Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 7. dubna 2020
svátek má Heřman, Hermína.
Hlavní menu
  • ID: 12743
  • Návštěvy: 212/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Sledge hokej

Amatérské

MS 2019       MS 2018

    NHL                 KHL

    LM                 EHT

Návštěvy soutěže

Celkem:
2070
Týden:
212
Dnes:
21
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

O Gagarinův pohár; Kazaň vs. CSKA; stav série 4:1

So 14.04. 16:00 Kazaň - CSKA Moskva 2:1
Po 16.04. 18:00 Kazaň - CSKA Moskva 2:1
St 18.04. 18:30 CSKA Moskva - Kazaň 3:2 pp
20.04. 18:30 CSKA Moskva - Kazaň 1:3
Ne 22.04. 16:00 Kazaň - CSKA Moskva 1:0

Finále východ; Kazaň vs. Čeljabinsk; stav série 4:0

30.03. 18:00 Kazaň - Čeljabinsk 2:1
Ne 01.04. 16:00 Kazaň - Čeljabinsk 4:3
Út 03.04. 16:00 Čeljabinsk - Kazaň 1:2 pp
Čt 05.04. 16:00 Čeljabinsk - Kazaň 1:3

Finále západ; Petrohrad vs. CSKA; stav série 2:4

Čt 29.03. 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 4:5 pp
So 31.03. 16:00 Petrohrad - CSKA Moskva 2:0
Po 02.04. 18:30 CSKA Moskva - Petrohrad 2:5
St 04.04. 18:30 CSKA Moskva - Petrohrad 2:1
06.04. 18:30 Petrohrad - CSKA Moskva 0:1
Ne 08.04. 16:00 CSKA Moskva - Petrohrad 3:2 pp

SF východ; Ufa vs. Čeljabinsk; stav série 3:4

16.03. 15:00 Ufa - Čeljabinsk 1:2
So 17.03. 12:30 Ufa - Čeljabinsk 3:2 pp
Út 20.03. 15:00 Čeljabinsk - Ufa 2:3
St 21.03. 15:00 Čeljabinsk - Ufa 4:1
23.03. 15:00 Ufa - Čeljabinsk 1:0
Ne 25.03. 12:30 Čeljabinsk - Ufa 7:1
Út 27.03. 15:00 Ufa - Čeljabinsk 1:2

SF východ; Kazaň vs. Magnitogorsk; stav série 4:1

16.03. 17:00 Kazaň - Magnitogorsk 3:4 pp
So 17.03. 15:00 Kazaň - Magnitogorsk 4:1
Út 20.03. 15:00 Magnitogorsk - Kazaň 2:5
St 21.03. 15:00 Magnitogorsk - Kazaň 2:3
23.03. 17:00 Kazaň - Magnitogorsk 3:1

SF západ; CSKA vs. Jokerit; stav série 4:2

16.03. 17:30 CSKA Moskva - Jokerit 4:0
So 17.03. 15:00 CSKA Moskva - Jokerit 2:0
Po 19.03. 17:30 Jokerit - CSKA Moskva 2:1 pp
Út 20.03. 17:30 Jokerit - CSKA Moskva 1:2
Čt 22.03. 17:30 CSKA Moskva - Jokerit 1:2 pp
So 24.03. 15:00 Jokerit - CSKA Moskva 3:4

SF západ; Petrohrad vs. Jaroslavl; stav série 4:1

16.03. 17:30 Petrohrad - Jaroslavl 4:0
So 17.03. 15:00 Petrohrad - Jaroslavl 1:2
Po 19.03. 17:00 Jaroslavl - Petrohrad 0:2
Út 20.03. 17:30 Jaroslavl - Petrohrad 1:4
Čt 22.03. 17:30 Petrohrad - Jaroslavl 3:1

ČF východ; Jekatěrinburg vs. Magnitogorsk; stav série 2:4

Ne 04.03. 13:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk 2:3
Po 05.03. 15:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk 2:1
St 07.03. 15:00 Magnitogorsk - Jekatěrinburg 3:1
Čt 08.03. 13:00 Magnitogorsk - Jekatěrinburg 1:2
So 10.03. 13:00 Jekatěrinburg - Magnitogorsk 1:4
Po 12.03. 15:00 Magnitogorsk - Jekatěrinburg 3:1

ČF východ; Čeljabinsk vs. Nižněkamsk; stav série 4:1

Ne 04.03. 12:30 Čeljabinsk - Nižněkamsk 4:3 pp
Po 05.03. 15:00 Čeljabinsk - Nižněkamsk 4:1
St 07.03. 17:00 Nižněkamsk - Čeljabinsk 2:3
Čt 08.03. 15:00 Nižněkamsk - Čeljabinsk 3:2
So 10.03. 12:30 Čeljabinsk - Nižněkamsk 4:3

ČF východ; Ufa vs. Omsk; stav série 4:3

Ne 04.03. 12:30 Ufa - Omsk 6:4
Po 05.03. 15:00 Ufa - Omsk 2:7
St 07.03. 14:00 Omsk - Ufa 5:3
Čt 08.03. 12:00 Omsk - Ufa 2:4
So 10.03. 12:30 Ufa - Omsk 2:1
Po 12.03. 14:00 Omsk - Ufa 3:2
St 14.03. 15:00 Ufa - Omsk 3:2 pp

ČF východ; Kazaň vs. Chabarovsk; stav série 4:1

Ne 04.03. 15:00 Kazaň - Chabarovsk 3:0
Po 05.03. 17:00 Kazaň - Chabarovsk 3:2
St 07.03. 10:30 Chabarovsk - Kazaň 4:1
Čt 08.03. 08:00 Chabarovsk - Kazaň 1:3
So 10.03. 15:00 Kazaň - Chabarovsk 2:1

ČF západ; Jaroslavl vs. N. Novgorod; stav série 4:0

So 03.03. 15:00 Jaroslavl - Nižnij Novgorod 2:1
Ne 04.03. 15:00 Jaroslavl - Nižnij Novgorod 2:1
Út 06.03. 17:00 Nižnij Novgorod - Jaroslavl 2:3 pp
St 07.03. 17:00 Nižnij Novgorod - Jaroslavl 2:3 pp

ČF západ; Jokerit vs. Soči; stav série 4:1

So 03.03. 15:00 Jokerit - Soči 2:3 pp
Ne 04.03. 15:00 Jokerit - Soči 7:2
Út 06.03. 17:30 Soči - Jokerit 2:7
St 07.03. 17:30 Soči - Jokerit 2:3 pp
09.03. 17:30 Jokerit - Soči 2:1 pp

ČF západ; CSKA vs. Spartak; stav série 4:0

Ne 04.03. 15:00 CSKA Moskva - Spartak Moskva 6:0
Po 05.03. 17:30 CSKA Moskva - Spartak Moskva 1:0
St 07.03. 17:30 Spartak Moskva - CSKA Moskva 1:3
Čt 08.03. 15:00 Spartak Moskva - CSKA Moskva 0:1

ČF západ; Petrohrad vs. Čerepovec; stav série 4:0

Ne 04.03. 15:00 Petrohrad - Čerepovec 4:3 pp
Po 05.03. 17:30 Petrohrad - Čerepovec 7:4
St 07.03. 17:00 Čerepovec - Petrohrad 1:2 pp
Čt 08.03. 15:00 Čerepovec - Petrohrad 0:2
Správce soutěže: Petr ”Gimax” Hubáček