Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 13789
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Francie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    528
    Týden:
    56
    Dnes:
    1
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    14.kolo

    08.11. 20:00 AJ Auxerre - Caen 1:1 (0:0)
    08.11. 20:00 Sochaux - Le Havre 2:0 (1:0)
    08.11. 20:00 Orléans - Paris FC 0:1 (0:1)
    08.11. 20:00 Nancy - Troyes 0:0 (0:0)
    08.11. 20:00 Lorient - Niort 4:1 (4:1)
    08.11. 20:00 Le Mans - Grenoble 0:0 (0:0)
    08.11. 20:00 Chambly - Clermont 0:1 (0:0)
    08.11. 20:00 Valenciennes - Chateauroux 0:1 (0:0)
    So 09.11. 14:45 Guingamp - Ajaccio AC 1:1 (0:1)
    Po 11.11. 20:45 Rodez AF - Lens 1:2 (1:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 14 8 4 2 20:12 28 10
    2. web > 14 8 3 3 20:10 27 6
    3. web > 14 7 5 2 17:10 26 5
    4. web > 14 8 2 4 17:11 26 5
    5. web > 14 7 4 3 18:7 25 1
    6. web > 14 6 3 5 15:15 21 0
    7. web > 14 5 5 4 23:17 20 -4
    8. web > 14 4 8 2 13:11 20 2
    9. web > 14 4 7 3 19:16 19 1
    10. web > 14 3 10 1 14:12 19 -5
    11. 14 5 3 6 18:18 18 -3
    12. web > 14 4 5 5 18:15 17 -4
    13. web > 14 4 5 5 7:10 17 -4
    14. web > 14 3 6 5 13:17 15 -6
    15. web > 14 3 5 6 12:17 14 -7
    16. web > 14 3 5 6 6:13 14 -4
    17. web > 14 4 1 9 13:23 13 -11
    18. web > 14 3 4 7 7:17 13 -11
    19. web > 14 3 3 8 8:19 12 -6
    20. web > 14 1 6 7 10:18 9 -12

    15.kolo

    22.11. 20:00 Ajaccio AC - Clermont
    22.11. 20:00 Paris FC - AJ Auxerre
    22.11. 20:00 Orléans - Valenciennes
    22.11. 20:00 Niort - Rodez AF
    22.11. 20:00 Troyes - Chambly
    22.11. 20:00 Chateauroux - Lorient
    22.11. 20:00 Grenoble - Nancy
    22.11. 20:00 Caen - Le Mans
    So 23.11. 15:00 Lens - Sochaux
    Po 25.11. 20:45 Le Havre - Guingamp
    Správce soutěže: Antonín Kohout