Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 21. listopadu 2019
svátek má Albert.
Hlavní menu
  • ID: 13039
  • Návštěvy: 45/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2300
    Týden:
    45
    Dnes:
    5
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.předkolo - odvety

    Út 17.07. 17:45 Levski Sofia - Vaduz 3:2 (1:1)
    Út 17.07. 17:55 FK Shkupi - Rangers 0:0 (0:0)
    Út 17.07. 18:00 Honvéd - FK Rabotnički 4:0 (2:0)
    St 18.07. 18:00 Žel.Sarajevo - Trans Narva 3:1 (2:1)
    Čt 19.07. 15:00 Tobol - Samtredia 2:0 (1:0)
    Čt 19.07. 15:00 Almaty - Engordany 7:1 (4:0)
    Čt 19.07. 17:00 Irtys Pavlodar - Riteriai 0:1 (0:1)
    Čt 19.07. 17:00 Laçi - Anorthosis 1:0 (0:0)
    Čt 19.07. 17:00 Viitorul - RFC Union 0:0 (0:0)
    Čt 19.07. 17:00 Gandzasar - Lech Poznań 2:1 (0:0)
    Čt 19.07. 17:00 Din. Minsk - Derry City FC 1:2 (1:1)
    Čt 19.07. 18:00 Molde - Glenavon FC 5:1 (2:0)
    Čt 19.07. 18:00 Slavia Sofia - Ilves Tampere 2:1 (1:0)
    Čt 19.07. 18:00 FC Kalju - Stjarnan FC 1:0 (0:0)
    Čt 19.07. 18:00 Gzira - Radnički Niš 0:1 (0:1)
    Čt 19.07. 18:30 Riga FC - CSKA Sofia 1:1 np (1:0)
    Čt 19.07. 18:30 Slovan Bratislava - FC Milsami 5:0 (3:0)
    Čt 19.07. 19:00 Häcken - FK Liepāja 1:2 (1:1)
    Čt 19.07. 19:00 Dinamo Tbilisi - Dunajská Streda 1:2 (1:0)
    Čt 19.07. 19:00 Priština - CS Fola 0:1 np (0:0)
    Čt 19.07. 19:00 Vardar Skopje - Pyunik 0:2 (0:0)
    Čt 19.07. 19:00 Sarpsborg - ÍBV 2:0 (1:0)
    Čt 19.07. 19:00 Zaria Bălţi - Górnik Zabrze 1:1 (1:0)
    Čt 19.07. 19:00 AIK Stockholm - Shamrock Rovers 1:1 pp (0:1)
    Čt 19.07. 19:00 Soligorsk - Quay FC 2:0 (1:0)
    Čt 19.07. 19:00 Maccabi Tel-Aviv - Ferencvárosi 1:0 (1:0)
    Čt 19.07. 19:00 Žalgiris Vilnius - KÍ Klaksvík 1:1 (1:0)
    Čt 19.07. 19:00 Keşle - Balzan Youths 2:1 (1:0)
    Čt 19.07. 19:00 Apollon Limassol - Stumbras 2:0 (1:0)
    Čt 19.07. 19:30 FC Niderkorn - FK Qäbälä 0:1 (0:1)
    Čt 19.07. 19:30 Nordsjaelland - Cliftonville 2:1 (0:1)
    Čt 19.07. 19:45 Beitar Jeruzalém - Chikhura 1:2 (0:0)
    Čt 19.07. 20:00 FC Kodaň - KuPS Kuopio 1:1 (0:0)
    Čt 19.07. 20:00 Gjirokastra - Ventspils 3:3 (1:2)
    Čt 19.07. 20:15 Sarajevo - Banants FC 3:0 (2:0)
    Čt 19.07. 20:15 Maribor - Tirana 2:0 (1:0)
    Čt 19.07. 20:30 Partizan - Rudar Pljevlja 3:0 (2:0)
    Čt 19.07. 20:30 Trenčín - Podgorica 1:1 (0:0)
    Čt 19.07. 20:30 Mladost - Tórshavn B36 1:2 (1:0)
    Čt 19.07. 20:45 Osijek - Petrocub 2:1 (1:1)
    Čt 19.07. 20:45 Runavík - Hibernian 4:6 (3:3)
    Čt 19.07. 20:45 Coleraine FC - Vranje 0:2 (0:1)
    Čt 19.07. 20:45 Tre Fiori - Velenje 0:3 (0:1)
    Čt 19.07. 20:45 Dundalk - Levadia 2:1 (2:1)
    Čt 19.07. 21:00 Újpest - Neftçi 4:0 (2:0)
    Čt 19.07. 21:00 Domžale - Siroki Brijeg 1:1 (1:0)
    Čt 19.07. 21:15 Hafnarfjördur - FC Lahti 0:0 (0:0)

