Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 19. července 2019
svátek má Čeněk.
Hlavní menu
  • ID: 12005
  • Návštěvy: 88/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2695
    Týden:
    88
    Dnes:
    6
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.předkolo - odvety

    Út 04.07. 17:45 Balzan Youths - MOL Vidi 3:3
    Út 04.07. 19:45 FC Niderkorn - Rangers 2:0
    Čt 06.07. 16:00 AEL Limassol - St. Joseph'&#x 6:0
    Čt 06.07. 16:00 Dacia - Shkëndija 0:4
    Čt 06.07. 17:00 FC Milsami - CS Fola 1:1
    Čt 06.07. 17:00 FK Süduva - Soligorsk 2:1
    Čt 06.07. 17:00 FK Pelister - Lech Poznań 0:3
    Čt 06.07. 17:00 Ordabasy - Siroki Brijeg 0:0
    Čt 06.07. 17:00 KF Tiranë - Maccabi Tel-Aviv 0:3
    Čt 06.07. 17:30 Jelgava - Ferencvárosi 0:1
    Čt 06.07. 18:00 HJK Helsinki - Connah';s 3:0
    Čt 06.07. 18:00 Flora - Domžale 2:3
    Čt 06.07. 18:00 Gandzasar - Mladost 0:3
    Čt 06.07. 18:00 Trakai - St. Johnstone 1:0
    Čt 06.07. 18:00 Atlantas - Almaty 1:2
    Čt 06.07. 18:00 SJK Seinäjoki - KR Reykjavík 0:2
    Čt 06.07. 18:45 FK Liepāja - Crusaders FC 2:0
    Čt 06.07. 19:00 Vaduz - Bala Town 3:0
    Čt 06.07. 19:00 Rabotnicki FK - Tre Penne 6:0
    Čt 06.07. 19:00 Ružomberok - Vojvodina 2:0
    Čt 06.07. 19:00 KF Prishtina - Norrköping 0:1
    Čt 06.07. 19:00 Differdange - Zira FK 1:2
    Čt 06.07. 19:00 Inter Baku - Mladost Lučani 2:0
    Čt 06.07. 19:00 AIK Stockholm - KÍ Klaksvík 5:0
    Čt 06.07. 19:00 Torpedo Kutaisi - Trenčín 0:3
    Čt 06.07. 19:00 Dunav Ruse - Irtys Pavlodar 0:2
    Čt 06.07. 19:00 Botev Plovdiv - Tirana 1:0
    Čt 06.07. 19:00 Slovan Bratislava - Pyunik 5:0
    Čt 06.07. 19:00 Tórshavn B36 - FC Kalju 1:2
    Čt 06.07. 19:00 Sarajevo - Zaria Bălţi 2:2 np (2:1)
    Čt 06.07. 19:30 Runavík - Din. Minsk 0:2
    Čt 06.07. 19:30 Bangor City - Lyngby BK 0:3
    Čt 06.07. 20:15 Ol. Lublaň - Vaasan Pallo 0:1
    Čt 06.07. 20:30 Jagiellonia - Dinamo Batumi 4:0
    Čt 06.07. 20:30 Sutjeska FK - Levski Sofia 0:0
    Čt 06.07. 20:30 Zeta Golubovci - Žel.Sarajevo 2:2
    Čt 06.07. 20:30 Sant Juliá - Skënderbeu 0:5
    Čt 06.07. 20:30 Floriana - Crvena Zvezda 3:3
    Čt 06.07. 20:30 Folgore - Valletta 0:1
    Čt 06.07. 20:30 Gorica - Shirak Gyumri 2:2
    Čt 06.07. 20:30 Vasas - Beitar Jeruzalém 0:3
    Čt 06.07. 20:30 Altach - Chikhura 1:1
    Čt 06.07. 20:45 NK Osijek - UE Coloma 4:0
    Čt 06.07. 20:45 Derry City FC - Midtjylland 1:4
    Čt 06.07. 20:45 Ballymena - Odds BK 0:2
    Čt 06.07. 20:45 Cork City - Levadia 4:2
    Čt 06.07. 20:45 Coleraine FC - Haugesund 0:0
    Čt 06.07. 21:00 Shamrock Rovers - Stjarnan FC 1:0
    Čt 06.07. 22:00 Valur Reykjavík - Ventspils 1:0
    Čt 06.07. 22:00 Lincoln Red Imps - Larnaca 1:1

