Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 22. listopadu 2019
svátek má Cecílie.
Hlavní menu
  • ID: 13519
  • Návštěvy: 76/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2145
    Týden:
    76
    Dnes:
    10
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    2.předkolo - odvety

    St 01.08. 18:00 CS Fola - Genk 1:4 (0:2)
    Čt 02.08. 02:15 Hafnarfjördur - Hapoel Haifa 0:1 (0:0)
    Čt 02.08. 17:00 Laçi - Molde 0:2 (0:2)
    Čt 02.08. 17:00 Alashkert - Sutjeska Nikšić 0:0 (0:0)
    Čt 02.08. 17:30 Larnaca - Dundalk 4:0 (3:0)
    Čt 02.08. 18:00 Din. Minsk - Dunajská Streda 4:1 (1:0)
    Čt 02.08. 18:00 Flora - APOEL Nikósie 2:0 (2:0)
    Čt 02.08. 18:00 Valletta - Zrinjski 1:2 (1:1)
    Čt 02.08. 18:00 Slavia Sofia - Hajduk Split 2:3 (1:1)
    Čt 02.08. 18:00 Riteriai - Partizan 1:1 (1:1)
    Čt 02.08. 18:00 Pyunik - Tobol 1:0 (0:0)
    Čt 02.08. 18:30 Lilleström - LASK Linz 1:2 (0:1)
    Čt 02.08. 18:30 Häcken - RB Leipzig 1:1 (0:0)
    Čt 02.08. 19:00 Apollon Limassol - Žel.Sarajevo 3:1 (1:1)
    Čt 02.08. 19:00 AIK Stockholm - Nordsjaelland 0:1 (0:1)
    Čt 02.08. 19:00 Lincoln Red Imps - New Saints 1:1 (1:0)
    Čt 02.08. 19:00 Sparta Praha - Vranje 2:1 (1:0)
    Čt 02.08. 19:00 Admira - CSKA Sofia 1:3 (0:1)
    Čt 02.08. 19:00 FC Niderkorn - Honvéd 2:0 (1:0)
    Čt 02.08. 19:00 Mariupol - Djurgården 2:1 pp (1:1)
    Čt 02.08. 19:00 Vaduz - Žalgiris Vilnius 1:1 (1:0)
    Čt 02.08. 19:15 Atromitos - Brest 1:1 (0:0)
    Čt 02.08. 20:00 Arnheim - Viitorul 3:1 (1:0)
    Čt 02.08. 20:00 Vikingur - Torpedo Kutaisi 0:4 (0:2)
    Čt 02.08. 20:00 Beşiktaş - Tórshavn B36 6:0 (2:0)
    Čt 02.08. 20:00 Radnički Niš - Maccabi Tel-Aviv 2:2 (1:2)
    Čt 02.08. 20:00 Asteras - Hibernian 1:1 (0:1)
    Čt 02.08. 20:00 FC Kodaň - Stjarnan FC 5:0 (3:0)
    Čt 02.08. 20:15 Sarajevo - Bergamo 0:8 (0:5)
    Čt 02.08. 20:15 Maribor - Chikhura 2:0 (0:0)
    Čt 02.08. 20:30 Domžale - Ufa 1:1 (0:0)
    Čt 02.08. 20:30 FCSB - Velenje 4:0 (1:0)
    Čt 02.08. 20:30 Slovan Bratislava - Balzan Youths 3:1 (1:0)
    Čt 02.08. 20:30 Trenčín - Górnik Zabrze 4:1 (2:0)
    Čt 02.08. 20:45 Burnley - Aberdeen 3:1 pp (1:1)
    Čt 02.08. 20:45 Alkmaar - Almaty 2:1 (1:1)
    Čt 02.08. 20:45 Lech Poznań - Soligorsk 3:1 pp (1:1)
    Čt 02.08. 20:45 Rangers - Osijek 1:1 (0:0)
    Čt 02.08. 20:45 Bordeaux - Ventspils 2:1 (1:0)
    Čt 02.08. 20:45 La Fiorita - FK Spartaks 0:3 (0:2)
    Čt 02.08. 20:45 Sarpsborg - St. Gallen 1:0 (1:0)
    Čt 02.08. 20:45 Drita - Dudelange 1:1 (1:0)
    Čt 02.08. 21:00 Rio Ave - Jagiellonia 4:4 (2:1)
    Čt 02.08. 21:00 Crusaders FC - Ol. Lublaň 1:1 (1:1)
    Čt 02.08. 21:00 Újpest - FC Sevilla 1:3 (0:1)
    Čt 02.08. 22:00 Valur Reykjavík - FC Coloma 3:0 (0:0)

