Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 20. listopadu 2019
svátek má Nikola.
Hlavní menu
  • ID: 3364
  • Návštěvy: 75/1
  • pohárová soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    11818
    Týden:
    75
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    St 02.05. 19:15 Sparta Praha - Sigma Olomouc 0:1 (0:0)

    Semifinále odvety

    St 18.04. 16:00 Jablonec - Sparta Praha 2:3 (1:1)
    Čt 19.04. 16:00 Teplice - Sigma Olomouc 0:3 (0:2)

    Semifinále 1. zápasy

    St 11.04. 16:00 Sigma Olomouc - Teplice 0:0 (0:0)
    St 11.04. 20:15 Sparta Praha - Jablonec 1:0 (1:0)

    Čtvrtfinále odvety

    St 28.03. 15:30 Slovan Liberec - Teplice 0:2 (0:1)
    St 28.03. 17:30 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:2 (0:1)
    St 28.03. 18:00 Sparta Praha - Mladá Boleslav 1:0 (0:0)
    Čt 29.03. 16:30 Jablonec - České Budějovice 5:0 (3:0)

    Čtvrtfinále 1. zápasy

    St 21.03. 16:00 Mladá Boleslav - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    St 21.03. 16:30 České Budějovice - Jablonec 0:0 (0:0)
    St 21.03. 17:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
    St 21.03. 18:00 Teplice - Slovan Liberec 1:1 (0:0)

    Osmifinále - odvety

    Út 18.10. 17:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    St 19.10. 15:00 Sigma Olomouc - Táborsko 1:0 (1:0)
    St 19.10. 15:30 Dukla Praha - Jablonec 3:2 (1:2)
    St 19.10. 15:30 Karviná - Teplice 1:3 (0:2)
    St 26.10. 17:30 Viktoria Žižkov - České Budějovice 1:1 (1:0)
    St 26.10. 17:30 Slovan Liberec - Převýšov 2:1 (0:0)
    St 16.11. 18:00 Sparta Praha - Znojmo 3:0 (1:0)
    St 14.03. 15:30 Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)

    Osmifinále - 1. zápasy

    St 21.09. 16:30 Táborsko - Sigma Olomouc 1:4 (1:2)
    St 21.09. 16:30 Převýšov - Slovan Liberec 1:4 (0:3)
    St 21.09. 17:30 Teplice - Karviná 1:0 (0:0)
    St 28.09. 15:00 Jablonec - Dukla Praha 1:0 (1:0)
    St 28.09. 18:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    Čt 06.10. 18:00 České Budějovice - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    St 19.10. 15:30 Znojmo - Sparta Praha 1:4 (0:2)
    St 07.03. 17:00 Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 1:1 (0:0)

    3.kolo

    Út 30.08. 17:00 Šumperk - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
    Út 30.08. 17:00 Znojmo - Bohemians 1905 2:1 (0:0)
    St 31.08. 17:00 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    St 31.08. 17:00 Mikulovice - Teplice 0:4 (0:3)
    St 31.08. 17:00 Tasovice - Dukla Praha 0:4 (0:2)
    St 31.08. 17:00 Karviná - Opava 4:1 (2:1)
    St 31.08. 17:00 Ovčáry - Viktoria Žižkov 0:2 (0:0)
    St 31.08. 17:00 Zbrojovka Brno - Mladá Boleslav 1:3 (0:1)
    St 31.08. 17:00 Převýšov - Slavia Praha 3:0 (1:0)
    St 31.08. 17:30 Králův Dvůr - České Budějovice 0:2 (0:0)
    St 31.08. 18:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 3:1 (1:0)
    St 31.08. 19:00 Jihlava - Sigma Olomouc 1:2 (1:0)
    Út 06.09. 17:00 Kroměříž - Táborsko 1:3 (1:3)
    St 07.09. 17:00 Pardubice - Sparta Praha 1:3 (0:1)
    St 21.09. 16:30 Kunice - Jablonec 4:6 (2:3)
    So 12.11. 14:00 Sokolov - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)

