Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 17. srpna 2019
svátek má Petra.
Hlavní menu
  • ID: 13965
  • Návštěvy: 63/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Evropská liga - předkola

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    569
    Týden:
    63
    Dnes:
    5
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1. předkolo - odvety

    Út 16.07. 17:00 Banants FC - Čukarički 0:5 (0:2)
    Út 16.07. 19:00 KÍ Klaksvík - Riteriai 0:0 (0:0)
    Út 16.07. 20:30 Titograd - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
    St 17.07. 18:00 Chikhura - CS Fola 2:1 (1:0)
    Čt 18.07. 14:00 Tobol - Jeunesse Esch 1:1 (1:0)
    Čt 18.07. 16:30 Makedonija GP - Alashkert 0:3 (0:1)
    Čt 18.07. 16:30 Almaty - Siroki Brijeg 2:1 (0:0)
    Čt 18.07. 17:00 Teuta Durrës - Ventspils 1:0 (0:0)
    Čt 18.07. 17:30 Inter Turku - Bröndby 2:0 (0:0)
    Čt 18.07. 18:00 Rovaniemi - Aberdeen 1:2 (1:1)
    Čt 18.07. 18:00 RFS Riga - Ol. Lublaň 0:2 (0:1)
    Čt 18.07. 18:00 Uni. Craiova - Säbail 3:2 (1:0)
    Čt 18.07. 18:00 Levadia - Stjarnan FC 3:2 pp (2:1)
    Čt 18.07. 18:30 Levski Sofia - Ružomberok 2:0 (1:0)
    Čt 18.07. 18:30 Din. Minsk - FK Liepāja 1:2 (0:1)
    Čt 18.07. 19:00 Vaduz - Breidablik 2:1 (0:0)
    Čt 18.07. 19:00 Torpedo Kutaisi - Ordabasy 0:2 (0:0)
    Čt 18.07. 19:00 Neftçi - CSF Nisporeni 6:0 (4:0)
    Čt 18.07. 19:00 FC Milsami - FCSB 1:2 (0:1)
    Čt 18.07. 19:00 Petrocub - Larnaca 0:1 (0:0)
    Čt 18.07. 19:00 Žalgiris Vilnius - Honvéd 1:1 (1:0)
    Čt 18.07. 19:00 Apollon Limassol - Žalgiris Kaunas 4:0 (2:0)
    Čt 18.07. 19:00 Cracovia - Dunajská Streda 2:2 (1:1)
    Čt 18.07. 19:00 Zrinjski - Akademija 3:0 (0:0)
    Čt 18.07. 19:00 Haugesund - Cliftonville 5:1 (3:1)
    Čt 18.07. 19:30 Beer Sheva - Laçi 1:0 (0:0)
    Čt 18.07. 19:30 Engordany - Dinamo Tbilisi 0:1 (0:0)
    Čt 18.07. 19:30 Niedercorn - Cork City 1:2 (0:1)
    Čt 18.07. 20:00 MOL Fehérvár - Zeta Golubovci 0:0 (0:0)
    Čt 18.07. 20:00 Hibernians - Soligorsk 0:1 (0:0)
    Čt 18.07. 20:00 Norrköping - St.Patrick´s 2:1 (1:0)
    Čt 18.07. 20:00 Kukësi - Debreceni 1:1 (1:0)
    Čt 18.07. 20:00 NK Mura - Maccabi Haifa 2:3 (1:2)
    Čt 18.07. 20:00 Tórshavn B36 - Crusaders FC 2:3 (1:2)
    Čt 18.07. 20:00 Hajduk Split - Gzira 1:3 (1:0)
    Čt 18.07. 20:30 Vitebsk - KuPS Kuopio 1:1 (1:0)
    Čt 18.07. 20:30 FK Shkupi - Pyunik 1:2 (0:2)
    Čt 18.07. 20:45 Rangers - St. Joseph'&#x 6:0 (2:0)
    Čt 18.07. 20:45 Ballymena - Malmö 0:4 (0:1)
    Čt 18.07. 20:45 Radnički Niš - Flora 2:2 (0:0)
    Čt 18.07. 20:45 Kilmarnock - Quay FC 0:2 (0:0)
    Čt 18.07. 20:45 Domžale - Balzan Youths 1:0 (1:0)
    Čt 18.07. 20:45 Podgorica - Trans 4:1 (1:1)
    Čt 18.07. 20:45 Trnava - Bijeljina 3:0 np (2:0)
    Čt 18.07. 21:00 Legia Varšava - College Europa 3:0 (2:0)
    Čt 18.07. 21:00 Shamrock Rovers - Brann 2:1 (0:0)
    Čt 18.07. 21:00 KR Reykjavík - Molde 0:0 (0:0)

