Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 13. července 2020
svátek má Markéta.
Hlavní menu
  • ID: 2357
  • Návštěvy: 38/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3984
    Týden:
    38
    Dnes:
    4
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    4.předkolo play-off - odvety

    Út 24.08. 18:00 Anorthosis - CSKA M. 1:2 (0:0)
    Čt 26.08. 18:00 Qarabağ - Dortmund 0:1 (0:0)
    Čt 26.08. 18:00 Dnepr - Villarreal 1:2 (1:1)
    Čt 26.08. 18:00 Lokomotiv M. - Lausanne 3:4 np (1:1)
    Čt 26.08. 18:00 Marítimo - BATE Borisov 1:2 (0:0)
    Čt 26.08. 18:00 Aktobe - Alkmaar 2:1 (0:1)
    Čt 26.08. 18:00 Din. Minsk - Club Bruggy 2:3 (0:3)
    Čt 26.08. 18:45 HJK Helsinki - Beşiktaş 0:4 (0:1)
    Čt 26.08. 19:00 Austria Vídeň - Aris Soluň 1:1 (0:1)
    Čt 26.08. 19:00 APOEL Nikósie - Getafe 1:2 pp (1:1)
    Čt 26.08. 19:00 Bröndby - Sporting 0:3 (0:1)
    Čt 26.08. 19:00 Metalist Charkov - AC Omonia 2:2 (0:0)
    Čt 26.08. 19:30 Grasshoppers - FCSB 3:4 np (1:0)
    Čt 26.08. 19:30 Levski Sofia - AIK Stockholm 2:1 (0:1)
    Čt 26.08. 19:30 PSV Eindhoven - Novosibirsk 5:0 (1:0)
    Čt 26.08. 19:30 Trabzonspor - Liverpool 1:2 (1:0)
    Čt 26.08. 19:30 Litex Lovech - Debreceni 1:2 (0:0)
    Čt 26.08. 19:30 Urziceni FC - Hajduk Split 1:1 (1:0)
    Čt 26.08. 20:00 Maccabi Tel-Aviv - PSG 4:3 (0:1)
    Čt 26.08. 20:00 Stuttgart - Slovan Bratislava 2:2 (0:1)
    Čt 26.08. 20:00 Gent - Feyenoord 2:0 (1:0)
    Čt 26.08. 20:00 Simferopol - Leverkusen 1:3 (1:0)
    Čt 26.08. 20:00 AEK Atény - Dundee United 1:1 (1:0)
    Čt 26.08. 20:15 Lech Poznań - Dnipro-1 0:0 (0:0)
    Čt 26.08. 20:30 Utrecht - Celtic 4:0 (2:0)
    Čt 26.08. 20:35 New Saints - CSKA Sofia 2:2 (1:1)
    Čt 26.08. 20:45 Juventus - Sturm Graz 1:0 (0:0)
    Čt 26.08. 20:45 Man City - Poli Timişoara 2:0 (1:0)
    Čt 26.08. 20:45 Maribor - Palermo 3:2 (1:0)
    Čt 26.08. 20:45 Fenerbahçe - PAOK Soluň 1:2 pp (1:1)
    Čt 26.08. 20:45 Motherwell - Odense 0:1 (0:1)
    Čt 26.08. 20:45 Lille - Vaslui 2:0 (0:0)
    Čt 26.08. 20:45 Elfsborg - Neapol 0:2 (0:2)
    Čt 26.08. 20:45 Aston Villa - Rapid Vídeň 2:3 (1:0)
    Čt 26.08. 20:45 Karpaty Lvov - Galatasaray 1:1 (0:0)
    Čt 26.08. 21:15 Din. Zagreb - FC Györ 2:1 (1:1)
    Čt 26.08. 21:30 FC Porto - Genk 4:2 (1:1)

    4.předkolo play-off - 1.zápasy

    Út 17.08. 18:00 Aris Soluň - Austria Vídeň 1:0 (0:0)
    Út 17.08. 18:00 Beşiktaş - HJK Helsinki 2:0 (1:0)
    Čt 19.08. 14:00 Novosibirsk - PSV Eindhoven 1:0 (0:0)
    Čt 19.08. 18:00 BATE Borisov - Marítimo 3:0 (0:0)
    Čt 19.08. 18:30 PSG - Maccabi Tel-Aviv 2:0 (1:0)
    Čt 19.08. 18:30 Leverkusen - Simferopol 3:0 (1:0)
    Čt 19.08. 18:30 CSKA M. - Anorthosis 4:0 (2:0)
    Čt 19.08. 18:45 Slovan Bratislava - Stuttgart 0:1 (0:0)
    Čt 19.08. 18:45 Rapid Vídeň - Aston Villa 1:1 (1:1)
    Čt 19.08. 19:00 AIK Stockholm - Levski Sofia 0:0 (0:0)
    Čt 19.08. 19:00 Vaslui - Lille 0:0 (0:0)
    Čt 19.08. 19:00 AC Omonia - Metalist Charkov 0:1 (0:1)
    Čt 19.08. 19:00 Dnipro-1 - Lech Poznań 0:1 (0:1)
    Čt 19.08. 19:00 Debreceni - Litex Lovech 2:0 (2:0)
    Čt 19.08. 19:05 Odense - Motherwell 2:1 (1:0)
    Čt 19.08. 19:15 Feyenoord - Gent 1:0 (0:0)
    Čt 19.08. 19:45 FCSB - Grasshoppers 1:0 (0:0)
    Čt 19.08. 20:00 Galatasaray - Karpaty Lvov 2:2 (0:2)
    Čt 19.08. 20:30 Lausanne - Lokomotiv M. 1:1 (1:0)
    Čt 19.08. 20:30 PAOK Soluň - Fenerbahçe 1:0 (1:0)
    Čt 19.08. 20:30 Genk - FC Porto 0:3 (0:1)
    Čt 19.08. 20:30 Palermo - Maribor 3:0 (2:0)
    Čt 19.08. 20:30 CSKA Sofia - New Saints 3:0 (0:0)
    Čt 19.08. 20:30 Hajduk Split - Urziceni FC 4:1 (1:1)
    Čt 19.08. 20:30 Club Bruggy - Din. Minsk 2:1 (0:1)
    Čt 19.08. 20:45 Poli Timişoara - Man City 0:1 (0:0)
    Čt 19.08. 20:45 Liverpool - Trabzonspor 1:0 (1:0)
    Čt 19.08. 20:45 Celtic - Utrecht 2:0 (2:0)
    Čt 19.08. 21:00 Getafe - APOEL Nikósie 1:0 (1:0)
    Čt 19.08. 21:00 Dundee United - AEK Atény 0:1 (0:1)
    Čt 19.08. 21:00 FC Györ - Din. Zagreb 0:2 (0:2)
    Čt 19.08. 21:00 Neapol - Elfsborg 1:0 (1:0)
    Čt 19.08. 21:00 Alkmaar - Aktobe 2:0 (2:0)
    Čt 19.08. 21:05 Sturm Graz - Juventus 1:2 (0:1)
    Čt 19.08. 21:05 Dortmund - Qarabağ 4:0 (4:0)
    Čt 19.08. 21:30 Sporting - Bröndby 0:2 (0:1)
    Čt 19.08. 22:00 Villarreal - Dnepr 5:0 (4:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]