Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 23. října 2019
svátek má Teodor, Theodor.
Hlavní menu
  • ID: 13809
  • Návštěvy: 253/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Pardubický kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1935
    Týden:
    253
    Dnes:
    12
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    11.kolo

    So 19.10. 10:15 Letohrad - Libchavy 3:1 (2:0)
    So 19.10. 10:15 Pardubičky - Holice/Sezemice 2:1 (0:1)
    So 19.10. 10:30 Hlinsko - Lanškroun 2:3 (1:1)
    So 19.10. 10:45 Ústí n.O. - Chrudim B 1:0 (0:0)
    So 19.10. 12:30 Polička - Pros./Holet. 3:0 (1:0)
    So 19.10. 12:30 Litomyšl - Česká Třebová 2:1 np (1:0)
    So 19.10. 12:30 Slatiňany - Choceň 2:1 np (0:1)
    So 19.10. 12:45 Přelouč - Jablonné n/O 5:0 (1:0)
    Ne 20.10. 12:30 Mor. Třebová - H.Městec/Choltice 5:1 (3:1)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 13 10 0 1 2 38:19 31
    2. web > 13 8 1 1 3 49:28 27
    3. web > 13 8 1 1 3 34:20 27
    4. 13 8 1 0 4 34:19 26
    5. web > 13 8 1 0 4 40:28 26
    6. web > 12 8 0 0 4 45:19 24
    7. web > 13 7 1 1 4 29:23 24
    8. web > 12 6 2 0 4 31:24 22
    9. web > 13 4 3 4 2 32:27 22
    10. 13 7 0 0 6 56:27 21
    11. 13 6 0 2 5 37:27 20
    12. web > 13 5 0 2 6 38:51 17
    13. web > 13 3 2 3 5 19:26 16
    14. web > 13 4 1 1 7 26:33 15
    15. web > 13 3 2 0 8 32:36 13
    16. web > 13 2 3 0 8 23:36 12
    17. web > 13 1 0 2 10 18:54 5
    18. 13 0 0 0 13 9:85 0

    12.kolo

    So 26.10. 10:15 Letohrad - Ústí n.O.
    So 26.10. 11:00 Pros./Holet. - Litomyšl
    So 26.10. 11:00 Lanškroun - Polička
    So 26.10. 11:00 Holice/Sezemice - Mor. Třebová
    So 26.10. 11:30 Libchavy - Choceň
    So 26.10. 11:30 Česká Třebová - Slatiňany
    So 26.10. 14:00 H.Městec/Choltice - Přelouč
    Ne 27.10. 10:15 Chrudim B - Pardubičky
    Ne 27.10. 11:30 Jablonné n/O - Hlinsko
    Správce soutěže: JAROSLAV FALTUS