Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 4642
  • Návštěvy: 19/1
  • Evropská liga
  • muži
  • Homepage
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5411
    Týden:
    19
    Dnes:
    2
    On-line:
    1
    Nová verze webu vysledky.com

    Finále

    St 09.05. 20:45 Atlético Madrid - Bilbao 3:0 (2:0)

    Semifinále - odvety

    Čt 26.04. 21:05 Valencia - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
    Čt 26.04. 21:05 Bilbao - Sporting 3:1 (2:1)

    Semifinále - 1. zápasy

    Čt 19.04. 21:05 Atlético Madrid - Valencia 4:2 (1:1)
    Čt 19.04. 21:05 Sporting - Bilbao 2:1 (0:0)

    Čtvrtfinále - odvety

    Čt 05.04. 21:05 Valencia - Alkmaar 4:0 (2:0)
    Čt 05.04. 21:05 Bilbao - Schalke 2:2 (1:1)
    Čt 05.04. 21:05 Metalist Charkov - Sporting 1:1 (0:1)
    Čt 05.04. 21:05 Hannover - Atlético Madrid 1:2 (0:0)

    Čtvrtfinále 1. zápasy

    Čt 29.03. 21:05 Alkmaar - Valencia 2:1 (1:0)
    Čt 29.03. 21:05 Schalke - Bilbao 2:4 (1:1)
    Čt 29.03. 21:05 Sporting - Metalist Charkov 2:1 (0:0)
    Čt 29.03. 21:05 Atlético Madrid - Hannover 2:1 (1:1)

    Osmifinále - odvety

    Čt 15.03. 19:00 PSV Eindhoven - Valencia 1:1 (0:0)
    Čt 15.03. 19:00 Hannover - St. Lutych 4:0 (2:0)
    Čt 15.03. 19:00 Udinese - Alkmaar 2:1 (2:1)
    Čt 15.03. 19:00 Bilbao - Man United 2:1 (1:0)
    Čt 15.03. 21:05 Olympiakos - Metalist Charkov 1:2 (1:0)
    Čt 15.03. 21:05 Schalke - Twente 4:1 (1:1)
    Čt 15.03. 21:05 Beşiktaş - Atlético Madrid 0:3 (0:1)
    Čt 15.03. 21:05 Man City - Sporting 3:2 (0:2)

    Osmifinále - 1. zápasy

    Čt 08.03. 19:00 Metalist Charkov - Olympiakos 0:1 (0:0)
    Čt 08.03. 19:00 Twente - Schalke 1:0 (0:0)
    Čt 08.03. 19:00 Valencia - PSV Eindhoven 4:2 (3:0)
    Čt 08.03. 19:00 Atlético Madrid - Beşiktaş 3:1 (3:0)
    Čt 08.03. 21:05 Sporting - Man City 1:0 (0:0)
    Čt 08.03. 21:05 St. Lutych - Hannover 2:2 (2:1)
    Čt 08.03. 21:05 Alkmaar - Udinese 2:0 (0:0)
    Čt 08.03. 21:05 Man United - Bilbao 2:3 (1:1)

    1/16 odvety

    St 22.02. 18:00 Man City - FC Porto 4:0 (1:0)
    Čt 23.02. 19:00 Club Bruggy - Hannover 0:1 (0:1)
    Čt 23.02. 19:00 PSV Eindhoven - Trabzonspor 4:1 (3:1)
    Čt 23.02. 19:00 PAOK Soluň - Udinese 0:3 (0:2)
    Čt 23.02. 19:00 St. Lutych - Wisła Kraków 0:0 (0:0)
    Čt 23.02. 19:00 Twente - FCSB 1:0 (1:0)
    Čt 23.02. 19:00 Bilbao - Lokomotiv M. 1:0 (0:0)
    Čt 23.02. 19:00 Valencia - Stoke 1:0 (1:0)
    Čt 23.02. 21:05 Anderlecht - Alkmaar 0:1 (0:0)
    Čt 23.02. 21:05 Man United - Ajax 1:2 (1:1)
    Čt 23.02. 21:05 Metalist Charkov - Salzburg 4:1 (1:0)
    Čt 23.02. 21:05 Beşiktaş - Braga 0:1 (0:1)
    Čt 23.02. 21:05 Schalke - Viktoria Plzeň 3:1 pp (1:1)
    Čt 23.02. 21:05 Olympiakos - Kazaň 1:0 (1:0)
    Čt 23.02. 21:05 Atlético Madrid - Lazio 1:0 (0:0)
    Čt 23.02. 21:05 Sporting - Legia Varšava 1:0 (0:0)

    1/16 1.zápasy

    Út 14.02. 12:00 Kazaň - Olympiakos 0:1 (0:0)
    Út 14.02. 18:30 Braga - Beşiktaş 0:2 (0:1)
    Čt 16.02. 18:00 Lokomotiv M. - Bilbao 2:1 (0:1)
    Čt 16.02. 19:00 Viktoria Plzeň - Schalke 1:1 (1:0)
    Čt 16.02. 19:00 Lazio - Atlético Madrid 1:3 (1:2)
    Čt 16.02. 19:00 Alkmaar - Anderlecht 1:0 (1:0)
    Čt 16.02. 19:00 Salzburg - Metalist Charkov 0:4 (0:3)
    Čt 16.02. 19:00 Ajax - Man United 0:2 (0:0)
    Čt 16.02. 19:00 Legia Varšava - Sporting 2:2 (1:0)
    Čt 16.02. 21:05 Hannover - Club Bruggy 2:1 (0:0)
    Čt 16.02. 21:05 Trabzonspor - PSV Eindhoven 1:2 (1:2)
    Čt 16.02. 21:05 Udinese - PAOK Soluň 0:0 (0:0)
    Čt 16.02. 21:05 Wisła Kraków - St. Lutych 1:1 (0:1)
    Čt 16.02. 21:05 FCSB - Twente 0:1 (0:0)
    Čt 16.02. 21:05 Stoke - Valencia 0:1 (0:1)
    Čt 16.02. 21:05 FC Porto - Man City 1:2 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]