Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 3413
  • Návštěvy: 18/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3458
    Týden:
    18
    Dnes:
    3
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    2.předkolo - odvety

    Čt 21.07. 15:00 FC Mika - Valerenga IF 0:1 (0:0)
    Čt 21.07. 15:00 Irtys Pavlodar - Rustavi 0:2 (0:1)
    Čt 21.07. 17:00 Vojvodina - Vaduz 1:3 (0:1)
    Čt 21.07. 17:00 Gaz Metan - KuPS Kuopio 2:0 (1:0)
    Čt 21.07. 17:30 Ventspils - Soligorsk 3:2 (0:1)
    Čt 21.07. 17:30 FC Khazar - Maccabi Tel-Aviv 0:0 (0:0)
    Čt 21.07. 17:45 Levadia - Differdange 0:1 (0:1)
    Čt 21.07. 18:00 FC Honka - Häcken 0:2 (0:1)
    Čt 21.07. 18:00 Aktobe - Kecskeméti 0:0 (0:0)
    Čt 21.07. 18:00 Sheriff - FK Željezničar 0:0 (0:0)
    Čt 21.07. 18:00 Qarabağ - EB/Streymur 0:0 (0:0)
    Čt 21.07. 18:00 Elfsborg - FK Süduva 3:0 (1:0)
    Čt 21.07. 19:00 Gagra - Anorthosis 2:0 (2:0)
    Čt 21.07. 19:00 Dinamo Tbilisi - Llanelli 5:0 (3:0)
    Čt 21.07. 19:00 Aalesunds - Ferencvárosi 3:1 pp (2:1)
    Čt 21.07. 19:00 Trnava - Tirana 3:1 (1:1)
    Čt 21.07. 19:00 Larnaca - Floriana 1:0 (1:0)
    Čt 21.07. 19:00 Sarajevo - Örebro 2:0 (0:0)
    Čt 21.07. 19:00 Tromsö IL - Paks 0:3 (0:0)
    Čt 21.07. 19:00 Bnei Yehuda - Sant Juliá 2:0 (1:0)
    Čt 21.07. 19:00 Salzburg - FK Liepāja 0:0 (0:0)
    Čt 21.07. 19:00 Varaždin - Iskra-Stal 3:1 (2:1)
    Čt 21.07. 19:00 Poltava - Glentoran 3:0 (2:0)
    Čt 21.07. 19:15 Midtjylland - New Saints 5:2 (3:0)
    Čt 21.07. 19:30 Loko Sofia - Metalurg Skopje 3:2 (0:1)
    Čt 21.07. 19:30 Žilina - KR Reykjavík 2:0 (1:0)
    Čt 21.07. 19:30 Thun - KF Vllaznia 2:1 (0:1)
    Čt 21.07. 20:00 Rabotnicki FK - Juvenes-Dogana 3:0 (1:0)
    Čt 21.07. 20:00 Volos FC - Rad 1:1 (0:0)
    Čt 21.07. 20:00 Jablonec - Flamurtari 5:1 (2:1)
    Čt 21.07. 20:00 Den Haag - Tauras 2:0 (1:0)
    Čt 21.07. 20:00 Westerlo - TPS Turku 0:0 (0:0)
    Čt 21.07. 20:00 Gaziantepspor - FK Minsk 4:1 (1:0)
    Čt 21.07. 20:30 Fulham - Crusaders FC 4:0 (1:0)
    Čt 21.07. 20:30 Split - Domžale 3:1 (0:0)
    Čt 21.07. 20:45 Voždovac - Ol. Lublaň 1:1 (1:0)
    Čt 21.07. 20:45 Dundee United - Slask Wroclaw 3:2 (3:1)
    Čt 21.07. 20:45 St.Patrick´s - Karagandy FC 2:0 (1:0)
    Čt 21.07. 20:45 Nacional Funchal - Hafnarfjördur 2:0 (0:0)
    Čt 21.07. 21:05 Austria Vídeň - Rudar Pljevlja 2:0 (1:0)