    1.předkolo - 1.zápasy

    Čt 29.06. 14:00 Shirak Gyumri - Gorica 0:2
    Čt 29.06. 16:00 Irtys Pavlodar - Dunav Ruse 1:0
    Čt 29.06. 16:45 Almaty - Atlantas 6:0
    Čt 29.06. 17:00 Ventspils - Valur Reykjavík 0:0
    Čt 29.06. 17:00 Tirana - Botev Plovdiv 1:3
    Čt 29.06. 17:00 Pyunik - Slovan Bratislava 1:4
    Čt 29.06. 17:20 Trenčín - Torpedo Kutaisi 5:1
    Čt 29.06. 17:30 Din. Minsk - Runavík 2:1
    Čt 29.06. 17:30 Levadia - Cork City 0:2
    Čt 29.06. 18:00 Soligorsk - FK Süduva 0:0
    Čt 29.06. 18:00 Vaasan Pallo - Ol. Lublaň 1:0
    Čt 29.06. 18:00 Shkëndija - Dacia 3:0
    Čt 29.06. 18:00 Dinamo Batumi - Jagiellonia 0:1
    Čt 29.06. 18:30 FC Kalju - Tórshavn B36 1:1
    Čt 29.06. 18:30 Lyngby BK - Bangor City 1:0
    Čt 29.06. 18:45 Beitar Jeruzalém - Vasas 1:3
    Čt 29.06. 18:45 Ferencvárosi - Jelgava 1:0
    Čt 29.06. 19:00 Odds BK - Ballymena 1:0
    Čt 29.06. 19:00 Haugesund - Coleraine FC 3:0
    Čt 29.06. 19:00 Larnaca - Lincoln Red Imps 1:0
    Čt 29.06. 19:00 Levski Sofia - Sutjeska FK 3:0
    Čt 29.06. 19:00 Zira FK - Differdange 1:0
    Čt 29.06. 19:00 Zaria Bălţi - Sarajevo 2:1
    Čt 29.06. 19:00 UE Coloma - NK Osijek 0:0
    Čt 29.06. 19:00 Chikhura - Altach 0:1
    Čt 29.06. 19:30 CS Fola - FC Milsami 0:0
    Čt 29.06. 20:00 KÍ Klaksvík - AIK Stockholm 0:0
    Čt 29.06. 20:00 Norrköping - KF Prishtina 5:0
    Čt 29.06. 20:00 Skënderbeu - Sant Juliá 1:0
    Čt 29.06. 20:00 Midtjylland - Derry City FC 6:1
    Čt 29.06. 20:00 Vojvodina - Ružomberok 2:1
    Čt 29.06. 20:00 Bala Town - Vaduz 1:2
    Čt 29.06. 20:00 Maccabi Tel-Aviv - KF Tiranë 2:0
    Čt 29.06. 20:00 Connah';s - HJK Helsinki 1:0
    Čt 29.06. 20:30 Tre Penne - Rabotnicki FK 0:0
    Čt 29.06. 20:30 Mladost - Gandzasar 1:0
    Čt 29.06. 20:30 Domžale - Flora 0:0
    Čt 29.06. 20:30 Mladost Lučani - Inter Baku 0:2
    Čt 29.06. 20:30 Crvena Zvezda - Floriana 1:0
    Čt 29.06. 20:30 Siroki Brijeg - Ordabasy 2:0
    Čt 29.06. 20:45 St. Joseph'&#x - AEL Limassol 0:1
    Čt 29.06. 20:45 St. Johnstone - Trakai 1:2
    Čt 29.06. 20:45 MOL Vidi - Balzan Youths 2:0
    Čt 29.06. 20:45 Lech Poznań - FK Pelister 3:0
    Čt 29.06. 20:45 Žel.Sarajevo - Zeta Golubovci 1:0
    Čt 29.06. 20:45 Crusaders FC - FK Liepāja 2:0
    Čt 29.06. 20:45 Rangers - FC Niderkorn 1:0
    Čt 29.06. 20:45 Valletta - Folgore 1:0
    Čt 29.06. 21:15 Stjarnan FC - Shamrock Rovers 0:1
    Čt 29.06. 21:15 KR Reykjavík - SJK Seinäjoki 0:0
    Soutěž nemá správce [ více ]