    2.předkolo - 1.zápasy

    Čt 26.07. 16:00 Ufa - Domžale 0:0
    Čt 26.07. 16:45 Ventspils - Bordeaux 0:1
    Čt 26.07. 17:00 Tobol - Pyunik 2:1
    Čt 26.07. 17:00 Viitorul - Arnheim 2:2
    Čt 26.07. 17:00 FK Spartaks - La Fiorita 6:0
    Čt 26.07. 17:00 Almaty - Alkmaar 2:0
    Čt 26.07. 17:30 Velenje - FCSB 0:2
    Čt 26.07. 18:00 Torpedo Kutaisi - Vikingur 3:0
    Čt 26.07. 18:00 Hapoel Haifa - Hafnarfjördur 1:1
    Čt 26.07. 18:00 Balzan Youths - Slovan Bratislava 2:1
    Čt 26.07. 18:00 Chikhura - Maribor 0:0
    Čt 26.07. 18:30 RB Leipzig - Häcken 4:0
    Čt 26.07. 18:30 Dudelange - Drita 2:1
    Čt 26.07. 19:00 CSKA Sofia - Admira 3:0
    Čt 26.07. 19:00 Maccabi Tel-Aviv - Radnički Niš 2:0
    Čt 26.07. 19:00 Honvéd - FC Niderkorn 1:0
    Čt 26.07. 19:00 Djurgården - Mariupol 1:1
    Čt 26.07. 19:00 APOEL Nikósie - Flora 5:0
    Čt 26.07. 19:00 Zrinjski - Valletta 1:1
    Čt 26.07. 19:00 Molde - Laçi 3:0
    Čt 26.07. 19:00 Žalgiris Vilnius - Vaduz 1:0
    Čt 26.07. 19:20 Jagiellonia - Rio Ave 1:0
    Čt 26.07. 19:30 Soligorsk - Lech Poznań 1:1
    Čt 26.07. 19:45 Brest - Atromitos 4:3
    Čt 26.07. 19:45 Nordsjaelland - AIK Stockholm 1:0
    Čt 26.07. 19:45 LASK Linz - Lilleström 4:0
    Čt 26.07. 20:00 FC Coloma - Valur Reykjavík 1:0
    Čt 26.07. 20:00 Sutjeska Nikšić - Alashkert 0:1
    Čt 26.07. 20:00 Ol. Lublaň - Crusaders FC 5:1
    Čt 26.07. 20:00 Górnik Zabrze - Trenčín 0:1
    Čt 26.07. 20:00 Genk - CS Fola 5:0
    Čt 26.07. 20:00 Hajduk Split - Slavia Sofia 1:0
    Čt 26.07. 20:00 New Saints - Lincoln Red Imps 2:1
    Čt 26.07. 20:00 Tórshavn B36 - Beşiktaş 0:2
    Čt 26.07. 20:15 St. Gallen - Sarpsborg 2:1
    Čt 26.07. 20:30 Bergamo - Sarajevo 2:2
    Čt 26.07. 20:30 Partizan - Riteriai 1:0
    Čt 26.07. 20:30 Žel.Sarajevo - Apollon Limassol 1:2
    Čt 26.07. 20:45 Osijek - Rangers 0:1
    Čt 26.07. 20:45 Vranje - Sparta Praha 2:0
    Čt 26.07. 20:45 Dundalk - Larnaca 0:0
    Čt 26.07. 20:45 Aberdeen - Burnley 1:1
    Čt 26.07. 20:45 Hibernian - Asteras 3:2
    Čt 26.07. 21:00 Stjarnan FC - FC Kodaň 0:2
    Čt 26.07. 21:00 Dunajská Streda - Din. Minsk 1:3
    Čt 26.07. 21:45 FC Sevilla - Újpest 4:0
    Soutěž nemá správce [ více ]