    2.předkolo - 1.zápasy

    Čt 14.07. 15:00 Karagandy FC - St.Patrick´s 2:1 (0:0)
    Čt 14.07. 16:00 Rustavi - Irtys Pavlodar 1:1 (0:0)
    Čt 14.07. 16:45 Slask Wroclaw - Dundee United 1:0 (0:0)
    Čt 14.07. 17:00 Rad - Volos FC 0:1 (0:0)
    Čt 14.07. 17:30 Flamurtari - Jablonec 0:2 (0:0)
    Čt 14.07. 17:30 KuPS Kuopio - Gaz Metan 1:0 (1:0)
    Čt 14.07. 18:00 Tauras - Den Haag 2:3 (0:0)
    Čt 14.07. 18:00 TPS Turku - Westerlo 0:1 (0:0)
    Čt 14.07. 18:00 Iskra-Stal - Varaždin 1:1 (1:1)
    Čt 14.07. 18:00 Rudar Pljevlja - Austria Vídeň 0:3 (0:1)
    Čt 14.07. 18:30 Sant Juliá - Bnei Yehuda 0:2 (0:1)
    Čt 14.07. 19:00 Häcken - FC Honka 1:0 (1:0)
    Čt 14.07. 19:00 Ferencvárosi - Aalesunds 2:1 (1:1)
    Čt 14.07. 19:00 Valerenga IF - FC Mika 1:0 (0:0)
    Čt 14.07. 19:00 Soligorsk - Ventspils 0:1 (0:0)
    Čt 14.07. 19:00 Örebro - Sarajevo 0:0 (0:0)
    Čt 14.07. 19:00 FK Minsk - Gaziantepspor 1:1 (1:0)
    Čt 14.07. 19:00 Anorthosis - Gagra 3:0 (2:0)
    Čt 14.07. 19:30 Floriana - Larnaca 0:8 (0:5)
    Čt 14.07. 19:30 Maccabi Tel-Aviv - FC Khazar 3:1 (3:1)
    Čt 14.07. 19:50 Llanelli - Dinamo Tbilisi 2:1 (1:0)
    Čt 14.07. 20:00 Ol. Lublaň - Voždovac 2:0 (1:0)
    Čt 14.07. 20:00 EB/Streymur - Qarabağ 1:1 (0:1)
    Čt 14.07. 20:00 Vaduz - Vojvodina 0:2 (0:0)
    Čt 14.07. 20:00 New Saints - Midtjylland 1:3 (0:0)
    Čt 14.07. 20:00 Tirana - Trnava 0:0 (0:0)
    Čt 14.07. 20:00 Differdange - Levadia 0:0 (0:0)
    Čt 14.07. 20:00 FK Süduva - Elfsborg 1:1 (0:0)
    Čt 14.07. 20:00 Paks - Tromsö IL 1:1 (0:1)
    Čt 14.07. 20:15 Kecskeméti - Aktobe 1:1 (1:0)
    Čt 14.07. 20:30 Juvenes-Dogana - Rabotnicki FK 0:1 (0:0)
    Čt 14.07. 20:30 FK Željezničar - Sheriff 1:0 (0:0)
    Čt 14.07. 20:30 FK Liepāja - Salzburg 1:4 (0:3)
    Čt 14.07. 20:30 KF Vllaznia - Thun 0:0 (0:0)
    Čt 14.07. 20:45 Domžale - Split 1:2 (0:1)
    Čt 14.07. 20:45 Crusaders FC - Fulham 1:3 (0:1)
    Čt 14.07. 20:45 Glentoran - Poltava 0:2 (0:2)
    Čt 14.07. 20:45 Metalurg Skopje - Loko Sofia 0:0 (0:0)
    Čt 14.07. 21:15 KR Reykjavík - Žilina 3:0 (1:0)
    Čt 14.07. 21:15 Hafnarfjördur - Nacional Funchal 1:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]