    1. předkolo - 1.zápasy

    Út 09.07. 17:55 St. Joseph'&#x - Rangers 0:4 (0:0)
    Út 09.07. 18:00 Gzira - Hajduk Split 0:2 (0:0)
    Út 09.07. 19:30 CSKA Sofia - Titograd 4:0 (1:0)
    St 10.07. 17:55 Jeunesse Esch - Tobol 0:0 (0:0)
    Čt 11.07. 15:00 Pyunik - FK Shkupi 3:3 (1:2)
    Čt 11.07. 16:00 Ordabasy - Torpedo Kutaisi 1:0 (0:0)
    Čt 11.07. 16:45 Ventspils - Teuta Durrës 3:0 (1:0)
    Čt 11.07. 17:00 Alashkert - Makedonija GP 3:1 (1:0)
    Čt 11.07. 17:30 Larnaca - Petrocub 1:0 (1:0)
    Čt 11.07. 17:30 Trans - Podgorica 0:2 (0:1)
    Čt 11.07. 17:30 Laçi - Beer Sheva 1:1 (1:0)
    Čt 11.07. 18:00 Flora - Radnički Niš 2:0 (0:0)
    Čt 11.07. 18:00 Säbail - Uni. Craiova 2:3 (1:1)
    Čt 11.07. 18:00 KuPS Kuopio - Vitebsk 2:0 (0:0)
    Čt 11.07. 18:30 Balzan Youths - Domžale 3:4 (2:1)
    Čt 11.07. 18:30 Riteriai - KÍ Klaksvík 1:1 (0:0)
    Čt 11.07. 18:30 Ružomberok - Levski Sofia 0:2 (0:1)
    Čt 11.07. 19:00 Brann - Shamrock Rovers 2:2 (2:1)
    Čt 11.07. 19:00 Maccabi Haifa - NK Mura 2:0 (0:0)
    Čt 11.07. 19:00 Debreceni - Kukësi 3:0 (0:0)
    Čt 11.07. 19:00 Malmö - Ballymena 7:0 (3:0)
    Čt 11.07. 19:00 Crusaders FC - Tórshavn B36 2:0 (1:0)
    Čt 11.07. 19:00 Bröndby - Inter Turku 4:1 (1:1)
    Čt 11.07. 19:00 Molde - KR Reykjavík 7:1 (4:0)
    Čt 11.07. 19:00 Akademija - Zrinjski 0:3 (0:2)
    Čt 11.07. 19:00 CSF Nisporeni - Neftçi 0:3 (0:2)
    Čt 11.07. 19:00 Žalgiris Kaunas - Apollon Limassol 0:2 (0:1)
    Čt 11.07. 19:00 Soligorsk - Hibernians 1:0 (0:0)
    Čt 11.07. 19:00 Bijeljina - Trnava 2:0 (1:0)
    Čt 11.07. 19:00 Dinamo Tbilisi - Engordany 6:0 (2:0)
    Čt 11.07. 19:00 FK Liepāja - Din. Minsk 1:1 (1:0)
    Čt 11.07. 19:30 CS Fola - Chikhura 1:2 (1:0)
    Čt 11.07. 20:00 Ol. Lublaň - RFS Riga 2:3 (0:0)
    Čt 11.07. 20:00 Quay FC - Kilmarnock 1:2 (0:0)
    Čt 11.07. 20:30 Zeta Golubovci - MOL Fehérvár 1:5 (1:3)
    Čt 11.07. 20:30 Čukarički - Banants FC 3:0 (1:0)
    Čt 11.07. 20:30 Dunajská Streda - Cracovia 1:1 (1:1)
    Čt 11.07. 20:30 FCSB - FC Milsami 2:0 (1:0)
    Čt 11.07. 20:30 College Europa - Legia Varšava 0:0 (0:0)
    Čt 11.07. 20:45 Cliftonville - Haugesund 0:1 (0:1)
    Čt 11.07. 20:45 Cork City - Niedercorn 0:2 (0:2)
    Čt 11.07. 20:45 Aberdeen - Rovaniemi 2:1 (1:0)
    Čt 11.07. 20:45 St.Patrick´s - Norrköping 0:2 (0:0)
    Čt 11.07. 21:00 Honvéd - Žalgiris Vilnius 3:1 (1:0)
    Čt 11.07. 21:00 Siroki Brijeg - Almaty 1:2 (1:1)
    Čt 11.07. 22:00 Breidablik - Vaduz 0:0 (0:0)
    Čt 11.07. 22:00 Stjarnan FC - Levadia 2:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]