Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 13782
  • Návštěvy: 84/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1646
    Týden:
    84
    Dnes:
    10
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    15.kolo

    08.11. 18:00 LKS Lodž - Slask Wroclaw 0:1 (0:1)
    08.11. 20:30 Piast Gliwice - Jagiellonia 3:1 (2:0)
    So 09.11. 15:00 Plock - Cracovia 0:0 (0:0)
    So 09.11. 17:30 Legia Varšava - Górnik Zabrze 5:1 (1:0)
    So 09.11. 20:00 Wisła Kraków - Arka Gdynia 0:1 (0:0)
    Ne 10.11. 12:30 Zagłębie Lubin - KS Rakow 2:2 (2:1)
    Ne 10.11. 15:00 Lech Poznań - Korona Kielce 0:0 (0:0)
    Ne 10.11. 17:30 Lechia Gdansk - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 15 9 2 4 28:14 29 5
    2. web > 15 8 4 3 19:11 28 4
    3. web > 15 8 4 3 17:12 28 7
    4. web > 15 8 3 4 22:14 27 3
    5. web > 15 7 6 2 21:14 27 6
    6. 15 8 2 5 20:22 26 2
    7. web > 15 6 5 4 25:20 23 2
    8. web > 15 5 6 4 17:15 21 -3
    9. web > 15 5 5 5 24:18 20 -1
    10. web > 15 5 4 6 25:23 19 -5
    11. 15 6 1 8 17:21 19 -5
    12. web > 15 3 7 5 14:19 16 -5
    13. web > 15 3 4 8 12:23 13 -8
    14. web > 15 3 3 9 7:19 12 -9
    15. 15 3 2 10 15:26 11 -13
    16. web > 15 3 2 10 14:26 11 -10

    16.kolo

    22.11. 18:00 Górnik Zabrze - Plock
    22.11. 20:30 Lech Poznań - Piast Gliwice
    So 23.11. 15:00 Korona Kielce - KS Rakow
    So 23.11. 17:30 Pogoń Szczecin - Legia Varšava
    So 23.11. 20:00 Lechia Gdansk - LKS Lodž
    Ne 24.11. 15:00 Jagiellonia - Arka Gdynia
    Ne 24.11. 17:30 Slask Wroclaw - Wisła Kraków
    Ne 24.11. 18:00 Cracovia - Zagłębie Lubin
    Správce soutěže: Antonín Kohout