Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 14063
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Zlínský kraj  
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1968
    Týden:
    29
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    Ne 00.06. 00:00 -

    Semifinále

    St 29.04. 17:00 Baťov 1930 - Morkovice
    St 29.04. 17:00 Kateřinice - Provodov

    Čtvrtfinále

    St 04.09. 17:00 Kvasice - Morkovice 1:2 (1:0)
    St 04.09. 17:00 Nevšová - Provodov 1:2 (0:2)
    St 11.09. 17:00 Dolní Němčí - Baťov 1930 0:4 (0:1)
    Ne 10.11. 11:00 Kateřinice - Nedašov 2:0 (1:0)

    Osmifinále

    St 21.08. 17:30 Kunovice - Morkovice 2:7 (0:4)
    St 21.08. 17:30 Louky - Kvasice 0:1 np (0:0)
    St 21.08. 17:30 Nedachlebice - Baťov 1930 0:4 (0:1)
    St 21.08. 17:30 Dolní Němčí - Boršice 4:1 (3:0)
    St 21.08. 17:30 Fryšták - Provodov 0:3 (0:3)
    St 21.08. 17:30 Slušovice - Nevšová 0:1 np (0:0)
    St 21.08. 17:30 Kateřinice - Luhačovice 2:1 (2:1)
    St 21.08. 17:30 Nedašov - Štítná n.Vláří 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 03.08. 14:00 Staré Město - Kvasice 1:6 (1:3)
    So 03.08. 17:30 Slušovice - Poličná 8:0 (3:0)
    Ne 04.08. 16:00 Lidečko - Provodov 1:7 (1:5)
    Ne 04.08. 16:30 Halenkov - Nevšová 1:5 (1:1)
    Ne 04.08. 16:30 Nedašov - Val. Klobouky 1:0 (0:0)
    Ne 04.08. 17:30 Nivnice - Nedachlebice 1:2 np (1:0)
    Ne 04.08. 17:30 Kostelec - Štítná n.Vláří 0:2 (0:2)
    Ne 04.08. 17:30 Vlachovice - Kateřinice 2:4 (2:1)
    Ne 04.08. 17:30 Březnice - Luhačovice 0:5 (0:3)
    Ne 04.08. 17:30 Buchlovice - Kunovice 1:2 (0:1)
    Ne 04.08. 17:30 Louky - Bystřice p.H. 3:2 (1:2)
    Ne 04.08. 17:30 Fryšták - Podlesí 5:1 (2:0)
    Ne 04.08. 17:30 Nedakonice - Baťov 1930 0:7 (0:2)
    Ne 04.08. 17:30 Uherský Ostroh - Dolní Němčí 3:4 (3:2)
    Ne 04.08. 17:30 Slavkov - Boršice 1:4 (1:2)
    Ne 04.08. 17:30 Těšnovice - Morkovice 1:4 (0:2)

    1.kolo

    So 27.07. 17:30 Veselá - Halenkov 7:8 np (5:4)
    Ne 28.07. 16:00 Lidečko - Choryně 4:2 (1:1)
    Ne 28.07. 17:30 Těšnovice - Malenovice 5:1 (2:0)
    Ne 28.07. 17:30 Jankovice - Louky 0:1 (0:0)
    Ne 28.07. 17:30 Slavkov - Březolupy 5:1 (4:1)
    Ne 28.07. 17:30 Březnice - Jaroslavice 3:2 (2:2)
    Ne 28.07. 17:30 Kostelec - Mladcová 1:0 (0:0)
    Správce soutěže: Tomáš Kadeřábek