Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 14. listopadu 2019
svátek má Sáva.
Hlavní menu
  • ID: 13602
  • Návštěvy: 81/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2541
    Týden:
    81
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    4.předkolo - odvety

    Čt 30.08. 16:00 Astana - APOEL Nikósie 2:0 np (1:0)
    Čt 30.08. 16:00 Ufa - Rangers 1:1 (1:1)
    Čt 30.08. 17:30 Larnaca - Trenčín 3:0 (2:0)
    Čt 30.08. 18:30 RB Leipzig - Zarja Luhansk 3:2 (1:1)
    Čt 30.08. 18:30 FC Kodaň - Bergamo 1:0 np (0:0)
    Čt 30.08. 19:00 CFR Kluž - Dudelange 2:3 (0:0)
    Čt 30.08. 19:00 Qarabağ - Sheriff 3:0 (2:0)
    Čt 30.08. 19:00 Ludogorets - Torpedo Kutaisi 4:0 (2:0)
    Čt 30.08. 19:00 Molde - Petrohrad 2:1 (0:1)
    Čt 30.08. 19:00 Maccabi Tel-Aviv - Sarpsborg 2:1 (0:0)
    Čt 30.08. 19:00 Apollon Limassol - Basilej 1:0 (0:0)
    Čt 30.08. 19:15 Midtjylland - Malmö 0:2 (0:1)
    Čt 30.08. 20:00 Beşiktaş - Partizan 3:0 (2:0)
    Čt 30.08. 20:15 FK Škendija - Rosenborg 0:2 (0:0)
    Čt 30.08. 20:30 Trnava - Ol. Lublaň 1:1 (1:1)
    Čt 30.08. 20:30 Bröndby - Genk 2:4 (1:2)
    Čt 30.08. 20:30 FCSB - Rapid Vídeň 2:1 (2:0)
    Čt 30.08. 20:45 Burnley - Olympiakos 1:1 (0:0)
    Čt 30.08. 20:45 Bordeaux - Gent 2:0 (1:0)
    Čt 30.08. 21:00 Celtic - FK Süduva 3:0 (1:0)
    Čt 30.08. 21:45 FC Sevilla - Sigma Olomouc 3:0 (2:0)

    4.předkolo - 1.zápasy

    Čt 23.08. 18:00 Petrohrad - Molde 3:1 (0:1)
    Čt 23.08. 18:00 Torpedo Kutaisi - Ludogorets 0:1 (0:1)
    Čt 23.08. 19:00 Trenčín - Larnaca 1:1 (0:0)
    Čt 23.08. 19:00 Sarpsborg - Maccabi Tel-Aviv 3:1 (2:1)
    Čt 23.08. 19:00 APOEL Nikósie - Astana 1:0 (0:0)
    Čt 23.08. 19:00 FK Süduva - Celtic 1:1 (1:1)
    Čt 23.08. 19:00 Sheriff - Qarabağ 1:0 (1:0)
    Čt 23.08. 19:00 Sigma Olomouc - FC Sevilla 0:1 (0:0)
    Čt 23.08. 19:15 Malmö - Midtjylland 2:2 (2:0)
    Čt 23.08. 20:00 Ol. Lublaň - Trnava 0:2 (0:2)
    Čt 23.08. 20:00 Olympiakos - Burnley 3:1 (1:1)
    Čt 23.08. 20:00 Bergamo - FC Kodaň 0:0 (0:0)
    Čt 23.08. 20:00 Basilej - Apollon Limassol 3:2 (1:0)
    Čt 23.08. 20:00 Dudelange - CFR Kluž 2:0 (0:0)
    Čt 23.08. 20:30 Zarja Luhansk - RB Leipzig 0:0 (0:0)
    Čt 23.08. 20:30 Genk - Bröndby 5:2 (2:0)
    Čt 23.08. 20:30 Rapid Vídeň - FCSB 3:1 (2:0)
    Čt 23.08. 20:30 Partizan - Beşiktaş 1:1 (1:1)
    Čt 23.08. 20:45 Rangers - Ufa 1:0 (1:0)
    Čt 23.08. 20:45 Gent - Bordeaux 0:0 (0:0)
    Čt 23.08. 20:45 Rosenborg - FK Škendija 3:1 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]