    1.předkolo - 1.zápasy

    Út 10.07. 18:00 Samtredia - Tobol 0:1 (0:0)
    St 11.07. 15:30 Banants FC - Sarajevo 1:2 (1:2)
    St 11.07. 17:30 FK Rabotnički - Honvéd 2:1 (1:1)
    St 11.07. 17:45 Vaduz - Levski Sofia 1:0 (1:0)
    St 11.07. 18:00 KÍ Klaksvík - Žalgiris Vilnius 1:2 (0:1)
    St 11.07. 18:00 CS Fola - Priština 0:0 (0:0)
    St 11.07. 20:45 Glenavon FC - Molde 2:1 (1:1)
    Čt 12.07. 16:00 Pyunik - Vardar Skopje 1:0 (1:0)
    Čt 12.07. 16:45 Ventspils - Gjirokastra 5:0 (5:0)
    Čt 12.07. 17:00 Chikhura - Beitar Jeruzalém 0:0 (0:0)
    Čt 12.07. 17:30 Velenje - Tre Fiori 7:0 (1:0)
    Čt 12.07. 17:30 Tirana - Maribor 0:1 (0:0)
    Čt 12.07. 18:00 FK Qäbälä - FC Niderkorn 0:2 (0:0)
    Čt 12.07. 18:00 FC Lahti - Hafnarfjördur 0:3 (0:2)
    Čt 12.07. 18:00 Trans Narva - Žel.Sarajevo 0:2 (0:1)
    Čt 12.07. 18:00 Levadia - Dundalk 0:1 (0:0)
    Čt 12.07. 18:00 Ilves Tampere - Slavia Sofia 0:1 (0:0)
    Čt 12.07. 18:00 KuPS Kuopio - FC Kodaň 0:1 (0:0)
    Čt 12.07. 18:05 FK Liepāja - Häcken 0:3 (0:0)
    Čt 12.07. 19:00 Quay FC - Soligorsk 1:3 (0:2)
    Čt 12.07. 19:00 Neftçi - Újpest 3:1 (1:1)
    Čt 12.07. 19:00 Petrocub - Osijek 1:1 (0:0)
    Čt 12.07. 19:00 Engordany - Almaty 0:3 (0:2)
    Čt 12.07. 19:00 Anorthosis - Laçi 2:1 (0:1)
    Čt 12.07. 19:00 Ferencvárosi - Maccabi Tel-Aviv 1:1 (0:0)
    Čt 12.07. 19:00 Balzan Youths - Keşle 4:1 (3:1)
    Čt 12.07. 19:00 Derry City FC - Din. Minsk 0:2 (0:1)
    Čt 12.07. 19:00 Tórshavn B36 - Mladost 0:0 (0:0)
    Čt 12.07. 19:00 Riteriai - Irtys Pavlodar 0:0 (0:0)
    Čt 12.07. 19:00 Stumbras - Apollon Limassol 1:0 (0:0)
    Čt 12.07. 19:00 FC Milsami - Slovan Bratislava 2:4 (0:3)
    Čt 12.07. 19:45 CSKA Sofia - Riga FC 1:0 (0:0)
    Čt 12.07. 20:00 RFC Union - Viitorul 0:2 (0:1)
    Čt 12.07. 20:00 Górnik Zabrze - Zaria Bălţi 1:0 (0:0)
    Čt 12.07. 20:00 ÍBV - Sarpsborg 0:4 (0:0)
    Čt 12.07. 20:00 Siroki Brijeg - Domžale 2:2 (0:2)
    Čt 12.07. 20:05 Shamrock Rovers - AIK Stockholm 0:1 (0:0)
    Čt 12.07. 20:15 Rudar Pljevlja - Partizan 0:3 (0:1)
    Čt 12.07. 20:30 Podgorica - Trenčín 0:2 (0:2)
    Čt 12.07. 20:45 Cliftonville - Nordsjaelland 0:1 (0:1)
    Čt 12.07. 20:45 Lech Poznań - Gandzasar 2:0 (2:0)
    Čt 12.07. 20:45 Rangers - FK Shkupi 2:0 (1:0)
    Čt 12.07. 20:45 Hibernian - Runavík 6:1 (4:0)
    Čt 12.07. 20:45 Vranje - Coleraine FC 1:1 (0:1)
    Čt 12.07. 21:00 Dunajská Streda - Dinamo Tbilisi 1:1 (1:1)
    Čt 12.07. 21:00 Radnički Niš - Gzira 4:0 (1:0)
    Čt 12.07. 22:00 Stjarnan FC - FC Kalju 3:0 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]