Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 13833
  • Návštěvy: 242/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6284
    Týden:
    242
    Dnes:
    8
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    16.kolo

    So 22.02. 12:45 Č.Budějovice Ak - Karviná 2:0 (1:0)
    So 22.02. 13:15 Sparta Praha - Pardubice 1:3 (0:0)
    So 22.02. 13:15 Slavia Praha - Meteor 6:1 (2:0)
    So 22.02. 13:15 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:7 (0:2)
    So 22.02. 13:15 Sigma Olomouc - Opava 2:4 (0:3)
    So 22.02. 15:15 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram FA 3:0 (1:0)
    Ne 23.02. 13:15 Mladá Boleslav - Hradec Králové 2:1 np (1:1)
    Út 03.03. 13:15 Viktoria Plzeň - Zlín
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 16 13 1 0 2 77:27 41
    2. web > 16 13 0 1 2 71:17 40
    3. web > 16 12 1 1 2 56:20 39
    4. web > 16 8 3 0 5 37:25 30
    5. web > 15 9 1 0 5 39:29 29
    6. web > 16 8 1 1 6 23:23 27
    7. web > 16 7 1 2 6 37:28 25
    8. web > 16 7 1 1 7 31:32 24
    9. web > 16 8 0 0 8 31:36 24
    10. web > 16 7 1 1 7 32:44 24
    11. web > 16 6 1 2 7 25:29 22
    12. web > 16 5 2 0 9 31:58 19
    13. web > 16 4 1 1 10 23:52 15
    14. web > 16 3 0 1 12 21:53 10
    15. web > 15 0 1 4 10 12:34 6
    16. web > 16 2 0 0 14 9:46 6

    17.kolo

    28.02. 13:15 1.FK Příbram FA - Slavia Praha
    So 29.02. 12:15 Opava - 1.FC Slovácko
    So 29.02. 13:15 Č.Budějovice Ak - Sparta Praha
    So 29.02. 13:15 Karviná - Sigma Olomouc
    So 29.02. 13:15 Baník Ostrava - Mladá Boleslav
    So 29.02. 13:15 Zlín - Zbrojovka Brno
    So 29.02. 13:15 Meteor - Pardubice
    So 29.02. 16:15 Hradec Králové - Viktoria Plzeň
    Správce soutěže: Antonín Kohout