Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 18. listopadu 2019
svátek má Romana.
Hlavní menu
  • ID: 13991
  • Návštěvy: 103/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Španělsko

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
685
Týden:
103
Dnes:
6
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

16.kolo

So 16.11. 13:00 Fuenlabrada - Huesca 3:2 (1:0)
So 16.11. 16:00 Extramadura - La Coruňa 2:0 (2:0)
So 16.11. 18:30 Elche - Alméria 1:1 (0:0)
So 16.11. 18:30 Numancia - Vallecano 2:2 (1:1)
So 16.11. 21:00 Zaragoza - Albacete 0:1 (0:0)
Ne 17.11. 12:00 Ponferradina - Girona 1:1 (0:0)
Ne 17.11. 14:00 Alcorcón - Málaga 1:0 (1:0)
Ne 17.11. 16:00 Oviedo - Gijón 0:0 (0:0)
Ne 17.11. 18:30 CD Lugo - Santander 1:1 (0:1)
Ne 17.11. 18:30 Mirandés - Las Palmas 2:1 (2:1)
Ne 17.11. 21:00 Tenerife - Cádiz CF 1:1 (1:1)
Výsledky zápasů můžete vložit zde.

Tabulka

#   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
1. web > 16 11 3 2 25:13 36 15
2. 16 8 4 4 22:16 28 4
3. web > 16 6 8 2 23:15 26 5
4. web > 16 8 2 6 19:13 26 2
5. web > 16 6 7 3 19:14 25 -2
6. web > 16 8 1 7 11:16 25 4
7. web > 16 6 6 4 21:18 24 0
8. web > 16 7 3 6 20:18 24 0
9. web > 16 5 8 3 23:18 23 -4
10. web > 16 6 5 5 21:18 23 -4
11. web > 16 6 5 5 19:17 23 -1
12. web > 16 4 9 3 24:21 21 -3
13. 16 5 6 5 20:25 21 -6
14. 16 4 8 4 17:21 20 -7
15. web > 16 5 4 7 17:21 19 -5
16. web > 16 4 6 6 17:17 18 -6
17. 16 4 4 8 16:22 16 -8
18. web > 16 3 6 7 18:21 15 -9
19. web > 16 3 6 7 11:15 15 -6
20. 16 3 6 7 19:24 15 -9
21. web > 16 1 10 5 17:21 13 -11
22. web > 16 1 7 8 14:29 10 -11

17.kolo

22.11. 21:00 Gijón - Tenerife
So 23.11. 16:00 Vallecano - Zaragoza
So 23.11. 18:00 Santander - Extramadura
So 23.11. 18:00 La Coruňa - Alcorcón
So 23.11. 20:00 Huesca - Ponferradina
Ne 24.11. 12:00 Alméria - Numancia
Ne 24.11. 16:00 Málaga - Elche
Ne 24.11. 16:00 Albacete - Mirandés
Ne 24.11. 18:00 Girona - Fuenlabrada
Ne 24.11. 18:00 Las Palmas - Oviedo
Ne 24.11. 21:00 Cádiz CF - CD Lugo
Správce soutěže: Antonín Kohout