Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 19. října 2019
svátek má Michaela.
Hlavní menu
  • ID: 13838
  • Návštěvy: 248/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2138
    Týden:
    248
    Dnes:
    71
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    11.kolo

    So 19.10. 10:00 SK Rakovník - Chomutov 3:0 (3:0)
    So 19.10. 10:00 Motorlet Praha B - Louny 3:0 (1:0)
    So 19.10. 10:00 Ervěnice - Ústí n/L B 2:6 (0:2)
    So 19.10. 10:00 Slovan Liberec B - FF Roudnice 8:0 (6:0)
    So 19.10. 10:15 Dukla Praha B - Teplice B 3:2 (2:1)
    So 19.10. 11:00 Mostecký FK B - Varnsdorf 3:2 np (1:1)
    So 19.10. 11:30 Jablonec B - Sokolov 9:1 (3:0)
    Ne 20.10. 11:00 Česká Lípa - Karlovy Vary
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 11 10 0 1 0 48:11 31
    2. web > 11 8 3 0 0 76:5 30
    3. web > 11 8 2 1 0 42:15 29
    4. web > 11 7 0 1 3 78:10 22
    5. web > 11 5 2 1 3 19:26 20
    6. web > 11 5 1 2 3 36:19 19
    7. web > 10 6 0 1 3 26:25 19
    8. web > 10 5 0 1 4 38:17 16
    9. web > 11 3 1 3 4 19:21 14
    10. web > 11 3 1 2 5 21:34 13
    11. web > 11 4 0 0 7 18:40 12
    12. web > 10 1 3 1 5 11:32 10
    13. web > 11 2 2 0 7 17:50 10
    14. web > 10 2 1 1 6 12:48 9
    15. web > 11 1 0 0 10 5:58 3
    16. 11 0 0 1 10 5:58 1

    12.kolo

    So 26.10. 10:00 Karlovy Vary - Teplice B
    So 26.10. 10:00 FF Roudnice - Dukla Praha B
    So 26.10. 10:00 Ústí n/L B - Slovan Liberec B
    So 26.10. 10:00 Varnsdorf - Ervěnice
    So 26.10. 10:00 Louny - Mostecký FK B
    So 26.10. 10:00 Chomutov - Motorlet Praha B
    So 26.10. 10:00 Sokolov - SK Rakovník
    So 26.10. 10:00 Česká Lípa - Jablonec B
    Správce soutěže: Antonín Kohout