    2.kolo

    So 06.08. 17:00 Ovčáry - Hlavice 4:1 (2:0)
    Út 09.08. 17:00 RMSK Cidlina - Kunice 1:4 (1:2)
    Út 09.08. 17:00 Opava - Třinec 3:2 np (2:2)
    Út 09.08. 17:00 Vltavín - Hradec Králové 1:2 (0:0)
    Út 09.08. 17:00 Vyšehrad - Převýšov 1:3 (1:1)
    Út 09.08. 17:00 Admira Praha - Sokolov 1:3 (1:2)
    St 10.08. 17:00 Spytihněv - Sigma Olomouc 2:3 (0:3)
    St 10.08. 17:00 Hulín - Jihlava 0:3 (0:2)
    St 10.08. 17:00 Heřmanice - 1.FC Slovácko 0:2 (0:0)
    St 10.08. 17:00 Meteor - Slavia Praha 1:6 (0:3)
    St 10.08. 17:00 Brumov - Frýdek-Místek 1:2 (1:0)
    St 10.08. 17:00 Šumperk - Vyškov 3:0 (2:0)
    St 10.08. 17:00 Mikulovice - Dolní Benešov 4:0 (1:0)
    St 10.08. 17:00 HFK Olomouc - Karviná 2:3 np (2:2)
    St 10.08. 17:00 Varnsdorf - Slovan Liberec 0:4 (0:2)
    St 10.08. 17:00 Táborsko - 1.FK Příbram 3:1 (1:0)
    St 10.08. 17:00 Bořetice - Kroměříž 1:4 (0:3)
    St 10.08. 17:00 Pardubice - Letohrad 1:0 (0:0)
    St 10.08. 17:00 Tasovice - Rosice 7:3 (1:2)
    St 10.08. 17:00 Slavoj Polná - Zbrojovka Brno 0:4 (0:1)
    St 10.08. 17:00 Chrudim - Mladá Boleslav 0:3 (0:3)
    St 10.08. 17:00 Vlašim - České Budějovice 0:3 (0:2)
    St 10.08. 17:00 Kolín - Králův Dvůr 2:3 np (2:2)
    St 10.08. 17:00 Bystrc - Znojmo 1:2 np (1:1)
    St 10.08. 17:00 Nová Paka - Bohemians 1905 0:7 (0:4)
    Út 16.08. 17:00 Ústí n/L - Teplice 0:2 (0:1)
    Út 16.08. 17:00 Brozany - Dukla Praha 0:1 (0:0)
    Út 16.08. 17:00 Písek - Viktoria Žižkov 2:3 (1:0)
    St 24.08. 17:00 Uničov - Baník Ostrava 0:3 (0:0)
    St 24.08. 17:00 Roudnice - Jablonec 0:8 (0:4)
    Čt 01.09. 17:00 Domažlice - Sparta Praha 1:7 (0:3)
    St 07.09. 17:00 Karlovy Vary - Viktoria Plzeň 1:4 (0:1)

