Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 17. srpna 2019
svátek má Petra.
Hlavní menu
  • ID: 13936
  • Návštěvy: 202/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-19
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    548
    Týden:
    202
    Dnes:
    24
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    3.kolo

    So 17.08. 10:30 Frýdek-Místek - Hlučín 1:2 (1:0)
    So 17.08. 10:30 1.SC Znojmo - Zbrojovka Brno B 2:2 (2:0)
    So 17.08. 10:30 Kroměříž - Vítkovice 0:4 (0:3)
    So 17.08. 11:00 Baník Ostrava B - Líšeň 2:1
    So 17.08. 11:00 FKM Vysočina - Zlín B 5:1 (3:0)
    Ne 18.08. 10:30 1.FC Slovácko B - Prostějov
    Ne 18.08. 11:00 Třinec - Blansko
    Út 20.08. 16:00 Uničov - Sigma Olomouc B
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. 2 2 0 0 8:3 6 3
    2. web > 2 2 0 0 4:1 6 3
    3. web > 2 1 1 0 6:2 4 4
    4. 2 1 1 0 4:3 4 -2
    5. web > 2 1 0 1 6:5 3 3
    6. web > 1 1 0 0 1:0 3 0
    7. web > 2 1 0 1 4:4 3 -3
    8. web > 1 0 1 0 2:2 1 -2
    9. web > 1 0 1 0 2:2 1 1
    10. web > 2 0 1 1 2:3 1 1
    11. web > 2 0 1 1 1:5 1 -5
    12. web > 1 0 0 1 1:2 0 0
    13. web > 1 0 0 1 1:2 0 -3
    14. web > 1 0 0 1 0:1 0 0
    15. web > 1 0 0 1 0:2 0 0
    16. web > 1 0 0 1 0:5 0 -3

    4.kolo

    So 24.08. 10:30 Blansko - Zlín B
    So 24.08. 10:30 Líšeň - FKM Vysočina
    So 24.08. 10:30 Prostějov - 1.SC Znojmo
    So 24.08. 10:30 Třinec - Frýdek-Místek
    Ne 25.08. 10:00 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B
    Ne 25.08. 10:00 Hlučín - 1.FC Slovácko B
    Ne 25.08. 10:30 Vítkovice - Uničov
    Ne 25.08. 10:30 Zbrojovka Brno B - Kroměříž
    Správce soutěže: Antonín Kohout