Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 29. ledna 2020
svátek má Zdislava.
Hlavní menu
  • ID: 13889
  • Návštěvy: 489/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    7526
    Týden:
    489
    Dnes:
    18
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    19.kolo

    24.01. 20:30 Dortmund - 1.FC Köln 5:1 (2:0)
    So 25.01. 15:30 Union Berlín - Augsburg 2:0 (0:0)
    So 25.01. 15:30 Wolfsburg - Hertha 1:2 (0:0)
    So 25.01. 15:30 M´gladbach - Mainz 3:1 (1:1)
    So 25.01. 15:30 Freiburg - Paderborn 0:2 (0:0)
    So 25.01. 15:30 Eint. Frankfurt - RB Leipzig 2:0 (0:0)
    So 25.01. 18:30 Bayern - Schalke 5:0 (2:0)
    Ne 26.01. 15:30 Brémy - Hoffenheim 0:3 (0:0)
    Ne 26.01. 18:00 Leverkusen - Düsseldorf 3:0 (1:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 19 12 4 3 51:23 40 13
    2. web > 19 12 3 4 55:22 39 9
    3. web > 19 12 2 5 36:21 38 8
    4. web > 19 10 6 3 51:28 36 9
    5. web > 19 10 4 5 30:22 34 4
    6. web > 19 9 6 4 31:26 33 3
    7. web > 19 9 3 7 29:30 30 0
    8. web > 19 8 5 6 29:26 29 2
    9. web > 19 7 3 9 31:30 24 -6
    10. web > 19 6 6 7 20:23 24 -6
    11. web > 19 7 2 10 23:27 23 -7
    12. web > 19 6 5 8 31:38 23 -4
    13. web > 19 6 4 9 24:34 22 -5
    14. web > 19 6 2 11 23:38 20 -7
    15. web > 19 6 0 13 27:44 18 -9
    16. web > 19 4 5 10 24:44 17 -10
    17. web > 19 4 3 12 23:40 15 -15
    18. web > 19 4 3 12 18:40 15 -12

    20.kolo

    31.01. 20:30 Hertha - Schalke
    So 01.02. 15:30 Mainz - Bayern
    So 01.02. 15:30 Augsburg - Brémy
    So 01.02. 15:30 Düsseldorf - Eint. Frankfurt
    So 01.02. 15:30 Hoffenheim - Leverkusen
    So 01.02. 15:30 Dortmund - Union Berlín
    So 01.02. 18:30 RB Leipzig - M´gladbach
    Ne 02.02. 15:30 1.FC Köln - Freiburg
    Ne 02.02. 18:00 Paderborn - Wolfsburg
    Správce soutěže: Antonín Kohout