarabağ 1:0 (0:0)
    Čt 18.08. 19:00 Maccabi Tel-Aviv - Hajduk Split 2:1 (1:0)
    Čt 18.08. 19:30 Başakşehir - Šachtar Doněck 1:2 (0:2)
    Čt 18.08. 20:00 Panathinaikos - Bröndby 3:0 (1:0)
    Čt 18.08. 20:00 Vojvodina - Alkmaar 0:3 (0:2)
    Čt 18.08. 20:00 Lok. Zagreb - Genk 2:2 (0:1)
    Čt 18.08. 20:00 Fenerbahçe - Grasshoppers 3:0 (1:0)
    Čt 18.08. 20:15 Astra Giurgiu - West Ham 1:1 (0:1)
    Čt 18.08. 20:30 Gent - FK Škendija 2:1 (0:1)
    Čt 18.08. 20:45 Sassuolo - Crvena Zvezda 3:0 (2:0)
    Čt 18.08. 21:00 Arouca - Olympiakos 0:1 (0:1)
    Čt 18.08. 21:05 Trenčín - Rapid Vídeň 0:4 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]