Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. května 2019
svátek má Filip.
Hlavní menu
  • ID: 13452
  • Návštěvy: 234/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4827
    Týden:
    234
    Dnes:
    43
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    27.kolo

    So 25.05. 12:15 Meteor B - Ústí n.O. 7:0 (3:0)
    So 25.05. 12:15 Admira Praha B - Trutnov 5:0 (2:0)
    So 25.05. 12:15 Třebeš - Vlašim 2:6 (1:2)
    So 25.05. 12:15 Kolín - Česká Třebová 2:3 (1:0)
    So 25.05. 12:30 Viktoria Žižkov B - Vyšehrad B 4:1 (2:0)
    So 25.05. 15:00 Střešovice 1911 - Benešov B 3:4 np (1:2)
    Ne 26.05. 12:15 RMSK Cidlina - Ostrá 14:0 (0:0)
    Ne 26.05. 14:15 Svitavy - Tempo 3:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 27 20 2 1 4 112:42 65
    2. web > 27 20 2 1 4 97:42 65
    3. web > 27 19 0 1 7 117:55 58
    4. web > 27 16 2 1 8 98:51 53
    5. web > 27 16 0 4 7 133:56 52
    6. web > 27 16 2 0 9 82:45 52
    7. web > 27 16 0 2 9 89:55 50
    8. web > 27 14 1 4 8 92:60 48
    9. web > 27 12 5 0 10 84:63 46
    10. web > 27 11 2 3 11 75:58 40
    11. web > 27 12 1 1 13 70:52 39
    12. web > 27 8 0 2 17 68:94 26
    13. web > 27 7 2 1 17 39:98 26
    14. web > 27 1 4 1 21 25:142 12
    15. web > 27 2 0 2 23 25:119 8
    16. web > 27 1 2 1 23 24:195 8

    28.kolo

    So 01.06. 12:15 Vlašim - Admira Praha B
    So 01.06. 12:15 Tempo - Viktoria Žižkov B
    So 01.06. 14:30 Ústí n.O. - Střešovice 1911
    So 01.06. 14:45 Trutnov - RMSK Cidlina
    So 01.06. 17:00 Benešov B - Kolín
    So 01.06. 17:00 Vyšehrad B - Meteor B
    Ne 02.06. 12:15 Česká Třebová - Třebeš
    Ne 02.06. 12:30 Ostrá - Svitavy
    Správce soutěže: Antonín Kohout