Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 11793
  • Návštěvy: 26/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6047
    Týden:
    26
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    St 24.05. 20:45 Ajax - Man United 0:2 (0:1)

    Semifinále - odvety

    Čt 11.05. 21:05 Lyon - Ajax 3:1 (2:1)
    Čt 11.05. 21:05 Man United - Celta Vigo 1:1 (1:0)

    Semifinále - 1.zápasy

    Čt 04.05. 21:05 Ajax - Lyon 4:1 (2:0)
    Čt 04.05. 21:05 Celta Vigo - Man United 0:1 (0:0)

    Čtvrtfinále - odvety

    Čt 20.04. 21:05 Man United - Anderlecht 2:1 pp (1:1)
    Čt 20.04. 21:05 Genk - Celta Vigo 1:1 (0:0)
    Čt 20.04. 21:05 Schalke - Ajax 3:2 pp (2:0)
    Čt 20.04. 21:05 Beşiktaş - Lyon 2:2 np (2:1)

    Čtvrtfinále - 1.zápasy

    Čt 13.04. 21:05 Anderlecht - Man United 1:1 (0:1)
    Čt 13.04. 21:05 Celta Vigo - Genk 3:2 (3:1)
    Čt 13.04. 21:05 Ajax - Schalke 2:0 (1:0)
    Čt 13.04. 21:05 Lyon - Beşiktaş 2:1 (0:1)

    Osmifinále - odvety

    Čt 16.03. 19:00 Genk - Gent 1:1 (1:0)
    Čt 16.03. 19:00 Beşiktaş - Olympiakos 4:1 (2:1)
    Čt 16.03. 19:00 Krasnodar - Celta Vigo 0:2 (0:0)
    Čt 16.03. 21:05 Ajax - FC Kodaň 2:0 (1:0)
    Čt 16.03. 21:05 Man United - Rostov 1:0 (0:0)
    Čt 16.03. 21:05 Anderlecht - APOEL Nikósie 1:0 (0:0)
    Čt 16.03. 21:05 AS Řím - Lyon 2:1 (1:1)
    Čt 16.03. 21:05 M´gladbach - Schalke 2:2 (1:0)

    Osmifinále - 1.zápasy

    Čt 09.03. 19:00 FC Kodaň - Ajax 2:1 (1:1)
    Čt 09.03. 19:00 Rostov - Man United 1:1 (0:1)
    Čt 09.03. 19:00 APOEL Nikósie - Anderlecht 0:1 (0:1)
    Čt 09.03. 21:05 Gent - Genk 2:5 (1:4)
    Čt 09.03. 21:05 Olympiakos - Beşiktaş 1:1 (1:0)
    Čt 09.03. 21:05 Lyon - AS Řím 4:2 (1:2)
    Čt 09.03. 21:05 Schalke - M´gladbach 1:1 (1:1)
    Čt 09.03. 21:05 Celta Vigo - Krasnodar 2:1 (0:0)

    1/16 finále - odvety

    St 22.02. 18:00 Schalke - PAOK Soluň 1:1 (1:1)
    St 22.02. 18:00 St. Etienne - Man United 0:1 (0:1)
    St 22.02. 18:00 Fenerbahçe - Krasnodar 1:1 (1:1)
    Čt 23.02. 17:00 Osmanlispor - Olympiakos 0:3 (0:0)
    Čt 23.02. 19:00 Ajax - Legia Varšava 1:0 (0:0)
    Čt 23.02. 19:00 Petrohrad - Anderlecht 3:1 (1:0)
    Čt 23.02. 19:00 AS Řím - Villarreal 0:1 (0:1)
    Čt 23.02. 19:00 APOEL Nikósie - Bilbao 2:0 (0:0)
    Čt 23.02. 19:00 Beşiktaş - Beer Sheva 2:1 (1:0)
    Čt 23.02. 21:05 Tottenham - Gent 2:2 (1:1)
    Čt 23.02. 21:05 FC Kodaň - Ludogorets 0:0 (0:0)
    Čt 23.02. 21:05 Sparta Praha - Rostov 1:1 (0:1)
    Čt 23.02. 21:05 Fiorentina - M´gladbach 2:4 (2:1)
    Čt 23.02. 21:05 Genk - Astra Giurgiu 1:0 (0:0)
    Čt 23.02. 21:05 Lyon - Alkmaar 7:1 (4:1)
    Čt 23.02. 21:05 Šachtar Doněck - Celta Vigo 0:2 pp (0:1)

    1/16 finále - 1.zápasy

    Čt 16.02. 17:00 Krasnodar - Fenerbahçe 1:0 (1:0)
    Čt 16.02. 19:00 Celta Vigo - Šachtar Doněck 0:1 (0:1)
    Čt 16.02. 19:00 Ludogorets - FC Kodaň 1:2 (0:1)
    Čt 16.02. 19:00 Olympiakos - Osmanlispor 0:0 (0:0)
    Čt 16.02. 19:00 Gent - Tottenham 1:0 (0:0)
    Čt 16.02. 19:00 Rostov - Sparta Praha 4:0 (3:0)
    Čt 16.02. 19:00 M´gladbach - Fiorentina 0:1 (0:1)
    Čt 16.02. 19:00 Alkmaar - Lyon 1:4 (0:2)
    Čt 16.02. 19:00 Astra Giurgiu - Genk 2:2 (1:1)
    Čt 16.02. 21:05 Anderlecht - Petrohrad 2:0 (2:0)
    Čt 16.02. 21:05 Legia Varšava - Ajax 0:0 (0:0)
    Čt 16.02. 21:05 Man United - St. Etienne 3:0 (1:0)
    Čt 16.02. 21:05 Villarreal - AS Řím 0:4 (0:1)
    Čt 16.02. 21:05 Bilbao - APOEL Nikósie 3:2 (1:1)
    Čt 16.02. 21:05 Beer Sheva - Beşiktaş 1:3 (1:1)
    Čt 16.02. 21:05 PAOK Soluň - Schalke 0:3 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]