Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. ledna 2020
svátek má Zora.
Hlavní menu
  • ID: 13991
  • Návštěvy: 126/1
  • mistrovská soutěž
  • muži

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Španělsko

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
852
Týden:
126
Dnes:
36
On-line:
1
Nová verze webu vysledky.com

25.kolo

24.01. 21:00 Cádiz CF - Santander 1:0 (0:0)
So 25.01. 16:00 Gijón - Fuenlabrada 1:0 (1:0)
So 25.01. 16:00 Huesca - CD Lugo 2:1 (0:1)
So 25.01. 18:15 Las Palmas - Tenerife 0:0 (0:0)
So 25.01. 21:00 Zaragoza - Numancia 1:0 (0:0)
Ne 26.01. 12:00 Málaga - Mirandés 2:2 (1:0)
Ne 26.01. 16:00 Albacete - La Coruňa 0:1 (0:1)
Ne 26.01. 16:00 Alméria - Elche 0:2 (0:0)
Ne 26.01. 18:15 Alcorcón - Ponferradina 3:1 (2:0)
Ne 26.01. 18:15 Vallecano - Extramadura 1:1 (0:0)
Ne 26.01. 63´ Girona - Oviedo 1:1 (0:0)
Výsledky zápasů můžete vložit zde.

Tabulka

#   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
1. web > 25 14 6 5 35:23 48 12
2. web > 25 12 9 4 43:25 45 9
3. web > 25 13 4 8 31:22 43 4
4. web > 24 12 6 6 35:24 42 3
5. 25 9 10 6 29:25 37 1
6. web > 25 9 9 7 31:26 36 0
7. web > 25 9 9 7 30:25 36 -3
8. web > 25 10 5 10 32:31 35 -4
9. web > 25 9 8 8 29:28 35 -4
10. 24 8 10 6 33:34 34 -2
11. web > 24 7 12 5 32:27 33 -3
12. web > 25 7 12 6 29:28 33 -6
13. web > 25 7 11 7 31:29 32 -7
14. web > 25 8 7 10 22:25 31 -8
15. web > 25 5 13 7 21:22 28 -8
16. web > 24 8 4 12 17:28 28 -8
17. web > 25 6 9 10 22:36 27 -9
18. web > 25 6 8 11 28:32 26 -10
19. 25 5 10 10 29:37 25 -11
20. 25 5 10 10 23:36 25 -14
21. 25 5 8 12 21:33 23 -13
22. web > 25 2 14 9 25:32 20 -16

26.kolo

31.01. 21:00 Tenerife - Gijón
So 01.02. 16:00 Extramadura - CD Lugo
So 01.02. 18:15 La Coruňa - Las Palmas
So 01.02. 18:15 Ponferradina - Huesca
So 01.02. 21:00 Elche - Málaga
Ne 02.02. 12:00 Fuenlabrada - Girona
Ne 02.02. 16:00 Cádiz CF - Zaragoza
Ne 02.02. 18:15 Mirandés - Vallecano
Ne 02.02. 18:15 Numancia - Alméria
Ne 02.02. 20:30 Oviedo - Albacete
Ne 02.02. 20:30 Santander - Alcorcón
Správce soutěže: Antonín Kohout