Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 17. září 2020
svátek má Naděžda.
Hlavní menu
  • ID: 15292
  • Návštěvy: 96/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    257
    Týden:
    96
    Dnes:
    21
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.kolo

    18.09. 18:30 Regensburg - Norimberk 1:1 (0:1)
    18.09. 18:30 Hamburg - Düsseldorf 2:1 (1:0)
    So 19.09. 13:00 Würzburg - Aue 0:3 (0:0)
    So 19.09. 13:00 Sandhausen - Darmstadt 3:2 (2:1)
    So 19.09. 13:00 Hannover - Karlsruhe SC 2:0 (1:0)
    Ne 20.09. 45´ Kiel - Paderborn 0:0 (0:0)
    Ne 20.09. 45´ Fürth - Osnabrück 1:1 (1:1)
    Ne 20.09. 45´ Heidenheim - Braunschweig 1:0 (1:0)
    Po 21.09. 20:30 VfL Bochum - St. Pauli
    Výsledky zápasů můžete vložit zde.

    Tabulka

    #   Tým Web Z V R P Skóre B +/-
    1. web > 1 1 0 0 3:0 3 3
    2. web > 1 1 0 0 2:0 3 0
    3. web > 1 1 0 0 3:2 3 0
    4. web > 1 1 0 0 2:1 3 0
    5. web > 1 1 0 0 1:0 3 0
    6. web > 1 0 1 0 1:1 1 -2
    7. web > 1 0 1 0 1:1 1 1
    8. web > 1 0 1 0 1:1 1 1
    9. web > 1 0 1 0 1:1 1 -2
    10. web > 1 0 1 0 0:0 1 -2
    11. web > 1 0 1 0 0:0 1 1
    12. web > 0 0 0 0 0:0 0 0
    13. 0 0 0 0 0:0 0 0
    14. web > 1 0 0 1 2:3 0 0
    15. web > 1 0 0 1 1:2 0 0
    16. web > 1 0 0 1 0:1 0 0
    17. web > 1 0 0 1 0:2 0 0
    18. web > 1 0 0 1 0:3 0 -3

    2.kolo

    25.09. 18:30 Osnabrück - Hannover
    25.09. 18:30 Aue - Fürth
    So 26.09. 13:00 Braunschweig - Kiel
    So 26.09. 13:00 Darmstadt - Regensburg
    So 26.09. 13:00 Düsseldorf - Würzburg
    Ne 27.09. 13:30 Norimberk - Sandhausen
    Ne 27.09. 13:30 Karlsruhe SC - VfL Bochum
    Ne 27.09. 13:30 St. Pauli - Heidenheim
    Po 28.09. 20:30 Paderborn - Hamburg
    Správce soutěže: Antonín Kohout