Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 13890
  • Návštěvy: 127/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1432
    Týden:
    127
    Dnes:
    16
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    23.kolo

    21.02. 18:30 Osnabrück - Erzgebirge Aue 0:0 (0:0)
    21.02. 18:30 Wehen - Greuther Fürth 1:1 (1:0)
    So 22.02. 13:00 Dynamo Dresden - VfL Bochum 1:2 (0:0)
    So 22.02. 13:00 Kiel - Heidenheim 0:1 (0:0)
    So 22.02. 13:00 Stuttgart - Regensburg 2:0 (0:0)
    So 22.02. 13:00 Hamburg - FC St. Pauli 0:2 (0:2)
    Ne 23.02. 13:30 Norimberk - Darmstadt 1:2 (1:0)
    Ne 23.02. 13:30 Sandhausen - Karlsruhe SC 0:2 (0:2)
    Ne 23.02. 13:45 Bielefeld - Hannover 1:0 (0:0)
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 23 13 8 2 48:23 47 14
    2. web > 23 13 5 5 40:25 44 8
    3. web > 23 11 8 4 46:24 41 8
    4. web > 23 10 8 5 31:23 38 2
    5. web > 23 9 6 8 36:34 33 0
    6. web > 23 9 5 9 34:32 32 -1
    7. web > 23 7 11 5 29:31 32 -1
    8. web > 23 9 5 9 34:38 32 -1
    9. web > 23 8 7 8 30:32 31 -2
    10. web > 23 7 8 8 29:26 29 -7
    11. web > 23 6 9 8 24:27 27 -9
    12. web > 23 6 8 9 28:29 26 -10
    13. 23 6 8 9 36:41 26 -10
    14. web > 23 6 8 9 28:36 26 -7
    15. web > 23 6 8 9 33:42 26 -10
    16. web > 23 5 9 9 32:42 24 -9
    17. web > 23 5 7 11 25:40 22 -14
    18. web > 23 4 6 13 21:39 18 -18

    24.kolo

    28.02. 18:30 Regensburg - Dynamo Dresden
    28.02. 18:30 Karlsruhe SC - Norimberk
    So 29.02. 13:00 Erzgebirge Aue - Hamburg
    So 29.02. 13:00 Darmstadt - Heidenheim
    So 29.02. 13:00 Greuther Fürth - Stuttgart
    Ne 01.03. 13:30 FC St. Pauli - Osnabrück
    Ne 01.03. 13:30 VfL Bochum - Sandhausen
    Ne 01.03. 13:30 Bielefeld - Wehen
    Po 02.03. 20:30 Hannover - Kiel
    Správce soutěže: Antonín Kohout