Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 13840
  • Návštěvy: 130/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1557
    Týden:
    130
    Dnes:
    6
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    14.kolo

    08.11. 12:15 Ústí n/L B - Teplice B 0:2 (0:0)
    So 09.11. 12:15 Varnsdorf - Dukla Praha B 0:8 (0:2)
    So 09.11. 12:15 Louny - Slovan Liberec B 0:7 (0:4)
    So 09.11. 12:15 Sokolov - Mostecký FK B 4:2 (1:1)
    So 09.11. 12:15 Česká Lípa - Motorlet Praha B 3:2 (2:2)
    So 09.11. 12:30 Jablonec B - SK Rakovník 13:0 (7:0)
    Ne 10.11. 12:15 Karlovy Vary - FF Roudnice 1:6 (1:3)
    Ne 10.11. 12:15 Chomutov - Ervěnice 10:1 (8:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 14 14 0 0 0 102:8 42
    2. web > 14 12 1 0 1 87:14 38
    3. web > 14 11 0 0 3 86:17 33
    4. web > 14 10 0 2 2 77:27 32
    5. web > 14 9 0 0 5 59:34 27
    6. web > 14 7 1 1 5 39:57 24
    7. web > 14 7 1 0 6 62:59 23
    8. web > 14 6 2 0 6 47:25 22
    9. web > 14 7 0 0 7 53:42 21
    10. web > 14 7 0 0 7 41:44 21
    11. web > 14 5 0 1 8 38:43 16
    12. web > 14 3 0 2 9 45:47 11
    13. web > 14 3 1 0 10 29:62 11
    14. web > 14 3 0 0 11 21:59 9
    15. web > 14 2 0 0 12 17:117 6
    16. 14 0 0 0 14 11:159 0

    15.kolo

    So 16.11. 12:15 SK Rakovník - Karlovy Vary
    So 16.11. 12:15 Mostecký FK B - Česká Lípa
    So 16.11. 12:15 Ervěnice - Sokolov
    So 16.11. 12:15 Slovan Liberec B - Chomutov
    So 16.11. 12:15 FF Roudnice - Ústí n/L B
    So 16.11. 12:30 Dukla Praha B - Louny
    So 16.11. 12:45 Teplice B - Varnsdorf
    So 16.11. 14:45 Motorlet Praha B - Jablonec B
    Správce soutěže: Antonín Kohout