Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 12. prosince 2019
svátek má Simona.
Hlavní menu
  • ID: 13794
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Slovensko

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    554
    Týden:
    27
    Dnes:
    6
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    13.kolo

    So 12.10. 15:00 Dubnica - FC Košice 0:1 (0:0)
    So 12.10. 15:00 Bardejov - Liptovský Mikuláš 1:3 (0:1)
    So 12.10. 15:00 Žilina B - Skalica 4:2 (2:1)
    So 12.10. 15:00 Slovan Bratislava B - Púchov 2:0 (2:0)
    Ne 13.10. 10:30 FC Petržalka - Banská Bystrica 0:2 (0:2)
    Ne 13.10. 10:30 Šamorín - Poprad 0:1 (0:0)
    Ne 13.10. 15:00 Trebišov - Komárno 3:1 (2:1)
    Ne 24.11. 10:30 Ružomberok B - Podbrezová 2:0 (1:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 17 12 2 3 40:20 38 11
    2. web > 17 12 2 3 38:22 38 11
    3. web > 17 11 2 4 33:18 35 8
    4. web > 17 10 1 6 26:16 31 4
    5. web > 17 9 1 7 37:29 28 4
    6. web > 17 8 2 7 27:28 26 -1
    7. web > 17 8 1 8 25:26 25 -2
    8. web > 17 7 1 9 23:35 22 -2
    9. 17 5 6 6 22:18 21 -3
    10. web > 17 6 3 8 21:24 21 0
    11. web > 17 6 3 8 18:21 21 -6
    12. 17 5 5 7 19:27 20 -7
    13. web > 17 5 3 9 22:30 18 -6
    14. web > 17 5 2 10 24:33 17 -10
    15. web > 17 4 2 11 14:30 14 -13
    16. web > 17 2 6 9 21:33 12 -9

    18.kolo

    So 07.03. 14:30 FC Košice - Poprad
    So 07.03. 14:30 Podbrezová - Skalica
    So 07.03. 14:30 Púchov - Komárno
    Ne 08.03. 10:30 Slovan Bratislava B - Liptovský Mikuláš
    Ne 08.03. 10:30 Ružomberok B - Banská Bystrica
    Ne 08.03. 10:30 Šamorín - Dubnica
    Ne 08.03. 10:30 Žilina B - FC Petržalka
    Ne 08.03. 14:30 Trebišov - Bardejov
    Správce soutěže: Antonín Kohout