Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 11. listopadu 2019
svátek má Martin.
Hlavní menu
  • ID: 13851
  • Návštěvy: 109/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1223
    Týden:
    109
    Dnes:
    16
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    14.kolo

    So 09.11. 10:00 Junior St. - SKP ČB 3:2 np (1:0)
    So 09.11. 12:15 Přeštice - Loko ČB 4:1 (3:0)
    So 09.11. 12:15 SŠ Plzeň - Klatovy 1:0 (0:0)
    So 09.11. 12:30 Petřín Plzeň B - Aritma Praha 3:5 (1:3)
    So 09.11. 12:30 Táborsko B - Spartak Příbram 1:2 np (1:1)
    So 09.11. 12:30 Sedlčany - Domažlice 2:10 (1:3)
    Ne 10.11. 12:15 Vejprnice - Hořovicko 4:1 (3:1)
    Ne 10.11. 12:15 Roudné - Doubravka 3:1 (1:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V VP PP P Skóre B
    1. web > 14 10 1 1 2 50:23 33
    2. web > 14 10 1 0 3 60:23 32
    3. web > 14 10 1 0 3 56:22 32
    4. web > 14 10 0 1 3 56:30 31
    5. web > 14 9 0 1 4 46:39 28
    6. web > 14 7 1 1 5 43:33 24
    7. web > 14 7 1 0 6 41:34 23
    8. web > 14 7 1 0 6 34:40 23
    9. web > 14 6 2 0 6 27:30 22
    10. web > 14 5 2 2 5 26:26 21
    11. web > 14 5 1 1 7 31:30 18
    12. web > 14 3 2 2 7 30:42 15
    13. web > 14 4 0 2 8 29:42 14
    14. web > 14 3 0 1 10 17:52 10
    15. web > 14 1 1 1 11 27:49 6
    16. web > 14 1 0 1 12 16:74 4

    15.kolo

    15.11. 16:00 Doubravka - Přeštice
    So 16.11. 11:15 Domažlice - Vejprnice
    So 16.11. 12:15 Klatovy - Petřín Plzeň B
    So 16.11. 12:15 SKP ČB - Sedlčany
    So 16.11. 12:15 Spartak Příbram - Junior St.
    So 16.11. 12:30 Hořovicko - Roudné
    So 16.11. 15:15 Aritma Praha - Táborsko B
    Ne 17.11. 12:15 Loko ČB - SŠ Plzeň
    Správce soutěže: Jaroslav Hruška