Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 27. února 2020
svátek má Alexandr.
Hlavní menu
  • ID: 1612
  • Návštěvy: 22/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3574
    Týden:
    22
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    3.předkolo - odvety

    Čt 04.08. 17:00 Mladá Boleslav - Larnaca 2:2 (0:1)
    Čt 04.08. 17:00 Varaždin - Din. Bukurešť 1:2 (1:2)
    Čt 04.08. 18:00 Elfsborg - Aalesunds 1:1 (0:0)
    Čt 04.08. 18:00 Aktobe - Vladikavkaz 1:1 (1:1)
    Čt 04.08. 18:00 Qarabağ - Club Bruggy 1:0 (0:0)
    Čt 04.08. 18:30 Strömsgodset - Atlético Madrid 0:2 (0:1)
    Čt 04.08. 18:45 Sligo Rovers - Poltava 0:2 (0:2)
    Čt 04.08. 19:00 Trnava - Levski Sofia 2:1 pp np (0:1)
    Čt 04.08. 19:00 Helsingborg - Bnei Yehuda 3:0 (1:0)
    Čt 04.08. 19:00 Gomel - Bursaspor 1:3 (1:0)
    Čt 04.08. 19:00 Senica - Salzburg 0:3 (0:1)
    Čt 04.08. 19:00 Dinamo Tbilisi - KR Reykjavík 2:0 (0:0)
    Čt 04.08. 19:00 Gaz Metan - Mainz 1:1 (0:1)
    Čt 04.08. 19:00 Hajduk Split - Stoke 0:1 (0:0)
    Čt 04.08. 19:00 Rennes - Rustavi 2:0 (0:0)
    Čt 04.08. 19:00 Legia Varšava - Gaziantepspor 0:0 (0:0)
    Čt 04.08. 19:00 Bröndby - Ried 4:2 (2:0)
    Čt 04.08. 19:00 Häcken - Nacional Funchal 2:1 (1:1)
    Čt 04.08. 19:30 Loko Sofia - Slask Wroclaw 0:0 (0:0)
    Čt 04.08. 19:30 Maccabi Tel-Aviv - FK Željezničar 6:0 (3:0)
    Čt 04.08. 19:30 Thun - Palermo 1:1 (1:1)
    Čt 04.08. 20:00 PAOK Soluň - Valerenga IF 3:0 (1:0)
    Čt 04.08. 20:00 Westerlo - YB Bern 0:2 (0:1)
    Čt 04.08. 20:00 Volos FC - Differdange 3:0 (1:0)
    Čt 04.08. 20:00 Vaduz - Hapoel Tel-Aviv 2:1 (0:1)
    Čt 04.08. 20:00 Den Haag - AC Omonia 1:0 (1:0)
    Čt 04.08. 20:00 Rabotnicki FK - Anorthosis 1:2 (1:2)
    Čt 04.08. 20:30 Jablonec - Alkmaar 1:1 (0:1)
    Čt 04.08. 20:30 Crvena Zvezda - Ventspils 7:0 (4:0)
    Čt 04.08. 20:30 Fulham - Split 2:0 (1:0)
    Čt 04.08. 20:45 Hearts - Paks 4:1 (2:0)
    Čt 04.08. 20:45 St.Patrick´s - Karpaty Lvov 1:3 (0:1)
    Čt 04.08. 21:00 Sarajevo - Sparta Praha 0:2 (0:2)
    Čt 04.08. 21:05 Austria Vídeň - Ol. Lublaň 3:2 (1:0)
    Čt 04.08. 21:15 Guimaraes - Midtjylland 2:1 (1:1)

    3.předkolo - 1.zápasy

    Út 26.07. 18:00 Bnei Yehuda - Helsingborg 1:0 (1:0)
    Čt 28.07. 16:45 Slask Wroclaw - Loko Sofia 0:0 (0:0)
    Čt 28.07. 17:00 Larnaca - Mladá Boleslav 3:0 (0:0)
    Čt 28.07. 18:00 Ventspils - Crvena Zvezda 1:2 (1:1)
    Čt 28.07. 18:00 Vladikavkaz - Aktobe 1:1 (0:1)
    Čt 28.07. 18:30 Karpaty Lvov - St.Patrick´s 2:0 (1:0)
    Čt 28.07. 19:00 Ol. Lublaň - Austria Vídeň 1:1 (0:1)
    Čt 28.07. 19:00 Poltava - Sligo Rovers 0:0 (0:0)
    Čt 28.07. 19:00 Sparta Praha - Sarajevo 5:0 (2:0)
    Čt 28.07. 19:00 Anorthosis - Rabotnicki FK 0:2 (0:0)
    Čt 28.07. 19:00 Aalesunds - Elfsborg 4:0 (1:0)
    Čt 28.07. 19:00 Salzburg - Senica 1:0 (0:0)
    Čt 28.07. 19:00 Rustavi - Rennes 2:5 (1:3)
    Čt 28.07. 19:00 Valerenga IF - PAOK Soluň 0:2 (0:0)
    Čt 28.07. 19:30 YB Bern - Westerlo 3:1 (2:1)
    Čt 28.07. 19:30 Bursaspor - Gomel 2:1 (0:1)
    Čt 28.07. 19:30 Hapoel Tel-Aviv - Vaduz 4:0 (2:0)
    Čt 28.07. 19:30 Split - Fulham 0:0 (0:0)
    Čt 28.07. 19:30 AC Omonia - Den Haag 3:0 (1:0)
    Čt 28.07. 19:45 Levski Sofia - Trnava 2:1 (0:0)
    Čt 28.07. 20:00 Paks - Hearts 1:1 (1:1)
    Čt 28.07. 20:00 Differdange - Volos FC 0:3 (0:0)
    Čt 28.07. 20:00 Alkmaar - Jablonec 2:0 (0:0)
    Čt 28.07. 20:00 Din. Bukurešť - Varaždin 2:2 (2:2)
    Čt 28.07. 20:00 Gaziantepspor - Legia Varšava 0:1 (0:0)
    Čt 28.07. 20:30 Club Bruggy - Qarabağ 4:1 (1:0)
    Čt 28.07. 20:30 Mainz - Gaz Metan 1:1 (1:0)
    Čt 28.07. 20:30 FK Željezničar - Maccabi Tel-Aviv 0:2 (0:0)
    Čt 28.07. 20:45 Palermo - Thun 2:2 (1:1)
    Čt 28.07. 20:45 Stoke - Hajduk Split 1:0 (1:0)
    Čt 28.07. 20:45 Nacional Funchal - Häcken 3:0 (2:0)
    Čt 28.07. 21:00 Midtjylland - Guimaraes 0:0 (0:0)
    Čt 28.07. 21:00 Atlético Madrid - Strömsgodset 2:1 (0:0)
    Čt 28.07. 21:05 Ried - Bröndby 2:0 (1:0)
    Čt 28.07. 21:15 KR Reykjavík - Dinamo Tbilisi 1:4 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]