Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 13850
  • Návštěvy: 203/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2512
    Týden:
    203
    Dnes:
    26
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    14.kolo

    So 09.11. 10:00 Přeštice - Loko ČB 3:1 (2:0)
    So 09.11. 10:00 SŠ Plzeň - Klatovy 0:5 (0:3)
    So 09.11. 10:15 Petřín Plzeň B - Aritma Praha 2:5 (1:4)
    So 09.11. 10:15 Táborsko B - Spartak Příbram 5:1 (2:0)
    So 09.11. 10:15 Sedlčany - Domažlice 2:1 (1:0)
    So 09.11. 12:15 Junior St. - SKP ČB 1:2 np (0:1)
    Ne 10.11. 10:00 Vejprnice - Hořovicko 1:2 (1:2)
    Ne 10.11. 10:00 Roudné - Doubravka 4:3 (2:3)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 14 10 3 0 1 51:17 36
    2. web > 14 9 1 1 3 42:17 30
    3. web > 14 9 0 1 4 58:24 28
    4. web > 14 7 2 1 4 28:26 26
    5. web > 14 8 0 1 5 29:22 25
    6. web > 14 7 1 1 5 36:35 24
    7. web > 14 7 1 1 5 23:23 24
    8. web > 14 6 2 1 5 39:42 23
    9. web > 14 7 0 1 6 26:29 22
    10. web > 14 5 1 1 7 37:39 18
    11. web > 14 3 2 4 5 19:29 17
    12. web > 14 4 1 1 8 23:36 15
    13. web > 14 3 3 0 8 23:37 15
    14. web > 14 4 0 2 8 28:29 14
    15. web > 14 3 1 1 9 22:46 12
    16. web > 14 2 0 1 11 21:54 7

    15.kolo

    15.11. 18:15 Doubravka - Přeštice
    So 16.11. 09:00 Domažlice - Vejprnice
    So 16.11. 10:00 Klatovy - Petřín Plzeň B
    So 16.11. 10:00 SKP ČB - Sedlčany
    So 16.11. 10:00 Spartak Příbram - Junior St.
    So 16.11. 10:15 Hořovicko - Roudné
    So 16.11. 13:00 Aritma Praha - Táborsko B
    Ne 17.11. 10:00 Loko ČB - SŠ Plzeň
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška