Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 3210
  • Návštěvy: 41/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4478
    Týden:
    41
    Dnes:
    9
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    1.předkolo - odvety

    Čt 07.07. 15:00 Rustavi - Banants FC 1:1 (1:0)
    Čt 07.07. 15:00 Karagandy FC - Koper 2:1 (1:1)
    Čt 07.07. 15:00 Irtys Pavlodar - Jagiellonia 2:0 (2:0)
    Čt 07.07. 16:00 Ulisses - Ferencvárosi 0:2 (0:1)
    Čt 07.07. 16:30 Flamurtari - Podgorica 1:2 (1:0)
    Čt 07.07. 17:00 FC Milsami - Dinamo Tbilisi 1:3 (0:0)
    Čt 07.07. 17:00 Zeta Golubovci - Trnava 2:1 (0:0)
    Čt 07.07. 18:00 Qarabağ - Banga 3:0 (2:0)
    Čt 07.07. 18:00 CS Fola - Elfsborg 1:1 (0:1)
    Čt 07.07. 18:30 FC Kalju - FC Honka 0:2 (0:0)
    Čt 07.07. 19:00 FK Minsk - Shuvalan 2:1 (2:0)
    Čt 07.07. 19:00 Tromsö IL - Daugava 2:1 (1:1)
    Čt 07.07. 19:00 Lusitans FC - Varaždin 0:1 (0:0)
    Čt 07.07. 19:00 KF Vllaznia - Birkirkara 1:1 (1:1)
    Čt 07.07. 19:00 Häcken - Käerjéng 5:1 (2:0)
    Čt 07.07. 19:45 Runavík - Fulham 0:0 (0:0)
    Čt 07.07. 20:00 Rabotnicki FK - Trans Narva 3:0 (1:0)
    Čt 07.07. 20:00 Paks - UE Coloma 4:0 (1:0)
    Čt 07.07. 20:00 Neath - Aalesunds 0:2 (0:0)
    Čt 07.07. 20:00 Ol. Lublaň - Siroki Brijeg 3:0 (2:0)
    Čt 07.07. 20:30 Tre Penne - Rad 1:3 (1:2)
    Čt 07.07. 20:45 St.Patrick´s - ÍBV 2:0 (2:0)
    Čt 07.07. 20:45 Glentoran - FK Renova 3:1 np (2:1)
    Čt 07.07. 20:45 Cliftonville - New Saints 0:1 (0:1)
    Čt 07.07. 21:15 KR Reykjavík - ÍF Fuglafjördur 5:1 (2:0)

    1.předkolo - 1.zápasy

    Čt 30.06. 17:00 Banants FC - Rustavi 0:1 (0:0)
    Čt 30.06. 17:00 Shuvalan - FK Minsk 1:1 (1:1)
    Čt 30.06. 17:30 Banga - Qarabağ 0:4 (0:2)
    Čt 30.06. 17:30 Trans Narva - Rabotnicki FK 1:4 (1:1)
    Čt 30.06. 17:30 Rad - Tre Penne 6:0 (4:0)
    Čt 30.06. 18:00 FC Honka - FC Kalju 0:0 (0:0)
    Čt 30.06. 18:00 Elfsborg - CS Fola 3:0 (3:0)
    Čt 30.06. 18:00 Daugava - Tromsö IL 0:5 (0:2)
    Čt 30.06. 19:00 Trnava - Zeta Golubovci 3:0 (1:0)
    Čt 30.06. 19:00 Dinamo Tbilisi - FC Milsami 2:0 (1:0)
    Čt 30.06. 19:00 Aalesunds - Neath 4:1 (2:1)
    Čt 30.06. 19:00 UE Coloma - Paks 0:1 (0:1)
    Čt 30.06. 19:00 Ferencvárosi - Ulisses 3:0 (2:0)
    Čt 30.06. 19:00 Varaždin - Lusitans FC 5:1 (2:0)
    Čt 30.06. 20:00 ÍF Fuglafjördur - KR Reykjavík 1:3 (1:2)
    Čt 30.06. 20:00 Käerjéng - Häcken 1:1 (0:0)
    Čt 30.06. 20:00 New Saints - Cliftonville 1:1 (1:1)
    Čt 30.06. 20:00 ÍBV - St.Patrick´s 1:0 (0:0)
    Čt 30.06. 20:30 Birkirkara - KF Vllaznia 0:1 (0:1)
    Čt 30.06. 20:30 Jagiellonia - Irtys Pavlodar 1:0 (0:0)
    Čt 30.06. 20:30 FK Renova - Glentoran 2:1 (1:1)
    Čt 30.06. 20:30 Fulham - Runavík 3:0 (1:0)
    Čt 30.06. 20:45 Koper - Karagandy FC 1:1 (0:0)
    Čt 30.06. 20:45 Siroki Brijeg - Ol. Lublaň 0:0 (0:0)
    Čt 30.06. 21:00 Podgorica - Flamurtari 1:3 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]