Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. února 2020
svátek má Miloslava.
Hlavní menu
  • ID: 13790
  • Návštěvy: 263/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Nizozemsko

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3316
    Týden:
    263
    Dnes:
    24
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    23.kolo

    14.02. 20:45 Venlo - Heracles 1:0 (1:0)
    So 15.02. 18:30 Twente - Alkmaar 2:0 (2:0)
    So 15.02. 19:45 Den Haag - PSV Eindhoven 0:3 (0:1)
    So 15.02. 20:45 Sittard - Emmen 0:0 (0:0)
    Ne 16.02. 12:15 Arnheim - Heerenveen 4:2 (2:2)
    Ne 16.02. 14:30 Ajax - Waalwijk 3:0 (1:0)
    Ne 16.02. 14:30 Sparta Rotterdam - Groningen 1:2 (0:2)
    Ne 16.02. 16:45 Tilburg - Utrecht 1:1 (0:1)
    Ne 16.02. 16:45 Zwolle - Feyenoord 3:4 (2:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 22 17 2 3 65:19 53 17
    2. web > 22 15 2 5 46:17 47 14
    3. web > 22 12 7 3 45:33 43 10
    4. web > 23 12 6 5 50:26 42 9
    5. web > 23 12 5 6 32:27 41 5
    6. web > 23 11 5 7 40:29 38 5
    7. web > 22 10 5 7 42:30 35 5
    8. web > 23 10 5 8 26:21 35 2
    9. web > 23 8 5 10 35:32 29 -4
    10. web > 23 7 8 8 35:34 29 -7
    11. web > 23 7 6 10 34:39 27 -9
    12. web > 23 7 6 10 31:40 27 -9
    13. web > 23 7 5 11 24:38 26 -7
    14. web > 23 6 6 11 27:49 24 -12
    15. web > 23 7 3 13 23:48 24 -12
    16. web > 23 6 4 13 32:49 22 -11
    17. web > 23 4 5 14 23:48 17 -19
    18. web > 23 3 3 17 23:54 12 -21

    24.kolo

    21.02. 20:00 Waalwijk - Sparta Rotterdam
    So 22.02. 18:30 Emmen - Tilburg
    So 22.02. 19:45 Feyenoord - Sittard
    So 22.02. 19:45 Heerenveen - Den Haag
    So 22.02. 20:45 Groningen - Venlo
    Ne 23.02. 12:15 Utrecht - Twente
    Ne 23.02. 14:30 Alkmaar - Zwolle
    Ne 23.02. 14:30 Arnheim - PSV Eindhoven
    Ne 23.02. 16:45 Heracles - Ajax
    Správce soutěže: Antonín Kohout