Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 21. listopadu 2019
svátek má Albert.
Hlavní menu
  • ID: 13835
  • Návštěvy: 161/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2030
    Týden:
    161
    Dnes:
    5
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    15.kolo

    Ne 17.11. 12:15 1.FK Příbram FA B - Slavia Praha B 1:4 (0:1)
    Ne 17.11. 12:15 Mostecký FK - Vyšehrad 2:1 (1:0)
    Ne 17.11. 12:15 Rokycany - Viktoria Žižkov 1:14 (0:9)
    Ne 17.11. 12:15 Benešov - CU Bohemians 1:5 (0:3)
    Ne 17.11. 12:15 Sokolov - Motorlet Praha 1:3 (1:0)
    Ne 17.11. 12:30 Petřín Plzeň - Č.Budějovice Ak B 2:4 (1:2)
    Ne 17.11. 12:30 SK Kladno - Písek 4:1 (1:0)
    Ne 17.11. 14:30 Viktoria Plzeň B - Táborsko 1:0 (1:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 15 13 0 1 1 81:19 40
    2. web > 15 12 0 0 3 78:21 36
    3. web > 15 11 1 0 3 59:34 35
    4. web > 15 11 0 1 3 50:22 34
    5. web > 15 10 1 0 4 48:30 32
    6. web > 15 8 0 1 6 58:34 25
    7. web > 15 7 1 1 6 38:30 24
    8. web > 15 7 0 1 7 39:45 22
    9. web > 15 5 3 0 7 29:38 21
    10. 15 4 3 2 6 28:38 20
    11. web > 15 6 0 0 9 44:54 18
    12. web > 15 5 1 0 9 32:29 17
    13. web > 15 5 0 0 10 28:48 15
    14. web > 15 3 0 2 10 39:61 11
    15. web > 15 3 0 1 11 24:55 10
    16. web > 15 0 0 0 15 12:129 0

    16.kolo

    Ne 08.03. 00:00 Č.Budějovice Ak B - Motorlet Praha
    Ne 08.03. 00:00 Sokolov - CU Bohemians
    Ne 08.03. 00:00 Benešov - Táborsko
    Ne 08.03. 00:00 Viktoria Plzeň B - Viktoria Žižkov
    Ne 08.03. 00:00 Rokycany - Písek
    Ne 08.03. 00:00 SK Kladno - Vyšehrad
    Ne 08.03. 00:00 Mostecký FK - Slavia Praha B
    Ne 08.03. 00:00 1.FK Příbram FA B - Petřín Plzeň
    Správce soutěže: Antonín Kohout