    1.kolo

    So 30.07. 10:15 Náchod - Chrudim 0:4 (0:1)
    So 30.07. 10:15 Admira Praha - SK Kladno 1:0 np (0:0)
    So 30.07. 10:15 Strakonice - Vlašim 0:5 (0:3)
    So 30.07. 17:00 Benešov - Táborsko 1:4 (1:2)
    So 30.07. 17:00 Heřmanice - Lískovec 2:1 np (1:1)
    So 30.07. 17:00 Nový Jičín - Frýdek-Místek 2:5 (1:2)
    So 30.07. 17:00 Náměšť n.O. - Šumperk 0:2 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Brumov - Zlín 2:1 np (1:1)
    So 30.07. 17:00 Sparta Brno - Zbrojovka Brno 1:2 (1:2)
    So 30.07. 17:00 Vyškov - Zábřeh 2:1 np (1:1)
    So 30.07. 17:00 Tasovice - Líšeň 3:1 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Žďár n.Sázavou - Znojmo 2:3 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Mšeno - Hlavice 0:2 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Dvůr Králové - Letohrad 2:3 (2:2)
    So 30.07. 17:00 Vyšehrad - Hořovicko 2:1 (2:1)
    So 30.07. 17:00 Čelákovice - Kunice 0:7 (0:6)
    So 30.07. 17:00 Převýšov - Česká Lípa 2:0 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Souš - Sokolov 0:5 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Slavoj Polná - Pelhřimov 3:0 (2:0)
    So 30.07. 17:00 Zápy - Ovčáry 1:3 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Nová Paka - Velim 3:2 (2:0)
    So 30.07. 17:00 Tábor - Písek 0:2 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Třebíč - Rosice 1:3 (1:2)
    So 30.07. 17:00 Mikulovice - Hlučín 2:0 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Dolní Benešov - Orlová 1:0 (0:0)
    So 30.07. 17:00 Litol - Vltavín 0:5 (0:3)
    So 30.07. 17:00 Vilémov - Ústí n/L 0:6 (0:3)
    So 30.07. 17:00 Kolín - Votice 2:1 (1:0)
    So 30.07. 17:00 Přerov - Hulín 1:3 (1:2)
    So 30.07. 17:00 Spytihněv - Val. Meziříčí 2:1 (2:0)
    So 30.07. 17:00 Slavičín - Třinec 1:4 (1:3)
    So 30.07. 17:00 Hlinsko - Pardubice 1:5 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Otrokovice - HFK Olomouc 1:8 (0:4)
    So 30.07. 17:00 Havířov - Karviná 1:2 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Vrchovina - Jihlava 0:5 (0:2)
    So 30.07. 17:00 Petrovice - Opava 0:1 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Mohelnice - Uničov 0:2 (0:1)
    So 30.07. 17:00 Roudnice - Bohemians 1:0 (0:0)
    Ne 31.07. 10:15 Hodonín - Kroměříž 0:3 (0:1)
    Ne 31.07. 10:30 Bořetice - Bohunice 3:2 np (2:2)
    Ne 31.07. 16:00 Koloveč - Domažlice 2:3 (1:2)
    Ne 31.07. 17:00 RMSK Cidlina - Čáslav 3:2 np (2:2)
    Ne 31.07. 17:00 Meteor - Chomutov 2:1 (1:0)
    Ne 31.07. 17:00 Bystrc - Břeclav 2:1 (1:1)
    St 03.08. 17:00 Český Dub - Varnsdorf 0:4 (0:0)
    St 03.08. 17:00 Př. Kopanina - Králův Dvůr 1:2 (0:1)
    St 03.08. 17:00 Žatec - Karlovy Vary 1:2 (1:1)
    St 10.08. 17:00 Brozany - Mostecký FK 2:1 (0:0)

    Předkolo

    So 23.07. 17:00 Slavoj Polná - Velké Meziříčí 4:0 (1:0)
    So 23.07. 17:00 Jaroměř - Dvůr Králové 1:3 (0:2)
    So 23.07. 17:00 Chrást - Koloveč 0:5 (0:3)
    So 23.07. 17:00 Čelákovice - Turnov 1:2 (1:1)
    Ne 24.07. 17:00 Rapid Liberec - Mšeno 1:3 (0:1)
    Ne 24.07. 17:00 Ústí n.O. - Nová Paka 0:1 (0:0)
    Ne 24.07. 17:00 Nejdek - Žatec 3:6 (2:2)
    Ne 24.07. 17:00 Čechie Uhřiněves - Zápy 1:2 (0:0)
    Ne 24.07. 17:00 Hřebeč - Admira Praha 2:6 (1:3)
    Ne 24.07. 17:00 Lovosice - Souš 0:3 (0:0)
    Ne 24.07. 17:00 Převýšov - Trutnov 2:1 (0:1)
    Ne 24.07. 17:00 Štěchovice - Vyšehrad 1:2 (0:1)
    Ne 24.07. 17:00 Benešov - Polepy 5:2 (3:1)
    St 27.07. 17:00 Bavorovice - Tábor 1:4 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]